• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
veji urcite sa nechovas ako male decko a uz vobec nie su hlupa... rozumiem vsetkemu co pises...
12. feb 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veji, urcite rozmyslame teraz takto vsetky...a nie sme za to hlupe...ale treba to zobrat tak, ze na svete niet spravodlivosti a veci sa nedeju tak ako si my zelame :cry: je to smutne, ale my s tym nic nenarobime...je to velka rana a mirka si to nezasluzila :pensive:
12. feb 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:pensive: vdaka liv... Ja len proste chcem napísať niečo pekné, ale nedokážem ked teraz v srdci cítim to čo cítim, a neviem to tak zaobaliť... PRoste stále mám v hlave čo musí asi teraz cítiť mirka a čo by som cítila ja a neviem či by mi pomohlo hocičo, keby mi tu napísal aj sám pápež alebo neviem aká velká hlava, tak asi by mi to bolo jedno... Ja len dufam jedno, že Mirka je silnejšia osobnosť ako som ja a že to zvládne, a že nezanevrie na svet a v buducnosti sa pokusi o dalšie miminko :pensive:
12. feb 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja sa pridávam:slight_smile:))
12. feb 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy presne ta nespravodlivosť na svete, a nič s tým nemôžeme spraviť...
12. feb 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji mas v tom pravdu, ze teraz jej nase slova vobec nepomozu. len mozno, ale to podstatne neskor.
moze ju pochopit len niekto kto to prezil a my to nie sme. taky clovek alebo ludia jej teraz mozu byt oporou a teda rodina urcite tiez. drzim im velmi velmi palce.
12. feb 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes akoso nemozem toto citat....je to strasne a smutne
12. feb 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, je mi to velmi luto...
na niektore otazky "preco" neexistuju odpovede a preto to tak strasne boli.
...zelam vam obom s manzelom vela sily a ludi, ktori vam budu tou spravnou oporou... :pensive:
12. feb 2010 o 11:31  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak liv, aj ja dufam že to zvládne... Je mladučká život pred sebou a už takéto rany za sebou, je to až neuveriteľné...
12. feb 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji to nedokaze niekto..ale ako pises mi musime byt pre Mirku oporou ona by to iste urobila pre nas..niektore veci nemaju ziadnu logiku ..
12. feb 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ostalo tu mŕtvo, či ste všetky na obede?? :astonished:
12. feb 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi tak to si asi nechtiac vystihla. myslim ze dnes nikto z nas nema chut debatovat...
12. feb 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: tak prídem neskôr :sweat_smile:
12. feb 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete co je s Mirkinou malinkou Harmony????? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. feb 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
:sweat_smile:
12. feb 2010 o 13:09  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu niekto? :frowning2:
12. feb 2010 o 13:10  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja zatial asi :D
12. feb 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ahoj ako sa mas?
12. feb 2010 o 13:18  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko si precitaj co sa stalo...
12. feb 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre Mirku to musi byte teraz velmi tazke a ani jedna z nas sa nemoze vcitit do nej...teraz jej mi moc nepomozeme..aj ked je urcite velmi rada avazi si ako snou sucitime..a ze sme pri nej...jej najvacsou oporou teraz je rodina a ludia ktory nieco podobne prekonali a zazili...

aj v teme v julovkach sa dievcata rozhovorili o tom ze stratili deticky ako embryjka a ze to je velmi tazke...a ze im to zmenilo zivot..

dnes ja na koniku konikovsky smutok na vsetkych temach..za malu Biancu Harmony

ale dievcata uz dost Mirka si urcite vazi co pre nu robime a aze snou sucitime..ale urcite by nechcela aby sme boli teraz take smutne lebo nase miminka v brusku to vsetko citia..Mirka urcite pochopi ak zmenime temu..ju by podla mna trapilo ze sme take smutne a pochmurne cely den...aj ked je to tazke ..ale v zaujme malickych v brusku kedze vsetko citia by sme mali zmenit temu ...na veselsiu...aj pre Mirku bude ucrite lespie keby nahodou dosla za nami na konika sa rozptylit ked si bude moct precitat aj o niecom inom aby prisla na ine myslinky...

takze nasa oblubena dievacta co budete obedovat?
vefi garonka ostala v spitali?
12. feb 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste tu este niekto ostalli..lebo mi zmrzol cely internet..teda najprv len kon..a potom cele..
12. feb 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu :slight_smile:uplne ma to zobralo ked som to citala vsetko :frowning2:
12. feb 2010 o 13:37  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugy tak garonka uz asi rodi :D
12. feb 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugyna, neostala, každú chvíľu by mala prísť, ešte aká na CTG, tak hádam vám zvestuje čo je...ja to písať nebudem, lebo neviem, či môžem :slight_smile:
12. feb 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie garonka ide domov, pondelok nastupuje, a utorok cisarak, lebo maly je velky , mi poslala sms
pripoji sa ked dojde domov
12. feb 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis vefi lenka nam to prezradila no tak uz budeme mat miminko jejejeejej no vefi aj ty by si mohla uz ist hihi
12. feb 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz budeme trosku oslavovat, malicko
12. feb 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cize maly Tobinko bude mat narodeninky 16.2.2010 :wink: pocujte ale ak rogi neporodi do pondelka pondelok jej vyvolaju porod..ale neznamena ze musi porodit hned v pondelok..takze bude bud 15 alebo 16.2...teda ak sa nespusti porod sam...

vefi aty co ako??

mirka 12011 ty si mala predtym aku fotecku..lebo odkedy si si dala tuto krasnu fotecku rozmyslam ci si tam mala predtym inu..alebo si nemala vobec?

leni a ty si ako dopadla u tej diabetologicky?? este si sa nepochvalila a ani nepostazovala
12. feb 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, mne je ešte dobre takto, užívam si spánku, dnes som do pol desiatej zdochýnala :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugy, mirka mala zrejme svadobnú fotku, tam bola ako princezná :wink:
12. feb 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok