Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

liv1
12. feb 2010

veji urcite sa nechovas ako male decko a uz vobec nie su hlupa... rozumiem vsetkemu co pises...

lucy1990
12. feb 2010

Veji, urcite rozmyslame teraz takto vsetky...a nie sme za to hlupe...ale treba to zobrat tak, ze na svete niet spravodlivosti a veci sa nedeju tak ako si my zelame 😢 je to smutne, ale my s tym nic nenarobime...je to velka rana a mirka si to nezasluzila 😔

vejula
12. feb 2010

😔 vdaka liv... Ja len proste chcem napísať niečo pekné, ale nedokážem ked teraz v srdci cítim to čo cítim, a neviem to tak zaobaliť... PRoste stále mám v hlave čo musí asi teraz cítiť mirka a čo by som cítila ja a neviem či by mi pomohlo hocičo, keby mi tu napísal aj sám pápež alebo neviem aká velká hlava, tak asi by mi to bolo jedno... Ja len dufam jedno, že Mirka je silnejšia osobnosť ako som ja a že to zvládne, a že nezanevrie na svet a v buducnosti sa pokusi o dalšie miminko 😔

cristins
12. feb 2010

Aj ja sa pridávam🙂))

vejula
12. feb 2010

lucy presne ta nespravodlivosť na svete, a nič s tým nemôžeme spraviť...

liv1
12. feb 2010

veji mas v tom pravdu, ze teraz jej nase slova vobec nepomozu. len mozno, ale to podstatne neskor.
moze ju pochopit len niekto kto to prezil a my to nie sme. taky clovek alebo ludia jej teraz mozu byt oporou a teda rodina urcite tiez. drzim im velmi velmi palce.

mirka12011
12. feb 2010

ja dnes akoso nemozem toto citat....je to strasne a smutne

evelina19
12. feb 2010

mirka, je mi to velmi luto...
na niektore otazky "preco" neexistuju odpovede a preto to tak strasne boli.
...zelam vam obom s manzelom vela sily a ludi, ktori vam budu tou spravnou oporou... 😔

vejula
12. feb 2010

asi tak liv, aj ja dufam že to zvládne... Je mladučká život pred sebou a už takéto rany za sebou, je to až neuveriteľné...

dugyna
12. feb 2010

veji to nedokaze niekto..ale ako pises mi musime byt pre Mirku oporou ona by to iste urobila pre nas..niektore veci nemaju ziadnu logiku ..

vefi89
12. feb 2010

ostalo tu mŕtvo, či ste všetky na obede?? 😲

liv1
12. feb 2010

vefi tak to si asi nechtiac vystihla. myslim ze dnes nikto z nas nema chut debatovat...

vefi89
12. feb 2010

😕 tak prídem neskôr 😅

elko69
12. feb 2010

baby neviete co je s Mirkinou malinkou Harmony????? ☹ ☹ ☹ ☹

lubka89
12. feb 2010

ahojte
😅

lubka89
12. feb 2010

je tu niekto? ☹

elko69
12. feb 2010

ahoj ja zatial asi :D

lubka89
12. feb 2010

tak ahoj ako sa mas?

mirka12011
12. feb 2010

elko si precitaj co sa stalo...

dugyna
12. feb 2010

pre Mirku to musi byte teraz velmi tazke a ani jedna z nas sa nemoze vcitit do nej...teraz jej mi moc nepomozeme..aj ked je urcite velmi rada avazi si ako snou sucitime..a ze sme pri nej...jej najvacsou oporou teraz je rodina a ludia ktory nieco podobne prekonali a zazili...

aj v teme v julovkach sa dievcata rozhovorili o tom ze stratili deticky ako embryjka a ze to je velmi tazke...a ze im to zmenilo zivot..

dnes ja na koniku konikovsky smutok na vsetkych temach..za malu Biancu Harmony

ale dievcata uz dost Mirka si urcite vazi co pre nu robime a aze snou sucitime..ale urcite by nechcela aby sme boli teraz take smutne lebo nase miminka v brusku to vsetko citia..Mirka urcite pochopi ak zmenime temu..ju by podla mna trapilo ze sme take smutne a pochmurne cely den...aj ked je to tazke ..ale v zaujme malickych v brusku kedze vsetko citia by sme mali zmenit temu ...na veselsiu...aj pre Mirku bude ucrite lespie keby nahodou dosla za nami na konika sa rozptylit ked si bude moct precitat aj o niecom inom aby prisla na ine myslinky...

takze nasa oblubena dievacta co budete obedovat?
vefi garonka ostala v spitali?

dugyna
12. feb 2010

ste tu este niekto ostalli..lebo mi zmrzol cely internet..teda najprv len kon..a potom cele..

lubka89
12. feb 2010

ja som tu 🙂uplne ma to zobralo ked som to citala vsetko ☹

mirka12011
12. feb 2010

dugy tak garonka uz asi rodi :D

vefi89
12. feb 2010

dugyna, neostala, každú chvíľu by mala prísť, ešte aká na CTG, tak hádam vám zvestuje čo je...ja to písať nebudem, lebo neviem, či môžem 🙂

lenocka84
12. feb 2010

nie garonka ide domov, pondelok nastupuje, a utorok cisarak, lebo maly je velky , mi poslala sms
pripoji sa ked dojde domov

mirka12011
12. feb 2010

no vidis vefi lenka nam to prezradila no tak uz budeme mat miminko jejejeejej no vefi aj ty by si mohla uz ist hihi

lenocka84
12. feb 2010

uz budeme trosku oslavovat, malicko

dugyna
12. feb 2010

cize maly Tobinko bude mat narodeninky 16.2.2010 😉 pocujte ale ak rogi neporodi do pondelka pondelok jej vyvolaju porod..ale neznamena ze musi porodit hned v pondelok..takze bude bud 15 alebo 16.2...teda ak sa nespusti porod sam...

vefi aty co ako??

mirka 12011 ty si mala predtym aku fotecku..lebo odkedy si si dala tuto krasnu fotecku rozmyslam ci si tam mala predtym inu..alebo si nemala vobec?

leni a ty si ako dopadla u tej diabetologicky?? este si sa nepochvalila a ani nepostazovala

vefi89
12. feb 2010

mirka, mne je ešte dobre takto, užívam si spánku, dnes som do pol desiatej zdochýnala 😀 😀 😀

vefi89
12. feb 2010

dugy, mirka mala zrejme svadobnú fotku, tam bola ako princezná 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre