Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
12. feb 2010

dugy mala som s mm svadobnu 😀
vefi no pozri mozno vsetky 3pojdete naraz bolo by to krasne ejeješjejej
no regi drzim palce nech jej to ide hladko sice ona asi rodi tiez cisarskym ne?

lenocka84
12. feb 2010

dugy chvalit sa nieje cim, a stazovat nepomoze
lieky ani inzulin som nedostala, len mi skresali jedalnicek, ktory uz bol aj tak uz dost okresany, tak ale aby mi luto nebolo
a za 2tt celodenny odber krvi,na kontrolu ci sa s tym nieco deje
a bola prekvapena ze ma dr. v 24tt poslal uz na glukozovy, ze ci sa mu zdal maly nejaky prilis velky alebo maly alebo preco
tak netusim, som myslela ze sa to bezne od 24 do 28tt robi

dugyna
12. feb 2010

mirka ona este stale nevie ako..preto je v nemocnici..ze ked sa to sputi tak potom uvidia ci normalne alebo cisarskym...
juj a aku vsadobnu..lebo ked ste si pomenili fotky tak set sa mi pekne pomiesali... 😠 ...ale uz sa trsoku zorientovavam..ty si s lenockou aj na junovkach ...mas psika?

mirka12011
12. feb 2010

ano mam 3psikov 😎

mirka12011
12. feb 2010

ano a som aj s lenkou na junovkach :D vidis ze pamatas hihi

dugyna
12. feb 2010

leni nie neni to skoro robi sa standartne medzi 24-28tt
znama bola na OGTT v 25tt

leni tak to je celkom dobra sprava ze mas zatial len okresany jedalnicek..a mozno to bol len nejaky omyl..a o 2tt bude vstko ok...

mirka12011
12. feb 2010

leni ja idem na konci 25tt

dugyna
12. feb 2010

len si si sa mi nejak mylila..ty mas tie basetky a yorksira..ze ..a si tu pra dni nepisala ..predtym ako si zmenila foto..sak?

lenocka84
12. feb 2010

dugy okresany ako pri bezlepkovej diete
dufam ze za tie 2tt sa to ukaze ze to bola nahoda
bo ma porazi
z 4 druhov ovocia ktore jem, mi 2 zakazali
ako fasa

mirka ja som bola v polovici 24tt

mirka12011
12. feb 2010

basety a japonskeho china 😝 no ano nejako tak to bolo 😅 ty pocuvaj na teba ta tehu demencia nejako nejde ja by som si to vsetko nepamatala ..... 😖 len tak 90% 😀

lenocka84
12. feb 2010

dugy yorkiho mam ja 🙂 🙂 🙂

mirka12011
12. feb 2010

uch bezlepskovu dietu som mala ako nic stasne len si neviem predstavit ze toto by mi dali ja mam problem jest jem len malo jedal kvoli vracaniu a este keby mi dali bezlepkovu ta ma urve 😀

elko69
12. feb 2010

no ja som len citala ze mala krvacanie do mozocku a nic viac...stalo sa nieco?lebo som si uz nevsimla spravy od Mirky...

mirka12011
12. feb 2010

elko mala harmony v noci sa stala anjelikom ☹

elko69
12. feb 2010

o boze teraz som si to precitala o Mirke to je strasne ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ az mi slzy vyhrkli,oni si to nezasluzili, ani mala HArmony...chuda Mirka ani si neviem predstavit ako sa tera chuda citi....toto sa nemalo stat!!!!!!!

dugyna
12. feb 2010

leni ..a ty mas bezlepkovu dietu? ci tuto si teraz tak nazvala?

miri a co ti bolo ked si mala bezlepkovu a uz ju nemas ..pokial viem tak je to v podstate celozivotna dieta...
miri a ak si este dobre pamatam..ty si raz papala len varene zemiaky a potom sa casto rozprvas s porcelanom? 😉
no celkom sa da pameta..ale ked zmani clovek fotku tak potom si to musim pripnut tie info k tej novej..a zrovna ked si ju menila som nebola primo na nete..takze..som zrazu videla novu foto..a ja ze aka nova kocka sa k nam pridala 😀

dugyna
12. feb 2010

nebiete kolko je postovne ked objednavate zo zahranicnej stranky na SK?

mirka12011
12. feb 2010

elko to sa neda slovami opisat preto myslim ze dugyna navrhla zmenit temu lebo si myslim ze kazdej vyhrkli slzicky a nerobi mi to dobre ked to musim vzdy citat az ma taka bezmocnost chyta....

mirka12011
12. feb 2010

dugy odkial objednavas aky stat?
no ano ja som ta co sa rozprava zo zachodom, bezlopkovu som mala ked mi zistili alergiu na muku 😀 ale nastastie po cca 2mesiacov mi opakovali testy a uz bolo v norme...

lenocka84
12. feb 2010

dugy to dr. poradila, ze je to tak lepsie, kym bude ten odber a potom sa uvidi

elko69
12. feb 2010

mirka mas pravdu len ja ked som si to teraz precitala to mam take cerstve a stale s ami tisnu slzy do oci...to nieje fer!!!

dugyna
12. feb 2010

mirka presne preto som navrhla zmenit temu...lebo nam to nerobi dobre ani jednej..a hlavne nasim babetkam..

miri tak to je super ze nemas nakoniec tu alergiu...ja som maval v puberte dost alergii a teraz v poho..to sa pocas zivota ..a ty si fotku menila naraz s elko..tiez mala svdobnu..a neviem ci aj ona tam nemal mm

leni to totalne bezlepkovu..alebo chlebik mozes normalny?

lenocka84
12. feb 2010

chlieb tmavy, jedine
nic z bielej muky
ani nic s obsahom bielej muky

dugyna
12. feb 2010

miri neviem odkial idem objednavta ale mozes sem hodit link tej stranky..

dugyna
12. feb 2010

aha no pekne..ale ja mamrada tmave pecivo alebo celozrnene..teda neviem ako ty..
dufam ze o 2tt to budes mat ok

lenocka84
12. feb 2010

ja max top korn ,co je dost malo
musi si zvykat

mirka12011
12. feb 2010

ja som pri bezlepkovej mohla len celozrno-razny a len opeceny 😖 inak ostatne alergie mi ostali 😀 ale tabletky pocas tehu nemozem brat 😅 no ja len viem ze z UK je to cca 10eur

dugyna
12. feb 2010

je moune ze je to UK lebo asi ten znak podobny euro..je libra 😀 ja totiz prvy krat chcem objednat zo zahranicia..lebo mozno je to lacnejsie ako na slovenskej stranke 😉

mirka aj pocas tehu sa mozu brat lieky na alergiu..ja mam doma zodac..sice ho neberiem..ale kebyze mam opuchnutu sliznicu nosa tak musim...ten nemoze ublizit babetku..a este chodim aj na tie hyposenzibilizacne injekcie

mirka12011
12. feb 2010

dugy posli mi link ti poviem 😎
ja beriem loratadin a radsej ho neberiem....bo by som musela na alergologii pre ine lieky a cely den tam sediet nechcem 😝

elko69
12. feb 2010

dugy no menila som aj ja veru foto nech ma je teda trosku lepsie vidno aj z blyzka lebo svadobne mam s mm na mojejsvadbe takze tam ich je takych dost :D

no ja som mala taku neskutocnu kyselinu posledne dva dni tak mi v lekarni dali take ze mliecko co je pre tehotne a male deti,no sice zaha prestala palit ale bolo mi potom strasne zle,asi tym ze to bolo sladke ale ja neznesem pit take tekutiny ako su sirupy-takej konzistencie myslim,mna z toho napina a teraz som to pomaly cuckala ale asi si to uz nedam,inak kto nema taky problem ako ja tak myslim ze to zabera na to...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre