Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
12. feb 2010

leni neboj zvyknes si a mozno uz za 2tt budes moct ine papakat..

mirka idem to kuknut a poslem ti ten link 😉 dakujem..

mne alergologicka predpisala ten leik este predtym lebo som jej povedala ze chceme mat baetko..takze pre istotu som mala zmene uz pred otehotnenim...

lenocka84
12. feb 2010

elko to aj take este existuje? ze pre tehotne a deti? to je ake?

dugyna
12. feb 2010

mirka tu je ten link http://bgnappies.blogspot.com/
a libra je teraz 1euro= 0,878 ???

elko69
12. feb 2010

vola sa to gastrotuss a tu mas link si precitaj http://www.paleniezahy.sk/index2.php

dugyna
12. feb 2010

elko ale mas krasnu fotecku 😉 aj mirka 😉

dobre vediet ze take nieco existuje ..mliecko na palenie zahy 😉

elko69
12. feb 2010

dugy tak dakujem teda,no ja som si kupila 10 sackov ale neviem ci ich zvladnem...

evelina19
12. feb 2010

baby, trochu odbehnem od temy. prave sa venujem latkovym plienkam a chcem sa vas spytat, ci ste niektora objednavali cez net. ak ano, tak kde a ci ste spokojne, co vam prislo. bo v obchode mi pridu dost drahe a radsej by som ich objednala cez internet, aj lepsie vyber maju, len sa bojim, aby mi neprisli nejake nekvalitky.

lenocka84
12. feb 2010

elko to tu tusim spominala aj garonka, ale nie som si 100% ista

mirka12011
12. feb 2010

ano je to libra cize cca 10eur za delivery cize postu a to akoze 2plienky hej ze jedne kupis druhe akoze zadarno a stoja 14,75libier to jest:
Podle kurzovního lístku ČNB platného pro den 12. 2. 2010:
14,00 GBP = 16,10 EUR

elko69
12. feb 2010

lenocka co myslis?ten gastrotuss??

elko69
12. feb 2010

no baby idem si nalozit plnu misku zmrzlinky..mnam

dugyna
12. feb 2010

evelina ja objedavam cez net a som spokojna napis ktore chces objednatvat a poveim ti kde su najlacnejsie..a kukni si ten link som som sem tearz hodial..maju valentinsku akciu..plienka a druha zadarmo..velmi vyhdone lebo..za 17eur dve..inak by ta vysla jedna 17eur

dugyna
12. feb 2010

mirka hej maju akciu..ze ak kupis jednu druhu mas zadarmo...a ma to ej na www.ekoplienky.sk tu akciu..ale rozmyslam ze kde sa to opalti viac..

mirka12011
12. feb 2010

dugy plus postovne preto lepsie ked by uz objednali viacere aby sa to nejako rozdelilo na SR uz nieje problem z delivery

lenocka84
12. feb 2010

elko ano ten myslim

mirka12011
12. feb 2010

no a v ekoplienky kolko stoja? vypocitame ci sa oplati...

lenocka84
12. feb 2010

baby a vy ste take optimistky ze budeme mat cas prat?
a dobre ste si to spocitali ze sa oplati? zapocitali ste aj energie z pracky, zehlicky, cas, prasok?

mirka12011
12. feb 2010

ale lenka....inak kolko kupujete tych klasickych stvorcovych ci ako sa to vola co treba na nozicky a do porodnice

lenocka84
12. feb 2010

ne teraz vazne

elko69
12. feb 2010

ja budem pouzivat klasika pampers teda papierove plienky teda nie tie latkove...

ozaj chcem sa spytat vy pouzivate na intim hygienu nejake mydlo pre tehotne alebo klasika mydlo na intim hygienu???

dugyna
12. feb 2010

tie jedny stoje 19,95 a druhy druh stoji 21,40 a postovne bud 3 eura alebo 1,70 podla toho ci na dobierku alebo platis na ucet
na tom zahranicnom 14,75 a druha 17,95 a tu neviem..

mirka12011
12. feb 2010

no dugy plus 10eur za postovne....

evelina19
12. feb 2010

no, baby, ja som tiez myslela tie klasicky bavlnene plienky, tiez sa chystam ako elko pouzivat pampersky.
tieto latkove len na nozicky a pri kojeni a tak. chcela som kupit tie klasicke biele asi 20 a potom som nasla disney - macku pu u nas momentalne frci, tie asi len 3 (do kocika).
elko ja pouzivam klasika mydlo na intimnu hygienu. nivea myslim.

lenocka84
12. feb 2010

myslim ze jednorazovky su v pohode
a latkove len na nozicky, na krmenie.

mirka12011
12. feb 2010

no jednorazovky to istia tie latkove fakt len na nozky kto ich bude tolko vyvarat :D
a nezabudnite na vlhcene vreckovky prv by mali byt neparfurmovane ja som kupovala haggies....

elko69
12. feb 2010

no ja som si zatial kupila tie obycajne plienky na nozicky a pri papani agrckami take macikovske ale len 5 ks bolo v baleni a este kupim tie normalne biele co su..myslim ze 10 plienok by mohlo aj stacit na to nie??ajtak myslim ze sa bude asi castejsie pravat ked uz bude babo na svete :D

barbyes
12. feb 2010

ahojte,

dugy takže zajtra platí o 15.00 pri hlavnom vchode v Poluse? Ja už sa na net potom nedostanem tak potrebujem vedieť kam mám ísť... a mám Ti priniesť ten závoj, chceš si mrknúť alebo si si už kúpila??

elko69
12. feb 2010

vy mate zajtra rande??no super teda 🙂

barbyes
12. feb 2010

veď prídi aj ty ak si teda z BA..

elko69
12. feb 2010

niesom ale mam aj ja mozno zajtra rande s jednu tehulku t je este kamoska zo zakladnej skoly co teraz spolu chodime cvicit tak rozmyslame nad kavickou - cajikm :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre