Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janinna11
14. feb 2010

Kocky dnes je tu fakt nejak mrtvo

barbyes
14. feb 2010

mala by to na hlavnej stránke, ja som tiež napálená lebo uvádzala že je do 14.2. a to je myslím dnes....tak nechápem. som sa tešila, že konečne malinkej aspoň zo tie 4 kúpim a ďalšie potom neskôr. a trt.

janinna11
14. feb 2010

Co dobre ste mali na obed??
Ja idem piect lekvarove buchty 😝

barbyes
14. feb 2010

a ja som mala pred tehu necelých 50 kg, skákalo mi to 49- 50 ako kedy. ale nemám pocit, že by som pribrala iba to bruško a prsia čo je normál a do tela tak 1, max 2kg. som zvedavá koľko to bude do konca 🙂 sa budeme gúľať, ale bude to sranda, aj sa teším 🙂

barbyes
14. feb 2010

ja dnes nevarím ideme sa napapať niekam do reštiky, ale večer budem musieť ☹ lebo tam mám rozmrazené mäso a pokazilo by sa mi. čo už ☹

vejula
14. feb 2010

ja som papala kurčatko tak snad ma nezačne paliť zas ta hnusná záha lebo posledné dni su fakt hrozné čo sa toho týka 🙄

barbyes
14. feb 2010

dugy, skúsime to objednať z toho anglicka? ak by bolo to poštovné naozaj iba 10 € tak sa to oplatí 😕 riskneme to? rozmýšľam kde by sme pozreli koľko to poštovné naozaj vychádza, idem skúsiť stránku pošty... 😕

elko69
14. feb 2010

dugyna no on chudacik mava nejaku nespavost v poslednej dobe,sak nech si na nu zvyka teda aj ked dojde maly na svet a bude nahodou zly :D

janka vitaj medzi nami...

dugyna
14. feb 2010

baryb volala som s tou kockou co ma ten eshop..ze uz sa jej tie plienky vypredali...ale ak nalistujes par stran dozadu..tak je tam stranku na ten zahranicny eshop...a inak hovorila mi ze chysta dalsiu akciu tiez ze jedna plinka bude zadarmo...

dugyna
14. feb 2010

elko no niekedy prilisna unava sposobi ze clovek nevie zaspat..sprav mu vecer mlieko s medom..alebo medovkovy cajik 😉 alebo jedno pivko mu kup a uvidis bude sa mu dobre spat

dugyna
14. feb 2010

j mam kuriatko so zemiackami mnamam

elko69
14. feb 2010

pivko ma doma kupene uz od silvestra a nevie ho vypit :D a mliecko s medom,to by mi asi nevypil ale tak verim ze po dnesnej noci a teda po celodenne sichty zaspi jak babo vecer okolo 22 hod,zajtra mame velky den :D

dugyna
14. feb 2010

barby daj bumgeiu.sk a potom klikni na blog a si na tej stranke

barbyes
14. feb 2010

mám tu stránku, ešte čo si ju písala, ale čo som pozerala od nás vychádza balík, dala som do 5 kg lebo keby sa objednávalo väčšie množstvo 25 € a to je dosť, do 3 kg to je 20€ tak neviem....od nich sem by to malo byť podobné, tam by nemali byť veľké rozdiely. a nehovorila Ti akú akciu chystá? na ktorý typ?

dugyna
14. feb 2010

mirka mi vcera pisal ze postovne by malo byt 10eur..ale neviem
chysta na bgplienky cize tie co mas ich stranku..a tiez ze jedna bude zadormo..ma to byt nejaky system..kde sa vlozky budu dat odopinat..tak to je asi ten system aio..ale ten lespi..cize..myslim ze sai..alebo ako sa to vola

elko69
14. feb 2010

baby vy planuejte tie platene plienky nakupit a prat to stale???

dugyna
14. feb 2010

barby akurat som sa tam prihlasila a skusam to naklikat ci tam nenapise uz ked sa preklikam nakupnym kosikom kolko je postovne

dugyna
14. feb 2010

barby ke mi to napisalo ze we do not to ship to this country...myslis ze to zanena ze oni neposielaju do tejto krajiny...keby si mala niekoho v anglicku a mohli to poslat na jeho adresu..tak to by sa dalo..do kelu

barbyes
14. feb 2010

hej, že neposielajú do tejto krajiny... ☹ tak a je to vybavené, ja tam nemám nikoho ☹ tak si asi počkám na akciu SR.. hnusáci, prečo neposielajú aj k nám? i keď, ja by som to tiež tak spravila, nemám rada angličanov, sú to hnusné svine 😠 😠 😠

barbyes
14. feb 2010

a elko, hej.. je to zdravšie pre bábätko, skôr sa naučí chodiť na nočník, je to lacnejšie a ešte k tomu aj šetríš životné prostredie. si zober koľko svinstva vyhodíš za tú dobu čo budeš malé prebalovať a teraz nemyslím jeho výkaly a spol. ale to svinstvo v plienkach. prečítaj si toto http://www.ekoplienky.sk/o-plienkach/ a je aj plno iných stránok

elko69
14. feb 2010

aha to som nevedela,mozno je to lepsie ale asi ajtak zostanem pri pampers 😉 neviem ci az tak moze ovplivnit skore chodenie na nocnik lebo bratov syn ich mal tiez teda tie papierove a na nocnik chodil strasne skoro,ja myslim ze to zalezi aj od dietatka...

barbyes
14. feb 2010

určite, ale týmto mu k tomu trošku pomôžeš a dnes sú tie plienky naozaj iné ako voľakedy. existujú stále aj také štvorcové ako sme nosili my, ale sú aj také čo vyzerajú ako pampers a nemáš s tým skoro žiadne starosti, meníš len vnútro a perieš to. podľa mňa je to omnoho lepšie 🙂 ale to sa musí každá mamička rozhodnúť sama.

vejula
14. feb 2010

ahojte kočky... Tak si predstavte žwe u nás v aprílovkách to už jedna kočka rozbehla a má dcérku... Vanesku. Má 1800g a 41 cm Takže krásna valentínka 🙂

dugyna
14. feb 2010

elko a ty ked mas chlapceka tak sa zamysli nad tym lebo 1/3 muzov odchovanych na pamper maju problemy s neplodnostou..v zahranici sa uz viac pouzivaju tieto ekoplienky ako jednorazovky...
a naozaj vyzeraju ako pamper..len ich peries a nezehlia sa..staci ti ich 20ks a uz prvy rok usetris
a inak baetko vyprodukuje za 1 rok 1 tonu odpadu tymi plienkami co zahadzujes

veji ale je asi v inkubatore sak?

baby taka otazka ak by ste zapadli autom do snehu co by ste spravili?

vejula
14. feb 2010

no asi áno, to nepísala len tak narýchlo. Ona bola v nemocke už od 26 tt čo bola celkom otvorená a udržali ju až do teraz čiže do 31tt takže aj tak to celkom dlho vydržali

dugyna
14. feb 2010

veji no super ze ju tak dlho udrzali..len sa cudujem ze preco ju nezasili 😒
ale lespie by bolo keby vydrzala az do 36tt..to uz je vtedy v pohode..

dugyna
14. feb 2010

kuknite si mladatka v brusku http://www.thisblogrules.com/2009/12/stunning-p...

a kde su dneska vsetky baby??
garonka halo vefi?? kde sa flakate?l

barbyes
14. feb 2010

ja by som zavolala drahému aby ma prišiel vytiahnuť 🙂 neviem, čo sama spravíš??? ako o vytiahneš?

vejula
14. feb 2010

dugy ale ze sami lekári jej povedali, že ju tam nemôžu držať do nekonečna že už ju ani tak nenutili ležať... Ono bolo to aj o tom že už asi päť dní dozadu jej odtiekla plodovka a to sa potom bábo už nemôže tak dlho udržiavať, aj ked vytvárala sa pribezne stále ale už jej bolo menej.

Idem kuknuť ten link čo tu šupla.

dugyna
14. feb 2010

veji ked jej odtielka plodova voda tak to je uz ine..ak neporodi do 12h po odteceny plodovej dovy musi sa nasadit antibiotika..ale super dufam ze su obe v poriadku a malinka jej rychlo narastie 😉

barby to ja len tak lebo jedna v julovkach volala na 112 😀 ..lebo im zapadlo auto v snehu..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre