Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
14. feb 2010

liv skus ale kuknut zu stranku vraj su tam dobre kocare za dobre ceny..aspon julovky hovoria..ň

garonka neni zac 😉
no oni jej vyvolaju a podla mna podla toho ako sa to vyvinie rozdodnu..ci nepojde nakoniec cisarkym..alebo jej zajtra este predtym spravia sono a podla toho..ale myslim ze jej vyvolaju a uvidia ako sa to vyvinie--ci dokonci spontanne alebo cisarskym..

rogi zdravi vsetky baby a ze snad sa uvidime vsetky pri dalsom stretku 😉

veji hej len eset vefonka sa musi medzi ne niekam vtesnat 😉

tomu aj ja verim ze garnka bude mat maleho na kojacom vankusi a bude papkat a ona stukat do pocitaca 😉

vefi89
14. feb 2010

vejula a ako sa cítiš?? Dominik vyvádza??

dugyna
14. feb 2010

vefi posli lokse 🙂 mnam
inak vefi teba sa opytam nemas recept na taky kolac ze spodok asi piskotovy potom smotana ci tvaroh na tom ovocie a nakoniec zelatina?

vefi89
14. feb 2010

jogurtová torta sa to volá

liv1
14. feb 2010

veji pozerala som ze trojkombinacia Concord fusion je cca 850 €. Myslis ze to je vela oproti inym? Nemam v tom prehlad zatial skoro vobec... 😅

dugy dik, kuknem urcite 😉

vefi89
14. feb 2010

liv, ja som kúpila teda mama mi kúpila za 150 e aj s kuriérom 😅

vefi89
14. feb 2010

liv, ale je to dosť, teda aspoň mne sa zdá, tieto nazvyme to luxsnejšie som videla od tých 350 e hore

dugyna
14. feb 2010

liv tak to je teda palka podla mna..

vefi a posles mi receptik..on je taky osviezujuci 😉 mnammna a mam nanho chut..
ja mam recept na tyk dobry kolaci..co do cesta hadzes puding potom upecies a potom das na vrch smotanovu polevua das do ladnicky..tiez velmi dorby

happy8051
14. feb 2010

babenky, mam otazku... vy by ste to uz mali lepsie vediet ako ja 🙂 mala niektora z vas uplne na zaciatku tehu take jemne krce v oblsti maternice? ja to mam parkrat denne a k lekarovi sa dostanem az vo stvrtok...

liv1
14. feb 2010

vefi a su aj trojkombinacie okolo tych 350? alebo len hlboky? a to si kupila si uz pouzivany vsak?
no ja som teda dobre vedla. pozeram ze to budem musiet prestudovat. 😀
a idem este pozriet to co dugyna pisala.

vefi89
14. feb 2010

happy, to je normálne, normálne je aj keď ťa bolí ako pred alebo počas MS. pokiaľ nemáš výtok, alebo silné bolesti, nie je sa čoho báť, a keby náhodou niečo také, tak utekaj na pohotovosť

vefi89
14. feb 2010

liv nie, to je nový, som objednala zo stránky perinbaba.sk, však sa am kukni, možno niečo uvidíš a keď nie, tak máš aspoň prehľad

liv1
14. feb 2010

včera som v mothercare videla náááádherný hlboký, taký čierno-strieborný. ale ani netuším čo stál, len som prešla okolo neho...

happy8051
14. feb 2010

no ja sa praveze stresujem zakazdym ked to pride... je to presne ako tesne pred MS ale trva to asi len dve minutky a potom to zas zmizne... dufam ze to bude ok ?! dakujem vefi...

vejula
14. feb 2010

vefi dobre sa máme maličký vyvádza, ale dnes je akýsi trošku kludnejší, uvidíme ešte na večer či sa nerzšantí. A Tvoj drobček bude nakoniec teda Miško??? LEbo si hovorila že Maroško čo tak nejako ale teraz zas čítam že stále píšeš Miško... A kopká ešte riadne či už troška pomenej, vraj ten posledný týžden zvyknu detičky pomenej kopkať.

Liv no 850 Eur je na naše pomery velmi vela. Ako trojkombinácie kludne náíjdeš aj do 350 Eur.. Ale je pravdas že to su väčšinou polské značky, ale ja na iný nemám. Tieto concordy su jedny z najdrahších kočíkov v každom obchode čo som pozerala, ale vraj je to už uplne iná kvalitka... Vravím keby som nevedela čo z peniazmi tak si ho kupim.

lulu4
14. feb 2010

liv: ja uz mam vybraty kociarik zo stranky www.e-kociky.sk tam su take ceny ze okolo 350 Eur a je to trojkombinacia dokonca aj kamoska co uz male babo a kociarik ma povedala ze keby vedela o tejto stranke objednava stadial... tak skus...

lulu4
14. feb 2010

vefi: mnaam ty si mala dnes aky dobry obed, a ako sa mate s malickym Miskom v brusku?

dugyna
14. feb 2010

happy to je normalne ako ti uz pisala vefi tak je to uplen normalne..pokial nespinis nekrvacas..alebo nemas neznesitelne krce je to ok..

vefi ato mas trojkombinaciu hlboky alebo dvojkombinaciu?
to si velmi dobre kupila kocik 🙂 vidm ze nakupujes rozumne 🙂 tak ako ja..nas vysiel 132eur kocik

liv1
14. feb 2010

Baby pozrite čo som našla keď budete mať čas. Testovali 14 druhov kočíkov.

http://www.nasarodina.sk/magazin/modules.php?na...

lulu dik, idem kuk ešte tie e-kociky.

dugyna
14. feb 2010

liv ako ti pise vejula..ani ja by som taku sory nehoranu palku za kocik nedala..my sme chceli tak do 300 este 350 eur..
ale kupili sme uplne super ten co mam v albume 😉 a som s nim velmi spokojna

vefi a mas taky receptik?? 😝 sory som otravna

liv1
14. feb 2010

dugyyyy to som v šoku. tam maju ten isty concord 3kombinaciu za 649. to je neuveritelneeee! aky rozdiel. slovaci a cesi pekne zarabaju na tom...
inak dik za typ 😉

dugyna
14. feb 2010

neni zac ja som tu stranku ani nekukala kedze kocik uz mame..tak ich ani nepozeram..ale byba na julovkach pislai ze na nejaky druhy tam usetria az 100-150 eur..a ked je postovne len 10eur..to pisala jenda kocka ktora si odtial objednavla..

liv ja som tu davala podobny link..ale to v nemecku testovali kociky..a skor obstali lacnejsie ako tie drahsie..ale nepamatam znacky.

vejula
14. feb 2010

jaj kočky chvalabohu som tam ten náš nenašla, ale som nedýchala kým som čítala tie značky 😒

liv1
14. feb 2010

dugy pozerala som tvoj album. ten kocik je naaaaaaaadherny. milujem kombinaciu hnedej s bledo modrou. krasny.

ja sa budem rozhodovat pre kocik tak, aby bol lahsi a lahko skladatelny, pretoze vela cestujeme, aby sa v zime s nim dalo ist von myslim do snehu a chcela by som aby sa s nim dalo ist na korcule, cize musi mat brzdy na kolecka.
a ako som citala tie hodnotenia, budem veeelmi davat pozor aby nebol zavadny kvoli malemu...

liv1
14. feb 2010

veji ja som neverila vlastnym ociam ked som to citala. len obrovska skoda, ze ich netestovali viac. lebo ako pozeram, 14 znaciek je len velmi malo. a bola som prekvapena ako zle dopadol quinny.

garonka
14. feb 2010

liv radšej kup kočík za rozumnu cenu a zvyšok peňazí dokup babu ešte niečo tych 800 € je blazniva cena
my mame za 330 € so všetkym čo kočík ma mať 😵

dugyna
14. feb 2010

liv dakujem za pochvalu nas ma len 11Kg a klada sa super..ale zase nemoze sa ti zlozit ked tam mas dietatko takze to je super..

baby taka otazocka keby ste s autom aj so svojim drahym zapadli v snehu co spravite??l

jednej kocke sa to na julovkach stalo a nepaci sa a nesuhlasim s jej postupom..tak preto sa pytam na vas nazor..
dakujem

lenocka84
14. feb 2010

caute babizne

pozeram ze rozoberate kociky, my mame vybraty za 310,. aj s autosedackou so vsetkym co ma byt

dugyna
14. feb 2010

no my sme k nasmu autosedacku kupili zvlast..no nas v tom zozname neni..ale je to rakuska vyroba

lenocka84
14. feb 2010

dugy kto zapadne nema mat vodicak 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre