Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
14. feb 2010

Vejula: Uplne s tebou suhlasim,toto forum je o tom,ze si tu kazdy napise svoj nazor aj ked to niekomu nemusi sediet.Tak ako napisala vefi, tak som ja predtym pisala svoj, a presne o tom to je.
Ako som uz napisala ja si rada vypocujem akykolvek nazor na akukolvek temu,aj ked ten nazor moze mat v sebe skritu urcitu agresiu /vid.vefi/, ale v poho. Ked ma nejaka tema neoslovi ,tak tiez nereagujem.

vejula
14. feb 2010

jani čaves ja ešte nechrapošim... Ale čo sa týka kočíkov tak to niesom ten pravý poradca, moc sa do toho nevyznám... Ale x-lander sa páči viacerým kočkam čo viem, tak adam OK 😉

janinna11
14. feb 2010

Veji ahoj, diky, ja prave neviem, ci su tie trojkolky dobre, nema nikoho, kto s nimi ma skusenosti, no pripadaju mi takto na prvy pohlad tazsie ovladatalne ako stvorkolky, aky mas nato nazor Ty??
Inak krasne fotky zo svadby, kedy ste ju mali?? A aku mas ty znacku kocika, tiez vyzera dobre 🙂

dugyna
14. feb 2010

janina skus stranku www.o-baby.de neviem ci tam je ten x-lander ale maju tam kociky o 100-150 eur lacnejsie ako u nas v sr..a postovne je len 10eur

janinna11
14. feb 2010

Dugy diky, uz by sme mali ist spat, rano treba do prace vstavat, teda aspon mne ☹

janinna11
14. feb 2010

Tak kocky, ja uz balim, dobru noc vam aj bruskam, papa 🙂

vejula
14. feb 2010

takže tema kočiky, uuu takto neviem...

Dugy ešte som chcela napísať jednu vec, že možno je to aj o tom že ked má niekto fakt existenčné problémy, tak potom ho môže rozčuliť také preberanie ničoho... Napr asi mesiac či dva dozadu tu vefi poslala fotky ako jej zaplavilo dom ktorý chvílu pred tým doprerábali a proste niektoré kočky fakt maju také problémy že ťažko sa im potom stotožnuje s tým ked niekto preberá takéto veci... ona sa napríklad zobudila s tým že z postele skočila do vody a v 8 mesiaci tehotenstva to musela všetko pratať sušiť... No neviem si predstaviť ako by som to ja teraz zvládla a to bola asi v takom mesiaci ako ja teraz Ono všetci sme iný a tie ktoré musia riešiť také veci nechápu ked riešime niečo čo je možno trocha zbytočné... Dugy vážne by som nerada niekoho svojimi príspevkami urazila... Ja si uvedomujem že kolkokrát sa zaoberám zbytočnými vecami aj ja a možno mi niekedy niekto na to niečo povie... A s tým aj trocha počítam, rz som dostala tké IP že som skoro odpadla od jednej kočky... Ale prehodili sme zopár IPčiek a nakoniec celkom fajn debatka 😀 😀

ak už idete spinušať tak bruuu nocku

dugyna
14. feb 2010

VEJULA kazda jedna z nas mam urcite svoje existencne problemy a ine, ale nedava nam to pravo, reagovat agresivne. A prave ako si napisala, je toto forum na odreagovanie a aby sme sa bavili o hocicom alebo na akukolvek temu.

vejula
14. feb 2010

jasnačka ved práve na odreagovanie... Že tak to vždy bolo ked má niekto doma problémy že sa mu hlava točí tak tu zajde a kecá o všeličom hlupostiach a tak... Ide možno skôr o to že takému človeku je nepochopitelné ako niekto môže vážne preberať niečo čo je v podstate uplna banalita... Neviem ti to tak dobre napísať ako to myslím vieš čo moja skusim ti napísať IP 😉

vejula
14. feb 2010

jani ja som tiež skôr za švorkolky... Trojkolkám až tak neverím ale niekomu vyhovuju aj trojkolky... Ja mám coneco, booože už ani neviem ako dalej, si musím spomenuť potom ti dam vedieť 😉

lucy1990
15. feb 2010

Ahojte, pozeram, ze ste tu este pred chvilkou boli...ja nemozem zaspinkat 😔

liv1
15. feb 2010

cau lucy ake bolo fotenie?

lucy1990
15. feb 2010

Ahoj liv 😉 nespis? Fotenie bolo fajn, ale citila som unavu, cize sme urobili polovicu a este to budem musiet dokoncit...predtym som zvladala po foteni aj diskoteku 😅 a ako stretko? Som pocula, ze ste dobre pokecali 😉

liv1
15. feb 2010

nespim, lebo doteraz som kukala pozemky 😀 .
stretko bolo super, baby su veeeeeelmi zlate. kecali sme ostosest 😀 skoda ze si nebola, dufam ze sa na buduce pridas.

lucy1990
15. feb 2010

Jasne, to si nenecham ujst 😀 a co kukas pozemky? Idete stavat? Ja viem o jednom v Stupave 😉 Kto nakoniec vsetko bol?

liv1
15. feb 2010

aaale lucy. my stale vymyslame, raz novy byt, raz dom, a uz nam z toho celkom sisi, tak najnovsie hladame pozemok ze by sme mozno stavali. uz velmi dlho hladame nejaky dobry byt a prestalo nas to bavit 😀 .
a co stoji ten v stupave a kolko metrov? mas aj blizsie info? 😉 aj pripadne do ip.

bola dugyna, barbyes, a janefonda. a ja teda 🙂 . lulu ochorela a lenocka bola na karnevale, no a rogi asi zajtra rodi 😀 . ak som este na niekoho zabudla nech sa nehneva 😅

lucy1990
15. feb 2010

Ohladne toho pozemku vie viac mm, takze sa ho rano spytam 🙂 ja o domceku snivam, hadam sa mi to raz splni 😀
hmmm, to mohla byt dobra partia, a hovorili ste ze kedy bude nabuduce? 😎 juuuj, rogi to uz bude mat za sebou, kulincek jej aj zavidim, som zvedava ako prezijem toto leto 😅 ale ved ty tiez budes rodit az na konci leta 😵

liv1
15. feb 2010

ani mi nehovor, ja by som si to s babami hned vymenila 😀 . ja to mam presne na konci leta, a teraz pozeram ze ty len 2 tyzdne predomnou. prast jak uhod 😀 😀 . na buduce neviem kedy, nedohodli sme sa. mozno uz o par tyzdnov. alebo sa stretneme na cviceni. ty chodis? alebo planujes?

a to leto. juj ani na dovolenku, nikam v takom stadiu uz 😕 🙂 akurat na chatu... 😎
tiez sme si to mohli lucy trochu skor vybavit co ty na to? 😀 😀

lucy1990
15. feb 2010

No mohli 🙂 , ale ja som rada, ze som rada...snazili sme sa pomerne dlho...na cvicenie budem chodit ked tak sem do race, alebo si kupim fitloptu 🙂 nechce sa mi chodit do mesta kvoli cviceniu...a na dovcu by sme este chceli ist tak koncom maja, zaciatkom juna niekde letecky, ale tak nechcem to zakriknut, aby nevznikli nejake komplikacie 😒 bude to zalezat na okolnostiach...

liv1
15. feb 2010

lucy ja tak podobne, aj u nas to bolo docela dlho... a s tou dovcou ste dobre vymysleli, vtedy to bude este v poho. 😉 . ja som chcela ist do chorvatska aby som nemusela letiet, no ale koncom maja je v chorvatsku asi dobra kosa. resp. voda je este ladova urcite 😀

lucy ale drahy ma uz taha do postele, tak idem teda, skus pocitat ovecky 🙂 a skus zaspinkat.
dobru nocku ti prajem aj malej 😉

lucy1990
15. feb 2010

Aj tebe sladke snicky, veru uz je veela hodin 🙂 a pozdravuje ta aj Lenka 😀

liv1
15. feb 2010

Jeeej ďakujem 😀

janinna11
15. feb 2010

Dobre ranko kocky, asi este vsetky spite...
Ja som uz v praci, pondelky fakt nemusim... ☹

garonka
15. feb 2010

dobre ranko vam všetkym 🙂

ja sa pomaly chystam, už som osprchovana, napapana ešte par veci šupnem do tašky a môžem ísť 😉

tato noc bola pre mňa posledna s bruškom vo svojej postieľke spalo sa mi celkom dobre až nadranom už som bola hore a myslela na nemocnicu, ja sa tak bojím toho cisaraku ako čert svätenej vody ☹
ale ak to zvladli ine zvladneme to aj my 😉

inač dugy : vefi vyjadrila svoj nazor nebola v nej žiadna agresia skratka vyjadrila sa myslím celkom v pohode, lebo fakt toto forum je tu o tom ako sa tu baby chodia odreagovať, vyžalovať, sem tam poradiť a nie meniť si medzi sebou nazory a poučovať sa 😉
aj vejula ti to pekne vysvetlila takže asi taaaak 😉

želam vam tu pekne tehuľkovanie, krasne chvíľky, žiadne hadky 😀 ale vzájomne podporovanie 😉

zajtra sa vam sem ozve Lenka alebo vefi a ak sa mi podarí a bude všetko oki pošlem aj mms kuvika 😉

držte mi silno palčoky lebo ja som taky bojkoooooooooo 😔

miroslava89
15. feb 2010

garonka nebooj ty to zvladnes a budes mat svojho drobceka pri sebe...doktori vedia co robia tak ziaden strach a uzivaj si posledne hodinky s bruskom...
drzim palceky..

janinna11
15. feb 2010

Ahoj Garonecka!!!

No tedaaaaaaaaa, uz sa ti to krati... Ale neboj, vsetko bude v pohode, a este sa mozno aj vyhnes cisaraku, nie?? Nikdy nevies, co sa stane..priroda to ma dobre premyslene, takze hlavu hore, brusko dole a nezabudni sa usmievat, nech maly citi, ako sa na nho tesis 😀 Ty to vsetko zvladnes a uz sa tesime na dalsie spravicky od Teba a na fotecku drobca aj so stastnou maminou 🙂 papa

janinna11
15. feb 2010

Ahoj Mirka, ako sa citis, je mi to vsetko strasne luto. Ale priroda vie co robi, treba verit, ze na dalsikrat to vyjde.
Viem, ze ziadne slova nezmiernia vasu bolest a stratu, na to je cas najlepsi liek. Prajem Tebe aj mm, aby ste vzdy stali pri sebe a navzajom sa podporovali a hlavne vela vela Lasky, zdravia a stastia.

liv1
15. feb 2010

gariiiiiiiii drz saaaaaaa 😀 😀 myslime vsetky na teba. 😉

miroslava89
15. feb 2010

jani dakujem 😔

liv1
15. feb 2010

miruska urcite si citala nase prispevky predtym...😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre