Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

miroslava89
15. feb 2010

liv citala..ale nemam akosi sil sa k vsetkemu vyjadrovat mozno casom 😔 😢

mm1
15. feb 2010

ahoj Mirka, chcem aby si vedela, že súcitím s tebou.... je mi to veľmi veľmi ľúto, aj som za Biancu zapálila sviečku.... drž sa moja, my ženy toho znesieme príliš..... a verím, že to, že máš v nebíčku troch krásnych anjelikov prinesie do budúcna už len krásne zdravé vytúžené bábatko ☹

liv1
15. feb 2010

juj mirus to som ani nemyslela. len som sa chcela pridat k janke

liv1
15. feb 2010

jani tie pondelky su krute ja viem, ale zvladnes to. ale nemala si ty byt uz nahodou z prace off???

mirka12011
15. feb 2010

ahojte babenky tak ako?
garonka uz isla do nemocnice co?

mirka12011
15. feb 2010

dugy ziadne nove spravicky o regi?

liv1
15. feb 2010

mirka ahoj, vyzera to tak ked uz neodpisala 🙂

mirka12011
15. feb 2010

tak len nech podava infosky o sebe budeme cakat...aj regi by sa mohla ozvat ked nerodi 😀
a ty ako? co noveho?

liv1
15. feb 2010

ja tu buntosim v noci aj rano 😀 . niekto o tristvrte na 8 vyzvanal jak besny a potom nic 😠 . by som skrtila takych ludi, tak som teraz hore a ledva vidim 😀 . mirka ty ako sa mas? vcera sme tu debatovali o kocikoch. ty uz mas vybraty?

vejula
15. feb 2010

bre ránko kočky, tak ako??? Ja idem s hafanom vonku, len som nevedela kedy garonka odchádza do nemocky tak nech ju ešte zastihnem... Garonka si tuuuuu???????

mirka12011
15. feb 2010

liv tak ten clovek toho by som teda nakopala niekde prinajhorsom by som ho poslala niekde do teplych krajin omg jak ja takych ludi nemam rada, ked zvonia a ani nejdu k nam 😲 ale celkom fajn sa mam snazim sa dovolat doktorovi no len kym dvihne niekto telefon to trva 😀 kociariky hmm tak pacia sa mi vela vela ale zatial ESPIRO mam ho v albume cerveny, ale je ich vela co sa mi pacia no uvidime...a co ty?

vejula
15. feb 2010

mirka89 aj ty si tu bola??? Ešte som drichmala. Ja len že som moc rada že ťa tu vidím na fore 😵 Verim že si omnoho silnejšia osôbka ako väčšina z nás nielen tu na fore ale celkovo na svete. A svojim pristupom povzbudzuješ mnohých ludí. Ešte raz som moc rada že som ťa tu videla 🙂

mirka12011
15. feb 2010

veji asi nieje som sa to uz pytala ona sa nam ozve ked si lahne do postele v nemocnici 😖

liv1
15. feb 2010

veji bré ránko. myslim ze garonka tu uz nie je 🙂 .
kukla som su peknucke. ale mne sa vlastne paca takmer vsetky, hlavne tie hlboke su take podobne 🙂 . ja som to vcera tak studovala, ale nazivo som z nich nevidela skoro ziadny, paci sa mi concord fusion, alebo casual play. teda paci sa mi ich omnoho viac, len aby splnali nase poziadavky, tak zatial tieto. aj kamosky mi radia. tak uvidime.

no a nemohla som ho poslat do teplych krajin, lebo uz tam nebol pako 😀 😀

som straaaasne zvedava ako dnes baby dopadnu, ktora bude skor 😀

vejula
15. feb 2010

jáááj tak som ju prepásla sakra. No ale tak verím že ona si noťas zoberie aj do nemocky a bude informovať o všetkom 😀 Juuuj nech všetko dobre dopadne.

Kočky idem ja s havinom cik a potom kuk sem 😉

mirka12011
15. feb 2010

veji tak povedala ze vezme tam notebook len nevie ci sa pripoji na net ci bude sa dat...
liv je to na tebe a mm aky si vyberiete hlavne bezpecny to je najdolezitiejsie...
inak neviete mi povedat aka je to placenta typ 0 ja to hladam po nete a ked uz nieco najde tak vlasnte nenajde 😝

liv1
15. feb 2010

miri netusim...hm

a ten notebook myslim ze ho neberie hned, ze az keby tam bola dlhsie tak jej ho mm donesie. apon tak sa pamatam 😅 . ale ze vraj posle mms ak sa bude dat a potom to tu nejaka sikulka zavesi na net 😀

miri a mas nejaky problem?

mirka12011
15. feb 2010

😉 no nieze problem ale neviem aky to je typ ze typ 0 :D mame nizko placentu a mala ide zatial vonku nozkami tak aj keby sa otocila tak placenta sa najskor nevrati uz na povodne miesto a som chcela zistit aka sanca je na navrat placenty spat pri type 0 no na nete to nejako nieje ☹

miroslava89
15. feb 2010

liv ja som pochopila uz len trosku neskor..mne vsetko dochadza pomalsie prepac 😔

liv1
15. feb 2010

mirka myslim ze dugyna ti potom povie, skus sa jej opytat, mne uz ohladne tychto veci strasne vela poradila.

mirus prosim ta neospravedlnuj sa kuriatko 😉

dugyna
15. feb 2010

ahoj miruska,bud silna aj tvoj manzel...

mirka12011
15. feb 2010

ahoj dugy mas nove info o regi?

mirka12011
15. feb 2010

liv ja hladam po nete a akosi tych typov je xyz to som ani netusila 🙄

miska1981
15. feb 2010

ahojte dievcata,
pisem z roboty len tak narychlo, za tych par dni sa toho dost pomenilo...
najprv chcem popriat rogi a garonke vela sil a hlavne zdrave deticky 😉
mirka je mi to velmi luto, velmi.... 😔

ak ste tu este niektora, mozte mi poradit, co pomoze na krize a nohy, krize si ani necitim, ani nespavam picha ma v bokoch myslite, ze je to ok v tomto mojom tt? moze mi vlastne mm robit masaze?
a trpnu mi trosku nohy mam pocit, ze ich mam strasne tazke, mate aj vy s tym problem???

dakujem 🙂

mirka12011
15. feb 2010

miska mne trpnu nohy ked lezim alebo spim a je to dost neprijemne ale kym neopuchaju je to dobre, mne tu niektora babenka odporucila na trpnutie noh pit sumive tabletky vo vode skus....

dugyna
15. feb 2010

miska nohy si skus vykladat..stale ked mozes maj nozky hore vylozene

haoj mirka..este som nestihla ale rano pisala rogerka..ze ide na zatazovy test a ak sa to nespusti tak zajtra jej vyvolaju porod..a ze je uz dva dni nevyspata..takze asi tak

mirka12011
15. feb 2010

jujuj moja tak to jej nezavidim teda nech sa drzi a s garonkou mozno porodia naraz 😀
dugy pytam sa aj teba liv mi ta odporucila 😉 neviem aka je to placenta typ 0?
inak tie plienky ako si sa rozhodla objednavas ci nie?

miska1981
15. feb 2010

mirka a ake sumive tabletky? magnezium?
dugy nemam poriadne ani kde, aspon teraz kym som este v robote si ich vykladam tak, ze si zasuniem smetny kos pod stol a nohy na neho vylozim 🙂

inak pekne mi to zacalo vystrelovat aj to stehien, najprv som to mala len v lytkach a teraz uz aj stehna 😒

mirka12011
15. feb 2010

miska nie magnezium ale z lekarne sumive tabletky ja kupujem pomarancove ale uz dlho som ich nemala tak neviem ti povedat ci to zabera akosi zabudam nato ich kupit 😉 no je to hnusna bolest ja musim vstat a prejst sa lebo inak to neprejde...u mna

miska1981
15. feb 2010

tak to je, mna to chyti niekedy aj ked chodim, normalne sa bojim, ze za par dni uz ani nevstanem, citim sa ako slonica ☹
skusim sa ist poradit do lekarne, inak beriem magnesko co mi dr.predpisala, ale nie pravidelne, tak neviem posudit ci mi pomaha....
a s kremami nejakymi mate skusenost????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre