• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
liv dikes :grinning:
15. feb 2010 o 15:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale sa priznám, to je najlacnejší, aký som našla a kombinovyný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som straný škrob, ale čo páni súdruhovia z polska nevyrobia pre mamičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2010 o 15:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
počúvajte poviem vám dobrý vtip. v ČR som mala kolegynu, ktora sa volala volakedy Jebavá. Potom si zmenila meno asi v 25 rokoch. No a predtým ked sa ešte tak volala, tak pracovne mala niečo vybaviť, musela telefonovať, (inak to nám ona rozprávala takže je to z prvej ruky), a zdvihol jej chlapík telefón že "Šoukal prosím" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že ona len povedala že "tu Jebavá" a začala sa strašne rehotať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2010 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vefi dakujem za link, idem to pozriet :slight_smile:
15. feb 2010 o 15:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
liv :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2010 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už som sa dlho tak nesmiala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2010 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
liv :D a co spravila kamoska ked bola pubertiacka vytocila cislo na pana straku a on spal ked prisiel k telefonu mu vravi.Pan Straka?
a on ANO
a ona TU VRANA
:grinning:
15. feb 2010 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved práve vefi že garonka musí mať roadne nervy, a myslím že sito tam niekto dnes ešte od nej riadne schytá :grinning: Ale fakt že 150 na 100 fuuu, to nieje zrovna málo

liv :grinning: :grinning: :grinning: no to su peckové situácie fakt, ale nezávidím že jebavá :unamused: To ako ten z toho fotr je lotr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2010 o 15:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
miri take telefonaty poznam robili sme to docela casto ale ta vrana je dobraaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2010 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jedna baba z Ihráča sa vol Blanka Natrhnutá :grinning: :grinning: chuudinka, sa s nikým ani nebaví :grinning: :grinning:
15. feb 2010 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veji asi viem ktorý film myslíš, ten sa volal tuším Jebal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Ináč viete že sme mali nejakého športovca, hokejistu alebo skor futbalistu Manfréda Kokota? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vejula, teraz som jej písala, tak už len čakať, že čo napíše
liv nechcela by som byt jeho zena :grinning:
15. feb 2010 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
15. feb 2010 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Musím vám povedať, keď sme mali pred svadbou, tak na mojasvadba.sk je taká téma, že vtipné priezviská alebo také niečo. Ja som sa išla popučiť z toho čo tam tie baby pisali. To bolo nenormalne perfektne. :grinning:

vefi juj tak to má Blanka ťažký život asi :sunglasses:
15. feb 2010 o 15:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som sa len na základnej smiala, keď sme na literatúre čítali článok Banánové rybičky- preložil Jozef Kot a teraz si vezmite, chdák chlapec na základnej a učiteľka na neho :" Jožko Kot k tabuli prosím" :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2010 o 15:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som zvedavá čo tá garonka...

ja byť jeho ženou nechám si svoje meno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a to už má vyše 30 chuderka
no garonka ked neposlala niekoho niekde tak to coskoro spravi ked este nieje na izbe ale to myslim ze v nemocniciach do 14.00 sa musis zdekovat nie?
15. feb 2010 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ja by som brala také priezvisko, by som sa popučala, si predstavte takýchto ľudí niekde na úrade.Vaše meno : Manfréd Kokot :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jj liv Jebal :grinning: ... No mne otec hovoril že kedysi boli nejaký športovci a volali sa grospič a jebavý....

vefi tak už len čakať, joj len aby to nakoniec dobre dopadlo.. A o rogi niesu žiadne infošky????
vefi a ako je to meno v ženskom rode? Asi Kotová :grinning: :grinning: :grinning: to už je ako Gotová skoro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vefi a garonka je už v nemocke že..?
15. feb 2010 o 16:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a to je ona už vydatá ta natrhnuta???? No to by som si mužove meno určite nedala, ved tak to je pochopitelné, nieee?
15. feb 2010 o 16:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
barbina ano,oddnes rana
15. feb 2010 o 16:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
barbi je, je
vejula, nie, stále je slobodná, veď kto by ju chcel...príroda ju neobdarila :grinning: :grinning:
15. feb 2010 o 16:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenka a ty sa skrývaš??veď tu neni :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2010 o 16:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ale ked sa utieram tak mam take tmavsie na papiery take sv hnede co to moze byť žeby zatka pomaly..?
15. feb 2010 o 16:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
barbi, no to neviem , možné to je :sweat_smile:
15. feb 2010 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vefi tebe prideme prifarbit gatky aby si toho misenda uz porodila :confused:
15. feb 2010 o 16:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok