Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
15. feb 2010

liv dikes 😀

vefi89
15. feb 2010

ale sa priznám, to je najlacnejší, aký som našla a kombinovyný 😀 😀 😀 😀 som straný škrob, ale čo páni súdruhovia z polska nevyrobia pre mamičky 😀 😀 😀 😀 😀

liv1
15. feb 2010

počúvajte poviem vám dobrý vtip. v ČR som mala kolegynu, ktora sa volala volakedy Jebavá. Potom si zmenila meno asi v 25 rokoch. No a predtým ked sa ešte tak volala, tak pracovne mala niečo vybaviť, musela telefonovať, (inak to nám ona rozprávala takže je to z prvej ruky), a zdvihol jej chlapík telefón že "Šoukal prosím" 😀 😀 😀 😀 že ona len povedala že "tu Jebavá" a začala sa strašne rehotať 😀 😀 😀 😀 😀

janinna11
15. feb 2010

Vefi dakujem za link, idem to pozriet 🙂

vefi89
15. feb 2010

liv 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vefi89
15. feb 2010

už som sa dlho tak nesmiala 😀 😀 😀 😀

mirka12011
15. feb 2010

liv :D a co spravila kamoska ked bola pubertiacka vytocila cislo na pana straku a on spal ked prisiel k telefonu mu vravi.Pan Straka?
a on ANO
a ona TU VRANA
😀

vejula
15. feb 2010

no ved práve vefi že garonka musí mať roadne nervy, a myslím že sito tam niekto dnes ešte od nej riadne schytá 😀 Ale fakt že 150 na 100 fuuu, to nieje zrovna málo

liv 😀 😀 😀 no to su peckové situácie fakt, ale nezávidím že jebavá 😒 To ako ten z toho fotr je lotr 😀 😀 😀 😀

liv1
15. feb 2010

miri take telefonaty poznam robili sme to docela casto ale ta vrana je dobraaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vefi89
15. feb 2010

jedna baba z Ihráča sa vol Blanka Natrhnutá 😀 😀 chuudinka, sa s nikým ani nebaví 😀 😀

liv1
15. feb 2010

veji asi viem ktorý film myslíš, ten sa volal tuším Jebal 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Ináč viete že sme mali nejakého športovca, hokejistu alebo skor futbalistu Manfréda Kokota? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vefi89
15. feb 2010

vejula, teraz som jej písala, tak už len čakať, že čo napíše

mirka12011
15. feb 2010

liv nechcela by som byt jeho zena 😀

vefi89
15. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

liv1
15. feb 2010

Musím vám povedať, keď sme mali pred svadbou, tak na mojasvadba.sk je taká téma, že vtipné priezviská alebo také niečo. Ja som sa išla popučiť z toho čo tam tie baby pisali. To bolo nenormalne perfektne. 😀

vefi juj tak to má Blanka ťažký život asi 😎

vefi89
15. feb 2010

ja som sa len na základnej smiala, keď sme na literatúre čítali článok Banánové rybičky- preložil Jozef Kot a teraz si vezmite, chdák chlapec na základnej a učiteľka na neho :" Jožko Kot k tabuli prosím" 😀 😀 😀

liv1
15. feb 2010

som zvedavá čo tá garonka...

ja byť jeho ženou nechám si svoje meno 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vefi89
15. feb 2010

a to už má vyše 30 chuderka

mirka12011
15. feb 2010

no garonka ked neposlala niekoho niekde tak to coskoro spravi ked este nieje na izbe ale to myslim ze v nemocniciach do 14.00 sa musis zdekovat nie?

vefi89
15. feb 2010

a ja by som brala také priezvisko, by som sa popučala, si predstavte takýchto ľudí niekde na úrade.Vaše meno : Manfréd Kokot 😀 😀 😀 😀 😀

vejula
15. feb 2010

jj liv Jebal 😀 ... No mne otec hovoril že kedysi boli nejaký športovci a volali sa grospič a jebavý....

vefi tak už len čakať, joj len aby to nakoniec dobre dopadlo.. A o rogi niesu žiadne infošky????

liv1
15. feb 2010

vefi a ako je to meno v ženskom rode? Asi Kotová 😀 😀 😀 to už je ako Gotová skoro 😀 😀 😀 😀

barbina182
15. feb 2010

vefi a garonka je už v nemocke že..?

vejula
15. feb 2010

a to je ona už vydatá ta natrhnuta???? No to by som si mužove meno určite nedala, ved tak to je pochopitelné, nieee?

lenocka84
15. feb 2010

barbina ano,oddnes rana

vefi89
15. feb 2010

barbi je, je
vejula, nie, stále je slobodná, veď kto by ju chcel...príroda ju neobdarila 😀 😀

vefi89
15. feb 2010

lenka a ty sa skrývaš??veď tu neni 😀 😀 😀

barbina182
15. feb 2010

baby ale ked sa utieram tak mam take tmavsie na papiery take sv hnede co to moze byť žeby zatka pomaly..?

vefi89
15. feb 2010

barbi, no to neviem , možné to je 😅

mirka12011
15. feb 2010

vefi tebe prideme prifarbit gatky aby si toho misenda uz porodila 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre