Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

miroslava89
16. feb 2010

dobre rano..
kde sa vo vas berie tolko neergie dfo pol 1byt hore? 😕

happy8051
16. feb 2010

ahoj mirka 🙂 vidis.. do pol jednej hore a potom tu je ticho, lebo vsetky spia 🙂 prisla som si sem po radu zas ako vzdy, ale asi tu nik nie je...

miroslava89
16. feb 2010

happy ked cces pytaj sa mozno ti poradim..a oni dojdu tak si ta vsimnu neboj..

happy8051
16. feb 2010

ale..len by som chcela vediet, co mam rano jest... teda nieco, z coho by sa mi nedvihal zaludok, lebo je to uz fakt dost narocne.... a je mi luto drobciatka, ze by dostalo papat az na obed, ked uz ja som schopna ako tak jest....

miroslava89
16. feb 2010

mne osobne pomahali detske piskoty alebo suchy rozok a ovocne stavy..

miroslava89
16. feb 2010

inac aj tu na koniku je tema ako zvladat nevolnosti tak skus aj tam kuk..

dugyna
16. feb 2010

dobre ranko dievcata 😉
ahoj miri a happy
happy ako uz mirka pisala skus suchy rozok 😉

miroslava89
16. feb 2010

dugy dobre ranko..

barbyes
16. feb 2010

ahojte,
dugy ja som tu včera hodila iba ten odkaz inak som tu nebola vôbec. Behala som po aukciách a e-shopoch a tak...chcela si niečo?

miroslava89
16. feb 2010

ja sa idem zblaznit doma 😔 uz neviem co so sebou.. vcera cely den sama doma dnes cely sama doma 😔

dugyna
16. feb 2010

barby vies ze som aj zabudla 😉 a citala si co som ti odpisala na ten pristroj?

mirka ty asi inak nepracujes ked mm tam ma firmu, ci hej? tomu verim ze sa nudis.. 😔 😖

barbyes
16. feb 2010

nie, idem sa pozrieť. nechcelo sa mi čítať všetky tie strany, by som sa nedočítala 🙂

vejula
16. feb 2010

ahojte kočky....

Mirka no celý den sama to je fakt na zbláznenie.... A ešte v taliansku 😒 inač vy už chcete ostať bývať tam či plánujete dojsť na slovensko???

A neviete nejaké info o rogi a garonke???? Som tu večer už nebola

elko69
16. feb 2010

dobre ranko tehulky,teda ja uz ho mam od 6 rana kedy som musela vstavat do prace ale az teraz sa mi sem podarilo dostat...ako sa dnes citite?ja super,krpec ma uz kopal hned rano a vcera mi dal taku ranu ze som nechapala - to asi pretoze sme ho vcera vyrusili a fotili :D

miroslava89 ahoj babulka,vitaj,som rada ze ta tu vidim, ja len tolko som chcela povedat ze ta velmi obdivujem za to aka si silna zena!!!!a drzim ti palceky vo vsetkom...

vejula
16. feb 2010

halooo tu to akosi zamrzlo nikto žiadne info o naších dvoch skoromaminkách????? elko dugy barbyes 😅

elko69
16. feb 2010

vejula nie ziadne info, som tu tiez bola len tak na skok a necitala som vsetko...a tak hadam sa coskoro ozvu uz ako maminy!!!!

janinna11
16. feb 2010

Ahojte kocky, nie vsetci vyspavaju, ja som tiez uz od siestej hore, na osmu som sla do poradne, tolko krvi mi brali, ze si tak klesol tlak, ze uz nic netieklo, musela ta zlata sestricka na 2x, velmi mila bola. Potom som sa zoznamila s mojou novou doktorkou - velmki prijemna zienka 🙂 a urobila mi UZ, dievcata ja som taka stastna, vsetko je ok, sme zdravucki, NT ok, AS-pravid. frekvencie, som najstastnejsi clovek na svete... 🙂 🙂 🙂 strasne si to vazim, ze sme zdravucki

vejula
16. feb 2010

jani 😵 to užasné velika gratulácia ku všetkým dobrým výsledkom, len tak dalej 🙂

janinna11
16. feb 2010

Vejulka dakujem 🙂) som strasne stastna 😀 😀 😀 😀

janinna11
16. feb 2010

aku hodnotu NT ste mali v prvom trimestri na scr??

elko69
16. feb 2010

janinna to fakt super,len tak dalej..prajem ti bezproblemove a krasne tehotenstvo 😉

lulu4
16. feb 2010

jani: verim ti ze si stastna ja som bola na tom NT screeningu min. tyzden 11.2. ja to uz mam za sebou a tiez boli vsetky hodnoty v poriadku a som nesmierne stastna, este cakam tento tyzden na vysledky krvi ma mi volat sestricka tak som zvedava ale tiez verim ze to bude ok... veru veru mat zdrave babatko je najvacsi dar v dnesnej dobe ked je vsetko take zle

mata1001
16. feb 2010

ahojte baby znova si idem k vam po radu(vzdy mi dobre poradite).od 12.12.2009 som PN,ale este mi ostala dovolenka v praci ktoru som si ponechavala na vianoce.ale uz do roboty sa nevratim,budem PN az do materskej.neviete mi poradit ako sa to moze riesit s tou dovolenkou?vdaka

vejula
16. feb 2010

jani, ja si už takéto vôbec nepamatám, myslím že som čosi mala 1:40 000 ale neviem čo je to za hodnotu 😅 som taská trocha neznalá 😒 asi opravdepodobnosť nejakého poškodenia alebo také čosi

mati tak s týmto ti ja neporadím, kedže som len teraz zostátnicovala a robotu som si ešte nestihla nájsť 😝

janinna11
16. feb 2010

Dakujem kocky, ste zlate, aj ja dufam a verim, ze vsetky budeme mat aj nadalej bezproblemove tehu a najma porod bez komplikacii 🙂
Veji, vidim, ze aj Ty sa zapajas u fajciarok - nefajciarok.... 😀

janinna11
16. feb 2010

Ok zienky, idem ja teda do prace, neskor sa ozvem, papa 🙂

barbyes
16. feb 2010

ahoj Mati, ja by som na tvojom mieste ukončila na tú dobu akú maš dlhú ešte dovču PN a hodila by som si tam dovolenku. Vieš si to čerpať aj medzi materskou a rodičovskou, ale bude to pre teba nevýhodné lebo sa ti to bude počítať len zo základu(resp. ako si bola platená?mala si jednotnú mzdu alebo sa Ti skladala aj z nejakých odmien, resp.osobné ohodnotenie a pod.) ak by si si ju čerpala teraz bude sa Ti rátať podľa priemernej hodinovej mzdy za posledný quartál, čiže obdobie október až december. Neviem, je to na tebe

elko69
16. feb 2010

mata veru neviem,ale tak mali by ti ju asi preplatit tu nevycerpanu dovolenku alebo neviem ci to je tak ze si ju mozes nechat aj ked sa vratis po materskej do prace...

elko69
16. feb 2010

janinna papa

barbyes waw ty sa v tom vyznas.no super...ja si teraz cerpam dovolenku tieto mesiace pred matersku a uz mi zostava par dni iba...

mata1001
16. feb 2010

barbyes vdaka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre