• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
noo, asi ano.. okrem toho ze ona (ex) nas dva roky psychicky tyra.. a hlavne malu.. tak sa jej to snazime vynahradit ako sa len da.. uvidime.. teraz bude u nas 16 dni..
29. júl 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garička

heeeej o ktorej? ja mam byť na ôsmu u dokiho, budem poslušna aby som šla domov
29. júl 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tam idem tak na 7.45 aby som stihla prednostu lebo neviem ale asi on ma bude vyšetrovať pre tú serkláž lebo ma aj on prijal a vyšetril pred prijatím a potom budem asi dllllho čakať na ultrazvuku :frowning2:
29. júl 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
i ja asi budem na dokiho čakať, povedal, na ôsmu ale rano maju porady či čo tak hadam nebudem čakať ako včera u lekárky 5,5 hod.
29. júl 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve pozeram do pasu aj ty aj zazalienka chcete Miška , môj drahy chcel by tiež aby sa syn po ňom volal, ja len kvôli svokre nechcem aby ho nevolala trapne ako svojho muža a aj môjho muža :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde budeš na neho čakať? pred jeho ordináciou alebo pred ambulanciou? to si tak dlho čakala u lekárky? 5,5 hodín? to je sila, odkedy máš vysoký tlak?
29. júl 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieš moja ja vôbec nemam problemy s tlakom, cele tehu sa citím skvele, musím poklopkať aby som nezakríkla :astonished: ale včera som mala vnutorne nervy, 5,5 hod čakať bola riadna sila, hladna, smädna, a od hladu ma bolela hlava, no nič príjemne, a doma som si pospala 3 hod a tlak bol OK.
Na tretie poschodie idem za tym znamym dokim, a ty? kde pôjdeš?
29. júl 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to by potom bol michal III. :slight_smile: . ja som si povedala že ani moje deti sa nebudú volať tak ako my :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte i draheho dedo sa volal Michal :grinning: no nechcela by som svokra tak trapne menuje to meno Michal, až až :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj tvoj drahy sa vola Michal?
29. júl 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazalienka kde si ušlaaaaaaaa?
29. júl 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nee števo ale aj jeho otec sa tak volá a sa mi nepáči ak ho niekto volá pišta, čo je tiež paradox lebo som si vravela že v živote by som s nejakým števom nechodila, nie to ho mala ešte aj za muža :grinning:
29. júl 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš? ale lepšie ako môjho vola svokra Mišulík, Mišulo, ja to nemôžem počuvať keď tak svojmu 28ročnému synovi hovorí, a nieto žeby sa ešte vnučik tak volal :slight_smile:
29. júl 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy zajtra do sace kuk a ja zo sace utek...

mna ten moj chlapisko nechal poslednu noc v nemocke samu...hnusne od neho :angry:
29. júl 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to tvojmu mužovi nevadí? ja hovorím mojmu števko ak ma nezlostí ale inak števo. a je to inak blbé aj s poštou ak sa dvaja volajú rovnako. ja sa tiež volám ako moja mama, babka a ešte aj prababka tak už by stačilo som si povedala
29. júl 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka

jasne kuk a ty het domov :grinning: ale pôjdem pekne domov i ja :grinning: :slight_smile:

a čo drahy nezostal? asi ti chysta prekvapko doma v spalni :grinning:
29. júl 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieš on je taka povaha jednym uchom dnu a druhym von, ale som mu vravela, nech povie svojej mame nech ho konečne normalne vola, veď sa to neda počúvať :slight_smile: tak ona je taka že sa hneď urazí a zas by sme si vypočuli tie jej dristy ako ho vychovala a tak, včera robila cirkus, kvôli môjmu tlaku samozrejme bola trochu pod parou :astonished:
29. júl 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mirka,to ťa chceli pustiť aj dnes poobede domov?
29. júl 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, tak uz som tu.
no bola som dnes na kontrole, tak vyjadrenie dr. je ze malicke velmi nerastie tak m zobrala krv, ci mi hormony stupaju alebo klesaju a ak klesaju, tak asi bude hrozit interupcia. no to vsetko sa uvidi v piatok lebo este sa musi pozriet jeden dr. na ultrazvuk.
no ako som pozerala na spravu z piatka tak nameranu hodnotu babätka mam 0,54 mm a dnes 0,65 mm tak podla mna male rastie.
no som zvedava na vysledky :frowning2:
ale som s toho znechutena ani neviem co robit
29. júl 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garicka zajtra rano:slight_smile:

garonka ja ztadialto chcem zmiznut cim skor bola by som schopna ujst aj v noci..nezostal lebo ma zajtra akusi poradu ci co tak sa ide pripravovat a prekvapko v spalni nech si chysta pre milenku ja sexik nemozem:grinning:
29. júl 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snažilka

ahoj, moja, a kedy budeš vedieť vysledky kvri? ja si len veľmi želám aby naše tehu boli bezproblemove, neboj bude dobre hoci sa to ľahko hovorí, neboj sa a rastie babenko uvidíš bude dobre.
snazilka pockaj si na vysledky krvi a nestresuj:slight_smile: nakoneic bude vsetko dobre:slight_smile:
ahoj sanzilka - ja som bola na tom podobne na začiatku tehu asi v 4tt keď som začala krvavo špiniť tiež som 2 dni čakala na výsledky hcg.... ale mysli pozitívne ak je malé väčšie tak sa mu len možno v tej horúčave nechce tak rýchlo rásť, však aj my sme zmorené z toho tepla ....

držím prsty :wink:
29. júl 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj Mirka milenku by nebral, nooooooooo hi hi, nemôžeš sexík do konca tehu? :slight_smile:
29. júl 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo ze lekarka este nevidi srdiecko a ze to by uz malo byt vidno no v piatok mi povedala ze moze byt sklz aj 2 tyzdne ze nemusim byt v 8tt ale v 6 tt , tak neviem. :angry:
vysledky budu v piatok a rano mi budu brat opat krv aby mali s cim porovnat
29. júl 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuľky idem skladať puzzle, zjavím sa tu k večeru :grinning: paaaaaaa
29. júl 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka nemozem vobec sexik...a kto vie ci by nechcel milenku:grinning::..maj sa zatial a co skladas?:slight_smile:
29. júl 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je dobre , tak snad je aj babätku dobre spinit som prestala hned v piatok .
tak snad bude ok a budem teraz do piatku len jest a jest aby male narastlo a aby ma zbytocne nestresovali
29. júl 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka

ale, na Valentína som si sama pre seba kupila puzzle, čiernobiele, 1500 ks :grinning: keď to zbadal, môj drahy, vravel, že horšia volovina ma nenapadla, no čo so mnou, :grinning: taky sexi parik v objatí :grinning:
29. júl 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka - ja som v sobotu dostala od kamošky 1000 ks puzzle čo v noci svieti a hneď som ho celé v pondelok poskladala. ale inak som v poriadku :grinning:
29. júl 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som len spala a spala :slight_smile:
29. júl 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok