• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
Gali a Liv ved ono to docvakne nebojte :grinning: hlavne ked zacnu deturence kopat, odvtedy sa to uplne zmeni :dizzy_face:
17. feb 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tomu verim, neviem sa uz dockat :dizzy_face:
17. feb 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane, mne to nezapía koľko kraá aj teraz...pokiaľ sa nehýbe a nemusím sa zohnúť :grinning: :grinning: :grinning: to bude tým mini bruškom :grinning: :grinning:
inak ahojte :slight_smile:
17. feb 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau vefi. prosim ta chod sa poprechadzat po schodoch, daj si teplu vanu alebo dobry sexik nech uz porodis a my sa mozme tesit a cakat na foto Miška :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi ty by si sa uz mala rozpadnut a ver, ze potom ti to rychlo dojde :grinning:
liv coskoroooo to pride, ani sa nenazdas, ja mam stale pocit akoby som dnes zistila, ze som tehu a uz je to 28tt :slight_smile:
17. feb 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv, už som skúšala všetko. Jedla som štiplavé, obáram sa každý deň, prechádzam sa, ba i behám, schody hore-dole, sex včera a nič :rolling_eyes: ale neboj, keď dozrie čas, dočkáme sa všetky :grinning:
17. feb 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi to fakt?? :grinning: :grinning: :grinning: tak to fakt malemu sa nechce, tak mozno vie preco :grinning: .
17. feb 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malemu je u teba jednoducho dobre :wink: co sa bude nahlit, v brusku ma teplucko, pohodlie, klud...
17. feb 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vonku bude mať akože teror :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
keď on by aj chcel, nalieha a tlačí sa dole, to cítim, ale možno tam mám hrošiu kožu a cez ňu nevládze :grinning: :grinning: :grinning:
ako ste sa dnes mali??
17. feb 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj ja som uz pisala, ze je mi zas zle, tak cely den lezim a nic. a obcas kuk konik, ze co nove. :confused:
a cakam na mm kedy pride z prace, kazdy den sa naho tesim ako male decko :sweat_smile:
a ty si mala aky den? okrem behania po schodoch :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zle ako nevolno myslíš, alebo psychická nepohoda?? inak aj ja som podobná ako ty, tiež sa neviem dočkať, keď mi starký prikvitne dom konečne. :grinning:
ja som bola ráno na pásoch, potom som šla do obchodu a teraz som si dala variť krumple, spravím cesnakovú krémovú a potom tie palacinky....tak sa teším na ne :grinning: :grinning:ale ako sa poznám, keď ich spravím, už ma chuť prejde :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevolnosti myslim :confounded: .psychicky som na tom povacsine velmi dobre :grinning: :grinning: .
s tymi palacinkami podobne, nejako sa ich vzdy nabazim pocas varenia a nakoniec si tam len 2-3.
keby aj mne niekto urobil polievocku :dizzy_face:
17. feb 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si objednaj z reštiky dákej :grinning: :grinning: :grinning:
opustím ťa, idem s hafanom von....
mala by si sa aj ty vyvetrať, keď ti je zle, mne to občas pomôže :wink:
17. feb 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala by som neviem sa odhodlat :slight_smile: utekaj :slight_smile:
17. feb 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
uz som doma
nieco nove?
17. feb 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rogi, gratulujem ku dcerenke :grinning:
17. feb 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane :slight_smile: no taky rogerkin odkazovac :slight_smile:
chcela som objednavat ale uz ich mali vypredane tak cakame s barby na dalsiu akciu o tyzden by mala byt :wink:tak sa tesim.inak jani pitala som sa na to tvrdnutie pleienok jednej kocky...tak hovorila ze treba prat v mydlovych orechoch..ze tiez jej tvrdli trochu a odkedy pouziva mydlove orechy tak je to v pohode..popripade treba dat zmakcovac vody :wink:a miesto avivazu ocot..alebo teatree olejcek

janka to naozaj sa tak vola syndrom bieleho plasta. :wink:
17. feb 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miroslava a gali vitajte gratulujem :wink:

miruska chapem ta ja by som spravidla to iste drz sa praajem vela sil a energie.a ked bude ten spravny cas a budes sa na to citit tak zavitaj.
17. feb 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane aky bol valentinko? :slight_smile:
17. feb 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugy ako sa mavas?
My hladame ten idealny kocar pre nasu malu a rozhodli sme sa pre Jane slalomPro, tak si ho pojdeme kupit aj s manzelom. Tu sme si ho boli mrknut v jednom obchode, este ho mrkneme u nas v Rakusku a kupime kde bude lepsia cena :wink:
tak sa tesim, ze sme sa uz rozhodli, ktory to bude :dizzy_face:
17. feb 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim, ze vas je tu uz celkom dost :wink:

dakujem za privitanie :slight_smile:
17. feb 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gali vitaj

nas je tu viac nez dost
aby nuda nebola :wink:
17. feb 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv1 som zvedava, teda, ktora z nas dvoch bude skor maminou :wink:
17. feb 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čááávte kočky...

Ahoj gali, tak sa pridávaš tehulkovať s nami??? Super, lebo teraz nám dve tehulky porodili tak potrebujeje doplniť stavy :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem lenocka84 a dugynka
17. feb 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa to tu pekne zaplna, este 5 min. a je panelak :wink: uz som ho nevidela tri dni
lenocka ozaj co s tou tvojou cukrovkou? Ako to riesite?
17. feb 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne ste ma dobre naladili :slight_smile: a pridavam sa k vam
17. feb 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane da sa to
este tyzden a mam dalsie vysetrenie, tak som zvedava
odkedy to sledujem, som dala 2kg dole no aj tak sa guuulam, foto v albume
17. feb 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ale tak zasa nechudni moc, ved to tiez nie je dobre. Hlavne je aby ste boli zdravucki, ty aj malicky :dizzy_face:

ozaj kupila som si ten tehu cajik a naozaj celkom dobre chuti dokonca aj bez cukru :wink:

Gali este sa stanes aj zavislou na tomto fore :dizzy_face:
17. feb 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenočka no toto tak ty nám ideš schudnuť... Aspon nebudeš mať po pôrode problémy s nadbytočnými kilami... To sa o mne povedať nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

gali, a ty čo máš nejakého tušáka čo to bude, či ani nieee
17. feb 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok