Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

gali
17. feb 2010

janefonda uz veru som zavisla 🙂 a kedze k PC si sadam dost casto, tak vzdy aj net oprasim

vejula - najskor som bola presvedcena o dievcatku, lebo taku otrasnu plet aku mam som ani v rozkvete puberty nemala a potom som mala taky zivy sen a tam, ze chlapcek - no vyber si 😀

janefonda
17. feb 2010

Gali no jedno z toho to bude urcite... po skusenostiach z konika po väcsine kazda caka opak toho, co si myslela...ja tiez napriklad 😉 ale je to jedno, hlavne aby boli dietky zdrave 😵

gali
17. feb 2010

a hlavne asi, ked je to prve, ale manzel by chcel prveho chlapca - co si urobil to bude mat - ja to len vynosim 😀 😉

dugyna
17. feb 2010

jane mame sa super 😉 dnes sme boli v poradni 😉 mam tlak ze 80/50
a inak malinka je dole schulena a nozkami nadol..a nechcela sa ukazat co ma medzi nozickami..takze keby sme neboli v genetone tak vobec by sme este nevedeli co cakame 😉 no a musism sa objednat na morfologicke sono a po 24tt na OGTT

skus kocik kuknut na www.o-babe.de vraj su tam lecnejsie..o 100-150 eur ako na slovensku..

dugyna
17. feb 2010

jene alebo www.o-baby.de teraz neviem sorry

vejula
17. feb 2010

no gali však uvidíš... Ja som zo začiatku myslela že dievčatko a je to chlapček 😀 😀 😀 Ale vlastne je to jedno... Hlavne nech su zdravučké...

dugyna
17. feb 2010

ja som si myslela ze to bude chlapcek a je to dievcatko 😉 ale presne hlavne je nech je zdravucke 😉

vejula
17. feb 2010

dugy asi všetky kukaju panelák 😅 ja toež ale tak popri tom stiham písať aj tu 😀

gali
17. feb 2010

mne panelak manzel prepol, lebo nechape ako mozem pracovat, pozerat TV a este sem pisat... Chlapi nepochopia 😀

veru, hlavne nech su v poriadkku deturence nase

vejula
17. feb 2010

😀 😀 😀 ten môj pozerá somnou, sme sa na to namotali 😝

gali
17. feb 2010

tiez som sa na to dost namotala, pravidelne komentujeme s tetou cez telefon 😅

gali
17. feb 2010

uz som dopracovala. Idem, dievcata, pod sprchu, zajtra sa ozvem a tesim sa na spravy od vas. Paa 🙂

vejula
17. feb 2010

jj a tak pa zajtra, a bruuu noc tebe aj babatku 🙂

dugyna
17. feb 2010

veji my kukame tiez panelak s drahym..a ja si popri tom este aj pisem sem..lebo nas uz panelak dost nudi..

lenocka84
17. feb 2010

no ja som panelak prekecala so svokrou tak vobec netusim o com bol
idem ja vencit milacika, tak mozno neskor

elko69
17. feb 2010

ahojte kinderka,no co mame tu nejake nove foto a infosky o nasich skoromaminach?dnes som nemala cas tu byt lebo som pilne makala a ked som sa sem aj dostala nestihla som odp- sefka bola v praci a po praci som sla cvicit a som dosla o 8 hod a hodila iba sprchu a uz pojdem aj zalahnut lebo som unavenucka,mrzi ma ze nestiham citat a pisat,budem s amusiet napravit,prepacte babule myslim ale na vas ajtak,ja sa polepsim - slubujem tak zatial papa a prosim infosky ak su napiste to do jednej spravicky lebo fakt niekedy nestihnem pocitat co tu vy stihnete popisat...

vejula a co havo preslo mu to alebo ste sli k zvelolekarovi nakoniec??

a dnes nas drobec cely den asi haji akurat co ma dnes vecer iba asi 5x kopol hadam je vsetko ok..

janefonda
17. feb 2010

Dugy hej pozerala som to tam este vcera na tej stranke. A je tam rozdiel tusim 177 eur na tej nasej kombinacii co chceme. Pocuj dost nizky tlak si mala. Ja dnes vynimocne 110/70 inak mavam tiez nizsi stale. A uz som na 1 otvorena 😉
Cakam uz na nasich donesu mi od babky jablkovy kolac 🙂 zajtra idem do studovne zhanat nejaky material na diplomovku, nech si mozem pocas materskej nieco cmarat 😒

janefonda
17. feb 2010

a este som si dnes na poradni vypocula ako mam byt v klude, nemam sa namahat...a ze v 30tt mam ist na ultrazvuk. Velmi sa tesim na moju malicku, som ju uz dlho nevidela...6 tyzdnov a este dva nebudem 😒

dugyna
17. feb 2010

jane no sak sestricka neverila tak vytiahla miestio eletrickeho normalny tlakomer a dr mi premerala abol stale taky..ale mne byva v uzavretych priestoroch kde je teplo a tazky vydychany vzduch dost zle na odpadnutie..aj vcera ako som bola v skole som tam cakala vyse 30min na tu dr..a som musela vyjst na schody lebo mi tam bolo blbo..normalne mavam 100-110/60 ale mozno aj preto ze nepijem teraz vobec kavu..iba raz som si dala ze cele tehu
jane tak to sa oplati teda objednat cez tu stranku 😉
nieco mi hovor o tej diplomovke nemam este ani ciarku a do konca marca musim odovzat..ach jaj
uz si otvorena na 1 cm? no mna tiez kukala aj zo spodu ale ze vsetko ok...

janefonda
17. feb 2010

no napisala mi to tak do knizky, ale som v pohode v norme, aj 3 je este na tento tyzden norma. Tak ja mam diplomovku az na rok, ale ze nech si to pomaly pisem dopredu, predsa len bude menej casu 😉

vejula
17. feb 2010

elko dnes už trochu lepšie ale stále sa mu to tvorí... Inač dá sa to nejako preniesť aj na človeka, že by mi tiež začalo hnisak oko, ked mu to sem tam zotieraz, či sa to nemôže preniesť 😒 snad nie.

jane už sa otváraš??? Tak sa pekne šetri nech nakoniec neporodiš skôr jak ja 😝

dugy tak to je riadne vrabčí tlak teda fakt, ja mám na poradni vždy vyšší ako hocikde inde 😒

happy8051
17. feb 2010

baby cauteeeee tak som dnes testovala dvakrat a mam // 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 som stastna ako blazon.... zajtra idem na krv. chcela som sem dat foto ale ju neviem zmensit neviete mi poradit? 🙂

vejula
17. feb 2010

gratulujem happy. A foto sa vraj zmenšuje nejako cez microsoft office ale ja neviem ako bo ten program nemám ani ja 😒 lenočka 84 ti poradí ona mi radila ale ja počitačový antitalent som si to nezapamatala.

dugyna
17. feb 2010

jane tak potom v poho..len davaj na seba pozor aby si sa nezacala otvarat viac..ja som zatial este v poho dasliu poradnu mame 24.4

veji ked mu to zotries si poriadne umy ruky..ale nemozes to dostat

happy gartuljem 😉

vejula
17. feb 2010

no dugy snad teda ee, lebo on sa niekedy tak zčne krtičiť že sa otiera o nás a ja potom potom bojim aby sa to nemohlo preniesť 😒
No snad nie...
A evka tu celý den nebola, kto vie ako sa teda rozhodla ak sa už rozhodla 😒

dugyna
17. feb 2010

veji nas psik ked bol malicky mal co to..a nic z toho sa naludi neprenasa..takze bude v pohode..a psikom sa niektorym casto zapaluju ocka..ked aj fuka..alebo prech prievan...umyvaj si ruky a neboj bude to ok..a prajem psikovi skore uzdravenie..ale ak by sa mu to nejak nezlepsovalo..teda ak uz davas masticku tak zbehni k vetosovy

aj som dnes na evicku myslela..tiez som ju nikde nevidela..ktovie..snad sa nam este ozve..dnes mala tusim kecat s maminkou.. 😒

awooojky
18. feb 2010

Ahojte dievcence. Asi sa to podarilo 😵 , som strasne prekvapena a hrozne stastna. Su tam // a ta druha sa krasne ukazuje. som vedla :D

lenocka84
18. feb 2010

dobre rano tehulky
ako sa dnes mame?

ja som sa po dlhsej dobe pekne vyspala

vejula
18. feb 2010

ahoj awojky, tak super že sa to vydarilo... Si ťap amatám situ ž pár krát bola, že? 🙂 tak ešte raz gratulujem... To bude oktobrovčatko????

mirka12011
18. feb 2010

ahojte babule co noveho?
awojky a happy gratulujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre