Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
18. feb 2010

Liv radsej mi ani nehovor o dalsej moznosti kocika, tieto dve mi uplne stacia a aj tak sa neviem rozhodnut... 😀 My ale ten kocik musime uz vybrat, lebo tymto tempom to nebude nikdy 🙂 bude to jeden z tychto dvoch moznosti, len este neviem ktory....ale zajtra sa uz asi rozhodneme definitivne po preskusani oboch variacii.Na kazdy kocik su aj kladne aj negativne reakcie , to je uplne normalne. Cize niektore veci beriem z nadhladom 😉

liv1
18. feb 2010

baby prepacte ale zdrham, idem do auparku 🙂

elko mne sa pacia skoro vsetky kociky, tak preto pozeram na funkcnost, a bezpecnost atd... pozrela som ten link, su velmi pekne...

vejula
18. feb 2010

čavte kočky...

elko tie kvapky a masť som mudala až včera večer takže na výsledok je ešte asi skoro, ja len že tám masť je antibiotkum... Ale však uvidíme, snad zajtra bude lepšie.

Inač mm ešte neprišiel z roboty tak uvidíme či nešiel niekam zapiť žial alebo zuahuliť... A čo kašlem ja na neho hlavne že malý dominiček je stále so mnou a ani chlpáčik mi nezdrhá 🙂

elko69
18. feb 2010

liv a podla coho kuk funkcnost a bezpecnost??

vejula aha sak uvidis,no snad nenarobi ziadnu skodu ale len uzitok...inak aj ja rozmyslam nad menom Dominik a est eje v hre Jakub..hehe drahy mi zamietol Davidka a Adamka,ze je to moc biblicke,no nevim preco sa tak toto s tymi menami...

elko69
18. feb 2010

kocky za 15 min koncim takze sa ozvem az z domu neskor..papa zatial...

vefi89
18. feb 2010

tak sa znova hlásim, nevyspatá, ubolená 🙄
ak do pondelka nevyjde, pôjdem na poradňu a budem prosiť dokiho, nech ho vydymí 😀 😀

som si zarobila kysnuté cesto, bola som si kúpiť škvarky a spravím si pagáče 😝

a vy ako, čo nové?

vefi89
18. feb 2010

Mirka, však bruško máš ešte malinké, to len teraz začalo vyskakovať...počkaj za mesiac, aký barak bude mať drobec 😀 😀 a máš krásnych hafanov...to máš všetko psíkov, či aj sučky??sa nebojíš, že sa ti to skríži? 😀 😀

vejula
18. feb 2010

čavi vefi, ako čo nové, maličký stále nič????

vefi89
18. feb 2010

veji nič, nechce sa mu...bude to po mne-lenivé a zákerné 😀 😀 😀 hafan lepšie s očkom?

vejula
18. feb 2010

ale zdá sa že ano 🙂 len s mm som sa včera pohádala a dnes sa asi rozhodol že nepride z roboty a telefon nedvíha tak sa asi zoberem a idem het.. Nech ma klud chlapec ked mu tak prekážam 😝

vefi89
18. feb 2010

a prečo ste sa pohádali??nie je to skoro na hádky???však ste spolu len niekoľko mesiačikov ako pán a pani 😕

vefi89
18. feb 2010

a ostatné ušli, alebo majú nakupovaciu mániu? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janinna11
18. feb 2010

Vefi ahoj, Ty sa nezdas, nie si nejak dlho Kinderkom?? Tymi pagacmi si mi ale narobila chute...
Ja som este v praci, ale asi to tu zabalim a pojdem rychlo domov, uz som hladna a doma ma caka koprovka s vajickom.... 😝 😝 😝

iwonka
18. feb 2010

ahojte..mozes sa na chvylu ku vam pridat???vcera na 3d mi zisili vcestnu placentu a este k tomu malo plodovej vody...mate niekto stym skusenost??

mirka12011
18. feb 2010

vefina ty tu co robis a nerodis misko ma nepocul co som mu rozkazala hihi
bude mrakodrap hihih len nech rastie pomalicky aby neboli strie hahahha
a veji nejdes k mamine hmm

vejula
18. feb 2010

no asi je skoro ale tak žijeme spolu už vyše roka takže hádok máme za sebou už ajajaaaaj. No vefi to je na dlho, proste chlap nechápe ked som precitlivelá a potom vraj kvôli mne sa ide nafajčiť a ja sa zas nezdržím a poviem same blbosti... No proste škoda reči... Idem ja s tým havkáčom preč, nech ma tu netrafi šlak samu...

Iwonka ja s týmto nemám skusenosti tak neviem 😒

čavte kočky 😉

vefi89
18. feb 2010

a ja reku všetky nakupjete 😀 😀 😀 😀
janina, mňaaam, kôprovka, dala by som si aj ja 😠 😀
mirka, však píšem, že je po mňe, takže sa hrá, že je hluchý 😀 😀 😀 som len zvedavá, ako ho budem potom tlačiť, takú mohylu 😀 😀

vefi89
18. feb 2010

veji, ahoooj 😉

lenocka84
18. feb 2010

aaaaahojte
uz som docestovala
ako sa mate?

vefi ty uz chod rodit ty nase kinderko

vefi89
18. feb 2010

iwonka, to že má málo plodovej vody by nemalo byť nič zlé, ale nie som si istá, niekde bola myslím aj taká téma..ak nájdem, dám ti link 😉

vefi89
18. feb 2010

lenka a kde si bola???

lenocka84
18. feb 2010

vefi cestovala som z ba do ziliny

vefi89
18. feb 2010

leni a ani mi nehovor, ja by som už chcela. do rána som nenaspala ani chuja, až o piatej ráno ma zlomilo a spala som do deviatej...inak som celú noc len stonala a achkala, jak ma bolel zasrančok malý...a teraz chodím každých 10 min čúrať jak sa prevaluje...včera som bola na pásoch a za 30 minút mi stvrdlo brucho 10 krát, z toho 6 krát na hranicu 70..a tvrdne mi stále, ale bolesti pri tvrdntí žiadne, zátka asi ešte vnútri, voda tiež, tak asi z toho nič nebude.som len zvedavá, ako lho ma nechajú prenášať...ale snáď ho doky vydymí v pondelok 😀 😀 😀

iwonka
18. feb 2010

vefi dakuje...ten dokor co mi robil 3d povedal ze keby som jeho paciezka tak ze by mi zakazal aj intimny stik a kludovy tezim.. volala som svojmu dr a ten sa nevijadril k tomu vobec...

vefi89
18. feb 2010

takže si iššla domov??

vefi89
18. feb 2010

iwonka, tak to máš potom asi takého lajdáka ako mám aj ja 😀 😀 nevažovala si nad zmenou lekára?

lenocka84
18. feb 2010

vefi na navstevu domov
zajtra s veji na obkuk porodnic sa chystame
sa tesim

vefi89
18. feb 2010

jááááj, len aby ste nevyvádzali veľmi vy potvorky 😀 😀 😀

iwonka
18. feb 2010

po tom co sa teraz stalo tak uz som rozmyslala nad tym este k tomu vraj tam mam malinkeho uplne vtlaceneho na placentu..chudatko moje...a nevedel mi na 3d skoro vobec nic ukazat ani pomerat nedalo sa ale tak dost silno mi ho robil ten ultrazvuk a od vcera ma este stale dost boli spodok bruska a aj sem tam ma pichne..

lenocka84
18. feb 2010

jee baby a ked ma tak pri rebrach picha, ale len na 1 strane?
co to je?
som z toho nervozna

vefi ako certice budeme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre