Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vejula
18. feb 2010

😔 no liv, čo už môžem z krčmy ho ťahať nejdem, nech si robí čo chce, už sa ja nejdem vzrušovať...

Idem do hajan tak uvidíme či zaspím, Bruuu nocku kočky.

lucy1990
18. feb 2010

Dobru nocku veji a pekne sa vyspinkaj....

liv1
18. feb 2010

Niekedy mam pocit ze aj muzi maju svoje dni 😀
veji u toho tvojho to bolo prave dnes. drzim prsteky na zajtra, aby sa to krasne uhladilo a vy si to vysvetlili. 😉
a dobru nocku veji aj dominikovi 😉

ale musim povedat, ze je zabavna predstava veji ako prides s bruskom do krcmy a zacnes toho svojho tahat von 😀 😀 . dufam ze si sa neurazila a aspon trosku sa pousmiala 😉

dugyna
19. feb 2010

dobre rano dievcata a bruska 🙂

janinna11
19. feb 2010

AHoj Dugy, nejak tu je ticho..... kde su vsetky?? 🙂

janinna11
19. feb 2010

Kocky kde vsetky ste??

liv1
19. feb 2010

Caute som hore asi 10 minut. 😉

liv1
19. feb 2010

jani nech uz je utorok a nech uz hned ideme do toho genetonu 🙂 . co hovoris na ten buduci tyzden?

janinna11
19. feb 2010

AHoj Liv, ako si sa vyspala??
No co sa tyka toho genetonu, buduci tyzden v piatok pojdem asi na SK a toho 2.3. by som to videla na 50% len zatial realne, musim sa o tom porozpravat dnes s drahym, pride za mnou dnes do CR na vikend a koncom tyzdna pojdem asi ja za nim, len neviem, kolko ma prace a dohodnut to, keby odbery robili v pondelok, to by bolo fajn, ale ten utorok je trochu problem,,,

janinna11
19. feb 2010

A ty si chcela ist uz teraz 23.3??? No ved na mna nemusis cakat, ja ten buduci tyzden som v praci....

liv1
19. feb 2010

ahoj Jani. Vyspala som sa super, rano ma aj hokej velmi potesil 🙂 . A ty sa ako citis?
Ja som to trochu poplietla. v utorok mam to vysetrenie buduci tyzden a potom uz ja mozem kedykolvek do toho genetonu, takze sa mozem tebe prisposobit. 😉

janinna11
19. feb 2010

mne by to skor vyhovovalo toho druheho, ale este nic nepotvrdzujem, uvidime ako sa dnes dohodneme s drahym..... 😀

liv1
19. feb 2010

dobre tak daj mi potom vediet 🙂 . juuuuj nech je vsetko v poraaaaadku a mozem ist na ten geneton. s tou mojou zvedavostou sa to uz neda vydrzat. Janiiii za chvilu mame za sebou 3. mesiac 😀 😵

janinna11
19. feb 2010

Ok Liv, takze ak chapem spravne, 23.3. mas USG a potom ten dalsi tyzden - 2.3. by sme sa mohli nejako dohodnut, ok?? Dam vediet v priebehu vikendu alebo pondelok, vravim, ze sa musim s drahym porozpravat, ale chcela by som, aby to klaplo, uz som aj zvedava dost, ze co tam nosim..... ci princeznu alebo certika... 😵

janinna11
19. feb 2010

Aj ja som na to akurat vcera myslela Liv, ze ako to strasne leti... Iba akoby vcera v 6tt som sa bala, ze ci sa mimi udrzi a zelala som si byt aspon v 8tt a teraz uz pomaly koncime prvy trimester, je to uzasne, ja dufam, ze budeme mat vsetky vysledky ok a budeme stastne cakat na chodbe genetonu, kedy na zoberu krv a potom o par dni budem chodit kazdu chvilu na mail, ci tam nemam spravu.... 🙂

liv1
19. feb 2010

jaaaaaj 24.ho je streda 🙄 . som fakt mimo stale som v tom ze utorok. ano pochopila si to spravne 😀

liv1
19. feb 2010

neskutocne sa tesim ako budem potom draheho natahovat ze co to asi je ked uz ja budem vediet 😀 😀 😀

janinna11
19. feb 2010

Ok Liv, tak to je super, ja si prave idem v stredu na cca 10.-tu hodinku na genetiku po vysledky - tu v plzni a aj sa bojim aj sa tesim- uz by som mala mat hotove testy z toho screeningu a ideme nejak zostavovat rodokmen, alebo nieco podobne a prebrat mozne rizika pr emimi z pracovneho prosterdia - labak atd...

dugyna
19. feb 2010

no caute baby 😉 ti je teda dneska ticho 😉
janina dakujem za reklamnu kapan 😀

a tusim miska to bola ak sa budes chciet nieco opytat vklude napis IP 😉

janinna11
19. feb 2010

Dugy caves, no... dufam, ze Ti to nevadi, ze Ta tak chvalim, ze si uz skoro pani dokina 😀 😀

janinna11
19. feb 2010

aj do divadla......
az teraz som si vsimla ako to vyzera a znie, prepac 😀

liv1
19. feb 2010

fiiha, to su ale veci. tak nech vsetko dopadne najlepsie ako sa len da 🙂 . som zvedava, kedy mne da dokopy tie testy aj krvne aj ten UZ. Asi az v poradni kt. mam 9.2...

janinna11
19. feb 2010

Ja mam dalsiu az 17.3., pride mi to strasne dlho cakat - 4 tyzdne...na dalsiu kontrolu

dugyna
19. feb 2010

janina nie vobec mi to nevadi, je to mile 😉

kocky tam sa necaka na chodbe v genetone zaklopete na take dvere neoznacene biele..a tam vas vezmu dnu..tam sa budtet cakat lebo asi odber spravia najprv jednej a potom druhej 😉 a man vysledok cize ze budeme mat dievcatko poslali este v ten den c´vecer 😉 smskou

janinna11
19. feb 2010

Dugy diky, to je super, a na tej sasinkovej, kde robia tie odbery sa da v poho zaparkovat?? Je tam parkovisko?? Alebo odporucate niekde inde? Nepoznam BA...

liv1
19. feb 2010

mam ta potom niekde vyzdvihnut Jani?

liv1
19. feb 2010

Alebo pojdete s mm?

dugyna
19. feb 2010

janina da sa pres skolu ale az poobede tam byvaju volne miesta..takze odporucam zaparkovat oproti justicaku je podzemne parkosvikso..ako z kriznej..
a potom ojdes normalne do lekarskej fakulty cez hlavny vchod vytahom sa vyzeziete na 5 posch..cize upne najvyssie..ale chodte na ten vytah co bude v pravo ked vojdete do budovy..tam potom vyjdete hore na5 posch.a budu tam skleene dvera oznacene plagatom geneton..a za nimi chodba pojdete chodbickou a su to druhe biele dvere v pravo nicim neoznacene a take nove 😉 tam zalkopete

janinna11
19. feb 2010

Liv mozme sa blizsie dohodnut na mieste a case az potom, ako sa dohodnem s mm ?? (uz ho volal manzel, ale to je len priatel.. 😀 ) Az ked to budem mat od neho potvrdene, on ma stale v BA nejake pracovne stretka, takze mi by sme sa mohli stretnut v genetone, alebo predtym v auparku a dat kafe a pokecat 🙂) Hmm, co Ty nato?? Ale termin Ti dam az po vikende, ok??? 🙂

ale dufam,, ze to vyjde, uz teraz sa tesim...

liv1
19. feb 2010

Jani jasne vsak uz si mi 2 krat napisala ze sa najprv porozpravas s mm 😀 😀 ja som jak sisi...

Mozme kludne v tom auparku, vsak potom sa dohodneme 😉 . A teda mozme tam ist spolu, aj lepsie zaparkujeme ked budeme jednym 😉 .

Baby poradte moj mm ma zajtra narodky a ja netusiiiiiiim co mu mam kupit 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre