Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garicka
29. júl 2009

garonka
možno tam nebude veľa pacientiek, podľa mňa kľudne tam zaklop a prinajhoršom ti povedia že máš čakať. možno ťa už bude čakať. zbytočne by si potom veľa čakala

garonka
29. júl 2009

ja som nejak obžila, ale zaleziem i ja do postele nech som zajtra ok.

garonka
29. júl 2009

garička

no čakania mam dosť od včera tie 5,5 hod. No primar ma čaka na ôsmu, tak dufam, že sa pacientky nebudu jedovať keď zaklopem 😀

garicka
29. júl 2009

booože práca, ja už ani neviem čo to je. už som na PN od konca apríla a neviem si predstaviť že by som popri tých všetkých starostiach o mimi mala chodiť aj do práce. klobúk dolu pred vami baby čo pracujete. ale inak mne je už doma otupno tak sa poteším keď môžem ísť niekam von, aj keď je to len k lekárovi 😖

garicka
29. júl 2009

garonka nič neboj, pekne sa vyspi a mysli pozitívne a hlavne nerozčuľuj sa nad ničím - inak ako vyzeráš kebyže som ťa tam ráno náhodou zazrela 😉 ?

garonka
29. júl 2009

zazi

už hajaš?

garička

idem do postielky, drahemu je zle, cely deň sa pražil na slnku, vyzera ako keby nikdy nespal a tak ho smiešne opalilo, hlavu ma červenu a telo biele, sranda, ale poľutovať som ho musela, cely deň na slnku v 33stupňovej horučave je strašne.

zazalienka
29. júl 2009

vies, aj ja by som si pobudla doma.. stale sa len nahanam, vsetci behaju po dovolenkach a ta moja, teda nasa je ohrozena.. ale hadam nakoniec vypadneme.. dufam, ze sa zatial nevytopime ako kamoska pred tyzdnom.. musime povypinat vsetko okrem poistiek a kolegynu poprosim, nech sem pride pozriet,. ja som strasny stresmen, co sa tyka nasho bytu.. styri krat sa vraciam zo schodov skontrolovat dvere.. garonka, naozaj, chod si lahnut, daj si prijemnu sprchu, ponatieraj sa, natri nozky s nejakym dobrym kremikom, nech si zajtra OK a v pohode..

garicka
29. júl 2009

garonka
tak ho pekne poľutuj, pomojkaj, chlapi to občas potrebujú. ale mu nezávidím byť v takom teple na slnečku, keby aspoň to bolo na kupku .... jooooooj kupkooooo, vodaaaaaa, slnkoooooo 😵

garonka
29. júl 2009

zazi

pekne som sa osprchovala, natrela chladivym gelom a už len hajde do postieľky, nožky podložím vankušom, teraz som merala tlak mam 120/80 dufam, že do rana tak vydrží

držte mi zajtra palce, dobru nocku vam želááááám 😵

garicka
29. júl 2009

dobrú nocku baby aj vám papaaaaaa 🙂

garonka
29. júl 2009

garička

hej poľutovala, a ešte viac je ako male babo, len sa tuli, a chlapi chcu aby sme ich ľutovali, pofukali boľave kolienko 😀

zazalienka
29. júl 2009

tak pekne sny a držím palčeky.. všetky.. dobru noc Vam..

garicka
29. júl 2009

no... a je po mojom jogurte, pozerám že už mal byť včera zjedený a je už taký nem dobrý ☹ . čo budem papaaaaaať? 😨

miroslava89
30. júl 2009

kuk🙂
my sme uz domka🙂 vsetko sa zda byt ok..tak uz len oddychovat

garonka dufam ze aj ty si ok..

dydynka
30. júl 2009

ahojte baby,,robila som ti test a bol negativny:( som stoho smutna,,tak som dufala ze by to mohlo vist,,, ☹ ☹

garicka
30. júl 2009

ahojte baby,

mirka
super že ste už doma 😎 ... tak šup ho oddychovať a naberať síl 😉

ja som už po kontrole po serkláži a tiež to vyzerá byť OK, zasa sa tam mám ukázať o 4 týždne.

zazalienka
30. júl 2009

ahoj garicka, tak zatial vsetko v poriadku .. som rada, ze je vsetko ok.. ja mam dnes taku migrenu, ze mi je na dve veci.. asi budem musiet odist z roboty domov, lebo tu odpadnem.. neviem co by som dala za ibalgin.. ale mozem zabudnut..

allinka79
30. júl 2009

zazalienka - paralen nepomoze? Mne minule trochu pomohla alpa na spanky...

zazalienka
30. júl 2009

mam tu len paraolen plus v robote a ten sa nesmie.. asi pojdem cestou domov do lekarne a nieco kupim.. inak mi vobec nic nie je len dnes z toho tepla mam migrenu jak mraky..

allinka79
30. júl 2009

nemas si moc co kupit... mozno sa len vyspat z toho a pockat do zajtra... ja som ztial paralen nebrala, hoci som uz vela krat mala na male... ale vzdy to do rana preslo, takze...

zazalienka
30. júl 2009

ja som si aj vcera pospala navecer.. aj v noci.. a dnes ma to chytilo..

garicka
30. júl 2009

ahojte

zazi - tak to veeeeľmi silno súcitím s tebou, viem čo to je keď je migréna a hlavne teraz v tehu. to nie s tebou som si písala o káve? mne pomáha káva.... asi to bolo s garonkou. tiež keď začne migréna tak len ticho, tma a tekutiny a káva. lieky neberiem ani ja, len raz asi v 3.mesiaci som si vzala paralen lebo som bola nejako nachladená a niečo na mňa liezlo.

drž sa mi a nech to rýchlo prejde

inak baby ja dnes varím kapustnicu.... nepridáte sa? 😉

zazalienka
30. júl 2009

presne, kavu mam na stole, vypijem a pojdem domov.. lieky nechcem do seba tlacit.. ano, ja som Ti pisala, ze zvladnem 2-3 kavicky a ziadny problem.. ale toto je vyslovene z tepla a dusna.. tazko sa mi dycha.. takze najlepsie bude doma, mame prijemny chladny byt, za oknami same stromy.. tam je najlepsie..

miroslava89
30. júl 2009

dydy nesmut vyjde nabuduce🙂 si este mlada casu dost..

garicka ja oddychujem cela rodina ma len rozmaznava .. drahy by ma len na rukach nosil..my ideme na kontrolu buduci tyzden v stredu al. stvrtok.. snad sa nic nezhorsi 😔

monika000
30. júl 2009

no pridavam sa ku vam aj ja som prvykrat tehotna 🙂

garicka
30. júl 2009

ahoj monika a vitaj - kedy máš termín? nemáš to v pase napísané 🙂

nasa.zuzka
30. júl 2009

Ahojte kocky. som 1x tehotna..a dnes som objavila toto forum.som v 9 tt ale som teraz na PN, bo som mierne spinila..takze po 2-dnoch nudy sa rozhliadam po nete a hladam zaujimave temy..

garonka
30. júl 2009

garička ahoooj

no bola si v Šaci? takže som do zajtra doma, idem na interne vyšetrenie rano a hajde do nemocky, dnes mi namerali tlak 170/90 chceli ma nechať sestrička či mam veci ja že nie, a musela by som za vecami čakať do večera, no som zvedava ako zajtra budem. ☹

garonka
30. júl 2009

a zajtra svokra oslavuje 50tku ta sa i teším že nepôjdem 🙂

miroslava89
30. júl 2009

garonka nebooj v saci na teba daju dobry pozor🙂 a ako dlho tam budeS? budes mat net?..

neboj bude dobre🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre