• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
miri ak som to pochopila spravne, tak ja mam dost problem jest veci, ktore predtym skoncili vo WC :grinning: . Lebo uz v nich dopredu vidim ich buducnost :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi aj tu bol chodnik akoze suchy a vidis ako som dopadla tak len nech svieti slniecko a na dalsiu zimu sa uz tesim :D
20. feb 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďalší rok sa budeš s malinkou korčlovať, neboj, bude super....prvý vybytý zúbok a tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi ta umyvacka dobry napad :grinning: :grinning: :grinning: . to ma tiez dost nebavi potom umyvat :confounded: :grinning:
povedz im aj nám, nech ti dáme pokoj a normálne kecáme akoby nič :wink: :grinning:

miri robila som dnes rostenku s ryzou, kedze svokrovci k nam zavitaju tak raz stvrt roka. :wink: ale my k nim chodime castejsie...
20. feb 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv ano to aj ja dnes som zjedla kuraciu nozku a doteraz mi je zle a to viem ze mastne nemozem :grinning:
vefi ale sak pol rocne dieta este ani nechodi a ne este korculovat ja nechcem aby z nej bola hokejistka po tatovi...
20. feb 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm a nezostalo ti hhihi
20. feb 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velmi by som si priala keby sa s malym dalo chodit korculovat raz.. akoze ja na korculiach a male v kociku juuuuj korculovanie milujem velmi :slight_smile: ale bez vybitych zubkov :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zoberiem mm chranic zubou a ideme na korcule :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zostalo 2 a pol kuska pridi :wink: :grinning: dokonca aj torticku mame :wink:
20. feb 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nie teraz :sweat_smile:
20. feb 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

jane niesom este rozhodnuta pre kociar, ale tie trojkolky maju celkom dobru stabilitu, a to schadzanie z obrubnika nie je problem
mam to nacvicene a je to v pohode
20. feb 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri vsak moje mala nasledovat nas zensky tim :grinning:
akú tortu???ja by som si dala :grinning:

miri, tvoj starý hokejista????????????? :confused:
malo to byt ze vsak tvoja mala môže... :wink:

leni ahoj :wink:
20. feb 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taka piskotovo tvarohova s ovocim :dizzy_face: svokricka priniesla...
20. feb 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi ze stary :grinning: hej ja hovorim, furt lepsi hokejista bez zubou bo tie sa daju spravit, ako futbalista s krivymi nohami s tym uz nic nespravis hih ale robim srandu neze dakto ma futbalistu a sa urazi hih
hmm aj tortu kedy mi ide vlak? hihi
20. feb 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj liv
ako vikendujes?

nic v zlom ale vefi uz by som radsej citala ze si porodila, a videla fotku Miska ako tvoju :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni daj jej daj sak to nieje mozne zeby misino nechcel ist von sak ona nabehne v pondelok do poradne a ju hned daju do nemocnice ze co vy tu chcete chodte okamzite rodit hihi
20. feb 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prešov-blava to máš za rohom, kým prídeš, torta tvrdá a môžte si hlavy rozbíjať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mirka, dobrý zásah :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

lenka to sa tak zle na mňa kuká??? :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
teraz sme sa o tom s vefi bavili ako ju to "bavi" ze ju posielame do porodnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vikendujem celkom dobre, fajne, pohodicka :slight_smile: dakujem :wink:
leni ty si u rodicov vsak? ides zajtra naspat do ba? ja uz som moju mati a otca dlhsie nevidela :confused:
20. feb 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi to nie je tym, ale tak predsa, uz to prehanas

liv ano este som, do zajtra
ale uz sa aj tesim domov k mm

mirka asi tak nejako
20. feb 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri to mas kusok jak vefi pise za rohom :grinning: a aj vyspat sa mas kde :wink: :grinning: cakam ta...
20. feb 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi ta ne? sak to letecky som z KE v BA do 45min :grinning:
20. feb 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ja to preháňam???to ten krpec, ta nehádž vinu na mňa....keď nejde niečo tak ako má, hoď to na dieťa...to nepoznáš?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka tak teraz si to zabila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ´hej a zaplatíš za letenku tolko, že by si si mohla dať upiecť poschodovú tortu :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: vefi ta vies ako sa dobre hadzu viny na inych ludi hihi
20. feb 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď ale dá sa hnevať na decko?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi sa zase nevyhovaraj :grinning: :grinning: chudatko este sa ani nenarodil a uz by si ho cchcela z niecoho vinit
náhodou baby ja som lietala z prahy do blavy za 800,- Kč :grinning: :grinning: a za to poschodovú tortu nekúpiš :grinning: :grinning: :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok