Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

liv1
20. feb 2010

miri ak som to pochopila spravne, tak ja mam dost problem jest veci, ktore predtym skoncili vo WC 😀 . Lebo uz v nich dopredu vidim ich buducnost 😀 😀

mirka12011
20. feb 2010

vefi aj tu bol chodnik akoze suchy a vidis ako som dopadla tak len nech svieti slniecko a na dalsiu zimu sa uz tesim :D

vefi89
20. feb 2010

ďalší rok sa budeš s malinkou korčlovať, neboj, bude super....prvý vybytý zúbok a tak 😀 😀 😀 😀 😀

liv1
20. feb 2010

vefi ta umyvacka dobry napad 😀 😀 😀 . to ma tiez dost nebavi potom umyvat 😖 😀
povedz im aj nám, nech ti dáme pokoj a normálne kecáme akoby nič 😉 😀

miri robila som dnes rostenku s ryzou, kedze svokrovci k nam zavitaju tak raz stvrt roka. 😉 ale my k nim chodime castejsie...

mirka12011
20. feb 2010

liv ano to aj ja dnes som zjedla kuraciu nozku a doteraz mi je zle a to viem ze mastne nemozem 😀
vefi ale sak pol rocne dieta este ani nechodi a ne este korculovat ja nechcem aby z nej bola hokejistka po tatovi...

mirka12011
20. feb 2010

hmm a nezostalo ti hhihi

liv1
20. feb 2010

velmi by som si priala keby sa s malym dalo chodit korculovat raz.. akoze ja na korculiach a male v kociku juuuuj korculovanie milujem velmi 🙂 ale bez vybitych zubkov 😀 😀 😀

mirka12011
20. feb 2010

no zoberiem mm chranic zubou a ideme na korcule 😝

liv1
20. feb 2010

zostalo 2 a pol kuska pridi 😉 😀 dokonca aj torticku mame 😉

mirka12011
20. feb 2010

no nie teraz 😅

lenocka84
20. feb 2010

ahojte

jane niesom este rozhodnuta pre kociar, ale tie trojkolky maju celkom dobru stabilitu, a to schadzanie z obrubnika nie je problem
mam to nacvicene a je to v pohode

liv1
20. feb 2010

miri vsak moje mala nasledovat nas zensky tim 😀

vefi89
20. feb 2010

akú tortu???ja by som si dala 😀

miri, tvoj starý hokejista????????????? 😕

liv1
20. feb 2010

malo to byt ze vsak tvoja mala môže... 😉

leni ahoj 😉

liv1
20. feb 2010

taka piskotovo tvarohova s ovocim 😵 svokricka priniesla...

mirka12011
20. feb 2010

vefi ze stary 😀 hej ja hovorim, furt lepsi hokejista bez zubou bo tie sa daju spravit, ako futbalista s krivymi nohami s tym uz nic nespravis hih ale robim srandu neze dakto ma futbalistu a sa urazi hih
hmm aj tortu kedy mi ide vlak? hihi

lenocka84
20. feb 2010

ahoj liv
ako vikendujes?

nic v zlom ale vefi uz by som radsej citala ze si porodila, a videla fotku Miska ako tvoju 😀 😀 😀

mirka12011
20. feb 2010

leni daj jej daj sak to nieje mozne zeby misino nechcel ist von sak ona nabehne v pondelok do poradne a ju hned daju do nemocnice ze co vy tu chcete chodte okamzite rodit hihi

vefi89
20. feb 2010

prešov-blava to máš za rohom, kým prídeš, torta tvrdá a môžte si hlavy rozbíjať 😀 😀 😀 😀 😀
mirka, dobrý zásah 😀 😀 😀 😀

lenka to sa tak zle na mňa kuká??? 😀 😀

liv1
20. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
teraz sme sa o tom s vefi bavili ako ju to "bavi" ze ju posielame do porodnice 😀 😀 😀 😀
vikendujem celkom dobre, fajne, pohodicka 🙂 dakujem 😉
leni ty si u rodicov vsak? ides zajtra naspat do ba? ja uz som moju mati a otca dlhsie nevidela 😕

lenocka84
20. feb 2010

vefi to nie je tym, ale tak predsa, uz to prehanas

liv ano este som, do zajtra
ale uz sa aj tesim domov k mm

mirka asi tak nejako

liv1
20. feb 2010

miri to mas kusok jak vefi pise za rohom 😀 a aj vyspat sa mas kde 😉 😀 cakam ta...

mirka12011
20. feb 2010

vefi ta ne? sak to letecky som z KE v BA do 45min 😀

vefi89
20. feb 2010

leni ja to preháňam???to ten krpec, ta nehádž vinu na mňa....keď nejde niečo tak ako má, hoď to na dieťa...to nepoznáš?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenocka84
20. feb 2010

mirka tak teraz si to zabila 😀 😀 😀 😀

vefi89
20. feb 2010

mirka ´hej a zaplatíš za letenku tolko, že by si si mohla dať upiecť poschodovú tortu 😀 😀 😀

mirka12011
20. feb 2010

😀 😝 🙂 vefi ta vies ako sa dobre hadzu viny na inych ludi hihi

vefi89
20. feb 2010

veď ale dá sa hnevať na decko?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenocka84
20. feb 2010

vefi sa zase nevyhovaraj 😀 😀 chudatko este sa ani nenarodil a uz by si ho cchcela z niecoho vinit

liv1
20. feb 2010

náhodou baby ja som lietala z prahy do blavy za 800,- Kč 😀 😀 a za to poschodovú tortu nekúpiš 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre