• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
Liv aj preto chcem ja JANE, lebo ma aj kotucovu brzdu a to sa mi ku korculovaniu bude hodit :wink:
20. feb 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som videla je zlaty:slight_smile:
20. feb 2010 o 18:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jane to velka skoda ze nie si v Blave, ja nebudem mat pravdepodobne ziadnu partacku :frowning2:
no musim teda prestudovat este ten JANE. si ma navnadila.. :wink:
20. feb 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraaaasny chlapcek je to :slight_smile:
20. feb 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirkaaaaaa kde si zmizla?
ak to správne chápem, tak sa chcete korčulovať pri kočikovaní??nie ste dáke hyper?? :grinning: :grinning:
vefi presne :grinning: . ja od trinastich korculujem a viem si to predstavit ako uzasne dostanie sa opat do formy a vyvetranie mimi :slight_smile:

vefi bola si uz v tom obchode? :grinning:
20. feb 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, už som bola konečne, kúpila som si pomaranče, džús a pali paštiku :grinning: :grinning: :grinning: takže nevarím :grinning:
20. feb 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokcy kto to chcel tu satku na nosenie
objavila som za 820kc
20. feb 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja strašne rada korčlujem, a vlastne ja milujem všetky športy ako také, ale ja som si myslela, že budem tak rada, keď si budem môcť oddýchnuť......a nie ešte športovať :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte kočky tak som si zdriemla na hodku poprala a s mm sme aj spoločnou silou podlahy zotreli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Čo garonka ešte nekonikuje???
20. feb 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to neni vela 820? :astonished: ja by som tolko nedala
:sweat_smile:
paštika mňam ty kokos normálne že HNEĎ by som si dala :grinning: vefi však netreba variť každý deň no nie? :slight_smile:

dugy to chcela janina..
vejula, garonka sa asi vytešuje že je konečne doma a mazná si hafana :grinning: :grinning: takže s mm ste sa udobrili, no to je super, ale prečo mu to tak dlho trvalo :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv, vieš, ale keby som varila tolko ako nevarím, tak by sme možno aj ušetrili :sweat_smile: zemiaková polievka e lacnejšia ako saláma, chlieb, maslo a džús :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zemiakovú polievku na kyslo totálne MILUJEM. vefi nerob mi tu chutky, lebo budem musiet ist varit :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte kocky, ja mam uz kocik dva dni doma..nafotim a dam do albumu..dnes som bola v rakusku, kupila som nejake vecicky, uz mam toho dost vela, uz sa musim stopnut v nakupovani :grinning:
20. feb 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som to nie naschvál :grinning: mne mama nedávno volala, že zajtra máme obed u nej :stuck_out_tongue_closed_eyes: knedlo vepřo zelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv a kedy bdeš vedieť čo čakáš??či nejdeš o genetonu??
20. feb 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf veji. tak je fajn, ze uz je dobre medzi vami :wink:
jaaaj vefi keby som si mohla porod s tebou vymenit hned to urobim, aj s garonkou sme sa snazili :grinning: . za chvilu pride jar, leto, energia, slniecko, a ked bude maly Misko dobry, urcite budes mat chut aj sportovat :wink: aspon tak trosku :slight_smile:
20. feb 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv ja by som možno aj, ale u nás ani chodníky nie sa poriadne, to by mi zuby vypadali a kosti sa mi rozsypali :grinning: :grinning:
a misko asi nebude dobry, lebo neposlucha ani teraz :grinning: a sem-tam si zapálim :sweat_smile: takže uvidím čo buude :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici sup sup fotecky :wink:
vefi ja odpadnem. tak od detstva je to moje najoblubenejsie jedlo. este francuzske zemiaky a spenatova polievka, spolu s tou kyslou zemiakovou a fazulovou su moje najoblubenejsie jedla. tak uz prestan ! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

v stredu idem na NT a ked bude vsetko ok tak chystame sa spolu s janinou ist 2.3 do toho genetonu. tak to vychdaza na 10 dni. uch :grinning:
20. feb 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co prosim ta. my sme boli lyzovat a lyziari bezne na povinnu zdravotnu :grinning: :grinning:
nemate blizko nejaku hradzu, alebo nejake pohodove miesto na korcule ci bicykel?
20. feb 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže si už nedočkavá.....a koľkotrvá kým budeš vedieť výsledok???júúúúj, špenát aj ja milujem a kyslú fazulu.....mňaaam, ja som si aj chcela variť fazulu, ale sa bojím, že keď začnem rodiť vydusím doktora a Miško padne na zem :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Liv takze si das zistit pohlavie krpceka? Daj potom vediet co to bude! :dizzy_face:
20. feb 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najbližšie je v meste a kvôli tomu ja sa tak ďaleko trepa nebudem....a bicyklovať s kočiarom som ešte nevidela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: by som si pripútala kočiar o zadné koleso a v prvej zákrute by som chudáka vykotila :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dugy vedela vysledok este v ten den vecer, tak stale dufam ze aj pri mne to bude tak rychlo. a nedockava som strasne :slight_smile: , ale snad najviac uz chcem aby to NT bolo v poriadku... :confused:
20. feb 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vefi on je akýsi tiež spomalený, a hlavne strašne hrdý a to vieš tá mužská hrdosť to je ťažká vec :unamused:

Inač asi pôjdem večer oslvovať kamarát ma narodeniny a mm už je tam. Takže ked nechcem byť zas celu noc smaa tak mi nič iné neostáva... No len najhoršie že tam budu všetci piť huliť a ja tam bude na nich len čumieť jak blbá :angry: Dufam že aspon niekto tam bude triezvy s kým sa bude dať normálne baviť :sweat_smile:
20. feb 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to s tym bicyklom len tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jane jasnacka ze dam. hned :wink:
20. feb 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, všetko bude oki...netreba sa stresovať, bábu to nepomáha......pošli mi IP s dátumami narodenia teba a mm a ja ti vyrátam, že i sa trafím :grinning:
20. feb 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok