Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
20. feb 2010

lucy ďakujem 😵

lucy1990
20. feb 2010

A ako sa ty citis? 🙂 jazvicka sa hoji?

lenocka84
20. feb 2010

lusy sak max odlupovat, kedze deticky maju uplne jemne nechtiky,

garonka
20. feb 2010

luci hojí no ja som na tom akosi fit ale dnes som spozorovala zmenu počasia tak začala pobolievať no da sa to zvladnuť ale prvy deň po sekcii bol neskutočny horor nestraším ale bolo to niečo hrozne 😒

garonka
20. feb 2010

leni pomaly mu idu dole len som nechala ešte rukavičky lebo z nemocky mi tam začal kychať a ručky mal studene teraz kuk ma teple tak nech haja som zvedava ako dlho
v nemocke drichmal po papaní 3 hodky a ako sme šli domov tak v autosedačke hajal 4 hodiny fuha
a haluz autosedačka nam je mala tak drahy kupuje v pondelok novu bože 😅

lucy1990
20. feb 2010

Veriiiim...ved ono to uz je taka "operacia" tak sa niet co cudovat...a s malinkym uz ste si zvykli na seba, vsak? 😵 dneska uz budete asi kupkat aj s ocinkom, nie? Jaaaaj, ja sa uz tak tesim, ked budem mat pri sebe Lenku 😀

elko69
20. feb 2010

ahojte babule tak my sme dnes mali s mm vyletik do Partizanskeho k mojmu ocinovi a aj na jeho novu chatu takze uz som sa rohodla ze este v maji tam chcem ist min na vikend a potom v auguste mozno zase ale uz aj s malym teda :D

mirka12011 zatial ten Jumper X Piratz takze uvidime ci s ami nieco nezapaci viac....

elko69
20. feb 2010

vefi a tebe nebudu vyvolavat porod ked uz mas po termine??

garonka
20. feb 2010

lucy kupať ešte nemôžme len max riťulu umyť pod vodou 😕
v pondelok musím k pediatričke ta nam povie čo a ako tak som taka zvedava
zvykli zatiaľ je zlaty, len chce veľa papať ale ak sa naje dobre tak spí dlho

všetky budete mať drobčekov za chvíľu a mne už bruško chyba 😀

lenocka84
20. feb 2010

lusy a preco nemozete kupat?

lucy1990
20. feb 2010

Fiiiha, a to kvoli comu? 😕 to by ma teda nenapadlo...a v porodnici ho nekupkali? Tak potom je dobrucky ked sa napapa tak dlho spinka, to je super, aspon ta necha oddychnut.. 🙂

dugyna
20. feb 2010

vefi je to dost..ale je to najlacnejsia satka aku som objavila..ani v bazare nemaju lacnejsie..

liv tak napisem janine

elko69
20. feb 2010

garonka no gratulujem, je zlatucky ale poviem ti ze dobry chlapisko to teda je 😉 ale krasny je...super

garonka
20. feb 2010

lusy ešte nemame kupať a maly kycha
v pôrodnici ho vykupali a každý deň tak troška babätka vo vode ovlažili inač musím počkať na referenicie pediatričky 😕

lucy no uvidíme ako mu to vydrží či bude dlho hajať 😀

dugyna
20. feb 2010

garonka ahoj 😉
no mate krasneho Tobika.. 😉 😉 a nozky ma teda dlhe to bude velky chlap 🙂

garonka
20. feb 2010

elko a dugy dakujeeeeeeeeeeem

jo ozaj ma dlhe nohy tak sa poriadne vo mne poskladal 😀

vefi89
20. feb 2010

garonka a prečo nesmieš kupkať??

elko neviem, v pondelok idem na ďalšiu poradňu tak budem múdrejšia zasa

dugy, však lacnejšie ťa vyjde klokanka, ja som minulý rok kupovala švagrinej za 18 eur...a spevnenú

elko69
20. feb 2010

garonka no veru,ty si sla cisarskym ze??

vefi no jako ten vas drobec si tusim postavil domcek vnutry a nechce s amu von :D

dugyna
20. feb 2010

vefi len problem je v tom ze klonka mozes pouzivat le do urcitej doby..teda ak si spravne myslim..a satku moze mat malinka az do 15kg..a mozes ju tam mat od malinka ..

a tu klokanku si do kolko kg kupovala?

lenocka84
20. feb 2010

lusy a po kom ma take dlhe nohy?

garonka
20. feb 2010

elko jo rodila som cisarakom a bola som pri vedomi
maly je veľky preto a narodil sa v 40tt 😅

leni no môj drahy je vysokyyyyyyyyyy meria 1, 96 m 😀 a vysoky je aj jeho otec, dedo, stryko no maju to v rodine 😀

lenocka84
20. feb 2010

jaaaaaj lusy tak uz sa necudujem

elko69
20. feb 2010

garonka takze budete mat aj velkeho teda vysokeho syna :D

garonka
20. feb 2010

leni jo a oproti ostatnym babenkam vyzeral ako dvojmesačne babo a ťažky je
teraz ma 4120 g ale i to je dosť 🙂

garonka
20. feb 2010

vefi ušla?

lenocka84
20. feb 2010

moj krpec dnes ma nejaky divny den, v kuse kope, mal pauzu mozno asi tak hodinku
na porazenie

elko69
20. feb 2010

hehe aj bratovi maly boli velke babetka a teraz uz ma maly 2,5 roka a uz je sice vacsi od ostatnych ale vybehal to,takze bude asi vysoky a chudy,teraz je este trosku tucko...

garonka
20. feb 2010

leni a to by mal byť zaspaty nie? keď je take počasie 😀
môj ešte drichme a usmieva sa zo spanku
ale kukam sa pomaly prebera tak bude papi a ja umrem od bolesti ako ma bradavky bolia ☹

dugyna
20. feb 2010

garonka 🙂 tak potom sa necudujem ze vas tobik je veliky sak ma to mat po kom 🙂 🙂 🙂
skus si kupit v dm krem na bradavky 🙂

garonka
20. feb 2010

dugy krem nepomôže natieram si skratka to patrí k dojčeniu ale to je hruza lebo sa prsia nalievaju
i prsne chraniče mam no nejak mi nesadli ale skusim ešte raz ich nasunuť či bude to oki
jasnee, len nech pekne rastie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre