Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vejula
21. feb 2010

uuu leni, čo nejaká hádka? 😕 Alebo nejaké zdravotné problémy??? Dufam že nič vážne 😒

lenocka84
21. feb 2010

dala som to do IP, nechcem to vo fore rozoberat

dugyna
21. feb 2010

jane 🙂 ok poslem ti ten recept v IP,tak super ze ste uz vybrali kocarik 🙂 a aky?
jane lev aj ja som strasila koli hokeju este hore 😀 ale na zaciatku tretej tretiny som zaspala..to bolo 5.0 pre nas 😅

lenocka84
21. feb 2010

dnes som sa rozhodla ze upeciem babovku, mnamky

liv1
21. feb 2010

babovecka mnamky 😉
ahojte kinderka. ako sa dalo cakat, zobudila som sa o pol druhej 😅 . ale hokej stal za to. 🙂

lenocka84
21. feb 2010

som ju stihla za pol hodku mat hotovu, uz ma caka, ze po obede ku kavicke bude
mnaaaaaaam

liv ja si musim zaznam pozriet aspon, aj ked stav uz viem

liv1
21. feb 2010

dugy o akom vankusiku sa to vlastne bavite?

liv1
21. feb 2010

mnaaam po tisku ti zavidim 😅 . v zazname budu vsetky tie nase krasne goliky juj normalne radost pozerat 🙂

lenocka84
21. feb 2010

tak by sa patrilo aby tam boli
ale som rada ze vyhrali

liv1
21. feb 2010

leni a videla si tie najazdy s rusmi? to bolo psychooooo

lenocka84
21. feb 2010

liv videla, sak som nedokazala obsediet, ma pri kazdej rane dvihalo z kresla

liv1
21. feb 2010

ja som zase medzitym chodila stale na wc robit ... lebo to bolo rano 😀
aj v ZA je tak pekne? lebo v BA krasne svieti slniecko, za chvilu sa idem obliekat a ide sa von.

lenocka84
21. feb 2010

teplo uz je, ale kedze v noci nasnezilo tak sa to topi, a je to desne

miska1981
21. feb 2010

ahojte, dugy diky este raz 🙂

lenka a babovku mozes, ja ju milujem, ale neviem ci ju teraz mozem...potes ma 😝 alebo robis nejaku speci bez cukru???

a co baby nejdete na prechadzku ked je takto pekne? ja by som aj sla, ale som po obede a vtedy ledva fucim...
😉 lenivost je moja verna kamoska

😵

lenocka84
21. feb 2010

miska robim klasicku, myslim ze ten 1 kusok co si dam ma nezabije
ako uz to neriesim, kava bude bez cukru, takze sa to vyrovnaaa

miska1981
21. feb 2010

tak to ti zavidim, ja by som urcite neostala pri jednom kusku...pevna vola mi tiez chyba 😉

kavu som si uz aj ja dnes musela dat, lebo som myslela, ze odpadnem, ked som bola na nakupe 😒

mata1001
21. feb 2010

caute baby cistite si plet maskami a pilingmi ako pred tehu?alebo to nemam radsej ani skusat?

elko69
21. feb 2010

no tu u nas je uz celkom teplucko,uz len vestu som dnes odniesla na sebe...nech uz takto ostane sak uz aj ja budem mat problem pomaly sa zapnut do bundy a uz mam kupene take to iba cez hlavu - panco si jak sa to vola takze uz by som chcela v tom zacat chodit...

liv1
21. feb 2010

tak babulky mm dosiel nejako skoro z plavarne, takze uz aj ideme von. juchuuu do takeho krasneho pocasia, uz by take mohlo ostat.

miska1981
21. feb 2010

mata jasne, ze mozes 😉
dufam, ze aj mna dnes premoze lenivost a vybehneme na chvilu von..........

lenocka84
21. feb 2010

no ja dnes docestujem do ba, a uz budem rada ze budem oddychovat

natalia777
21. feb 2010

Ahojte baby, na bolave bradavky pri kojeni odporucam krem LANSINOH ale neviem ci uz je aj na svk 😕 ja som mala tak isto take bolave prve tri dni ako garonka, je to strasna bolest a zneprijemnuje vam kojenie ☹ ale ak mozte zadovazte si ho, pomoze hned po 2 pouzitiach 🙂 videla som ho uz aj v polsku ale na svk asi nie ☹ treba sa popytat 🙂

natalia777
21. feb 2010

kuk na stranke www.lansinoh.com

dugyna
21. feb 2010

caute kocky,my sme boli vsetci dneska pekne pobrechadzat,zahrali sme si clovece, a teraz vegetime 😉
jane k tomu vankusu..ja som ho nakoniec objednala z www.babyport.sk mali tam za 20eur..dodacia diba bola 1-4tyzdne..lenze tie 4tyzdne su uz 4dni prec ☹

liv kojaci vankusi..lebo ked ti naratsie brusko nebudes si vediet najst polohu pri spani ani sedei..a da sa tym velmi pekne vypodlozit 😉

lenocka84
21. feb 2010

kde ste baby???

dugy inac ten vankus az taka vyhra nie je ked uz mas vacsie brusko, teda mne dost prekaza
teda hlavne na brusku, ale co uz no

rebeka25
21. feb 2010

Ahojte kocky, vidim ze tu uz ma rozbehnutu debatu, ale dufam ze sa budem moct k vam pridat. Som v 16 tom tyzdni, a na nase mimi sa manzelikom veeelmi tesime, a aj ked sa na mna vsetky kamosky zlostia, stale sa bojim ze sa nieco stane. Myslela som ze ma to po preklenuti 3 mesiaca prejde, ale nestalo sa tak. Pokojna som jedine ked sa vratim s ultrazvuku a tam mi povie doky ze je vsetko ok, ale potom zacnem znova panikarit. Je to normalne alebo mi proste a jednoznacne len a len sibe. 😒

lenocka84
21. feb 2010

ahoj rebeka
jasne ze ta berieme do partie, treba nam stavy doplnit za tie co uz porodili 😀
ale nie aj tak by sme ta brali
zbytocne nepanikar, babu to neprospieva, ale je normalne ze sa bojis, to asi kazda z nas, len to treba ovladat

rebeka25
21. feb 2010

Tak to som rada a dakujem. No budem sa snazit v utorok pridu vysledky z genetiky, potom sa hádam ukludnim viacej 🙂

lenocka84
21. feb 2010

ako myslis genetiky? NT merania?

mna zajtra caka poradna, tak sa tesim ze uvidim krpca
uz som ho mesiac nevidela, co je dost dlha doba, ale zato ho o to intenzivnejsie citim 😉

gali
21. feb 2010

leniocka zajtra mame teda rovnaky program. Mna v podstate caka prva poradna, vsetky odbery a aj knizku by sme uz mali nafasovat 😉

ahoj rebeka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre