• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
happy tak to ano teda :grinning:. a co robis v rakusku ak to nie je tajne? :wink:
21. feb 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norrik mozes jest bryndzu v lkude..pretoze podla EU museli aj bryndzu zacat pasterizovat..takze v obchode je uz len pasterizovana bryndza..bryndza sa v tehu nesmela len koli tomu ze predtym nebola pasterizovane..koli listerioze..
ale teraz uz mozes papakat v klude

liv jasne ze som ho pochvalila :wink: moj drahy je u nas sefkuchar on u nas vari :wink:
21. feb 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugy tak s tou bryndzou som si vydychla teraz :slight_smile:

inak moj drahy vari lepsie ako ja. musim uznat :sweat_smile: . i ked ja varim viac..
21. feb 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norikk dobru chut :wink:
21. feb 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v rakusku opatrujem babku... ale ona viac menej len potrebuje spolocnost takze myslim, ze nebude problem zostat u nej az do konca :slight_smile:
21. feb 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt? moja teta robi to iste. presne. ak potrebuje len spolocnost je to dobre, nie ze ju nahodou budes dvihat alebo co! :wink: :grinning:
21. feb 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no... u nas dviham maximalne kos s vypratym pradlom aj nosit drevo do krbu mi uz zakazali :slight_smile: a mozno je tvoja teta dokonca moja kolegyna, teda ak prcuje cez agenturu..
21. feb 2010 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv :slight_smile:
22. feb 2010 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky,ako sme sa vyspali???

rebeka tak isto tatu vítam medzi nami aspon nas je o jednu zase viac :D
22. feb 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu sa tusim est espi dnes.no co kde ste??ja uz zarezavam od 7 hod...a maly somnou tusim :D
22. feb 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, elko! Ja som prave dosla od doktora. Uz mi zalozil tehu knizku, odvazil, pomeral... a o mesiac zas. Male sa vrtelo ako keby malo mrle, mal ho veru doktor problem aj odmerat :grinning:
22. feb 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko...ako sa dnes mate???
:slight_smile:
22. feb 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gali no to je super,nech sa len vrti,aspon viete o nom ze je v poriadku,ten nas tiez tam vykopaval ked som bola v 12 tt na ultrazvuku :D

jjana keby som mohla doma este spinkat tak super.... :unamused:
22. feb 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko , asi si v praci ze? no ja som teraz vstala ale este by som lahla,
22. feb 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko, neboj viem co je to vstavat. Kazdy den vstavam s manzelom o 5h rano, to uz roky mame tak. Ja chodim do prace na 7h, ale teraz mam prazdniny, takze veget :grinning:
22. feb 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jjana ano som uz od 7 hod..teda este pred 7 som tu bola...

baby neviete co je s Mirku89?lebo uz nema ani foto pri mene a uz ani mena a datumy jej troch zosnulych dievcatiek...neviete ci isli s manzelom na ten vyletik niekam???neviem ci sa este k nam vrati :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. feb 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko ja som minule tu bola ked mirka pisala, ze potrebuje ze na konika nebude teraz chodit, ze mozno casom ze teraz chce byt s manzelom a tak....ale ze urcite sa vrati

aj ja som baby kazde rano vstavala pred piatok ked som mala ranky ale ked som teraz tehotna tak som doma
22. feb 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jjana a kedy to pisala?str. nevies? hmmmm ja som si aj myslela ved ono to je dost tazke ked niekto pride o deticky a mal by sem chodit a citat tu o nas stastnych buducich mamickach... :frowning2: strasne mi je to luto stale na to myslim a na nu...ale ajtak je dost silna zena....dufam ze sa vrati a ze s dobrou novinkou nejakou...takze isli na ten vyletik teda???
22. feb 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko pozriem to kde to asi tak bolo, aj ja casto na nu myslim, ze aka je silna a urcite to nema lahke, ja som nevedela ze ma uz 3 anjelikov v nebicku,
22. feb 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to na 824
22. feb 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Ved ako som vcera citala o tom lakani, tak som si vecer isla lahnut, tak som sa zlakla ze som skoro infarkt doslala. A nastrasila ma sprosta akvariova ryba. Bolo ticho a zrazu taky clup ze koniec. No ak sa mi ma stat vsetko co precitam, tak uz nebudem citat radsej nic :grinning:

Vejula - no to som rada ze nie som sama a tiez si myslim, ze to mam v povahe, teraz sa bojim aby babo v zdravy prislo na svet,a urcite ked pride budem sa stresovat az do jeho 30-ky aby sa mu nic nestalo. Moj manzel sa smeje ze este aj ked pojde vonka sa hrat tak mu dam tri prilby na hlavu, osem chranicov a este natiahnem aj skafander :grinning:
22. feb 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kuk mi to prosim,chcela by som si to precitat..ano 3 anjelikov pochovala...dvoch o ktorych prisla v 19 tt a o malu Harmony...
22. feb 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcence :D
22. feb 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko je to na tej strane 824 no je to strasne,,,
22. feb 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu este niekto??
22. feb 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu idem to kuk..dakujem...
22. feb 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre kuk to
22. feb 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi iba ja
22. feb 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule ako sa mate?
ako vefi este nedocla z interneho?
dnes som bola na internom dat krv zadarmo :grinning: a vo stvrtok mam ist vypit do nemocnice tu zbrndu a tak zasa na interne po vysledky ako u debilov...
22. feb 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky...

Ako sa máme?

Rebeka tiež mám zo seba ten pocit že budem až moc ustrachaná, ale nechcem a aby zo mna bola taká stihačka že budem s deťmi na každom kroku, to by ma potom nemali radi. Budem sa snažiť to nejako zmeniť, aj ked to bude fest ťažké :unamused:
22. feb 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok