Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

liv1
21. feb 2010

happy tak to ano teda 😀. a co robis v rakusku ak to nie je tajne? 😉

dugyna
21. feb 2010

norrik mozes jest bryndzu v lkude..pretoze podla EU museli aj bryndzu zacat pasterizovat..takze v obchode je uz len pasterizovana bryndza..bryndza sa v tehu nesmela len koli tomu ze predtym nebola pasterizovane..koli listerioze..
ale teraz uz mozes papakat v klude

liv jasne ze som ho pochvalila 😉 moj drahy je u nas sefkuchar on u nas vari 😉

liv1
21. feb 2010

dugy tak s tou bryndzou som si vydychla teraz 🙂

inak moj drahy vari lepsie ako ja. musim uznat 😅 . i ked ja varim viac..

liv1
21. feb 2010

norikk dobru chut 😉

happy8051
21. feb 2010

v rakusku opatrujem babku... ale ona viac menej len potrebuje spolocnost takze myslim, ze nebude problem zostat u nej az do konca 🙂

liv1
21. feb 2010

fakt? moja teta robi to iste. presne. ak potrebuje len spolocnost je to dobre, nie ze ju nahodou budes dvihat alebo co! 😉 😀

happy8051
21. feb 2010

no... u nas dviham maximalne kos s vypratym pradlom aj nosit drevo do krbu mi uz zakazali 🙂 a mozno je tvoja teta dokonca moja kolegyna, teda ak prcuje cez agenturu..

dugyna
21. feb 2010

liv 🙂

elko69
22. feb 2010

dobre ranko babulky,ako sme sa vyspali???

rebeka tak isto tatu vítam medzi nami aspon nas je o jednu zase viac :D

elko69
22. feb 2010

a tu sa tusim est espi dnes.no co kde ste??ja uz zarezavam od 7 hod...a maly somnou tusim :D

gali
22. feb 2010

ahoj, elko! Ja som prave dosla od doktora. Uz mi zalozil tehu knizku, odvazil, pomeral... a o mesiac zas. Male sa vrtelo ako keby malo mrle, mal ho veru doktor problem aj odmerat 😀

jjana17
22. feb 2010

Dobre ranko...ako sa dnes mate???
🙂

elko69
22. feb 2010

gali no to je super,nech sa len vrti,aspon viete o nom ze je v poriadku,ten nas tiez tam vykopaval ked som bola v 12 tt na ultrazvuku :D

jjana keby som mohla doma este spinkat tak super.... 😒

jjana17
22. feb 2010

elko , asi si v praci ze? no ja som teraz vstala ale este by som lahla,

gali
22. feb 2010

elko, neboj viem co je to vstavat. Kazdy den vstavam s manzelom o 5h rano, to uz roky mame tak. Ja chodim do prace na 7h, ale teraz mam prazdniny, takze veget 😀

elko69
22. feb 2010

jjana ano som uz od 7 hod..teda este pred 7 som tu bola...

baby neviete co je s Mirku89?lebo uz nema ani foto pri mene a uz ani mena a datumy jej troch zosnulych dievcatiek...neviete ci isli s manzelom na ten vyletik niekam???neviem ci sa este k nam vrati ☹ ☹ ☹

jjana17
22. feb 2010

elko ja som minule tu bola ked mirka pisala, ze potrebuje ze na konika nebude teraz chodit, ze mozno casom ze teraz chce byt s manzelom a tak....ale ze urcite sa vrati

aj ja som baby kazde rano vstavala pred piatok ked som mala ranky ale ked som teraz tehotna tak som doma

elko69
22. feb 2010

jjana a kedy to pisala?str. nevies? hmmmm ja som si aj myslela ved ono to je dost tazke ked niekto pride o deticky a mal by sem chodit a citat tu o nas stastnych buducich mamickach... ☹ strasne mi je to luto stale na to myslim a na nu...ale ajtak je dost silna zena....dufam ze sa vrati a ze s dobrou novinkou nejakou...takze isli na ten vyletik teda???

jjana17
22. feb 2010

elko pozriem to kde to asi tak bolo, aj ja casto na nu myslim, ze aka je silna a urcite to nema lahke, ja som nevedela ze ma uz 3 anjelikov v nebicku,

jjana17
22. feb 2010

je to na 824

rebeka25
22. feb 2010

No Ved ako som vcera citala o tom lakani, tak som si vecer isla lahnut, tak som sa zlakla ze som skoro infarkt doslala. A nastrasila ma sprosta akvariova ryba. Bolo ticho a zrazu taky clup ze koniec. No ak sa mi ma stat vsetko co precitam, tak uz nebudem citat radsej nic 😀

Vejula - no to som rada ze nie som sama a tiez si myslim, ze to mam v povahe, teraz sa bojim aby babo v zdravy prislo na svet,a urcite ked pride budem sa stresovat az do jeho 30-ky aby sa mu nic nestalo. Moj manzel sa smeje ze este aj ked pojde vonka sa hrat tak mu dam tri prilby na hlavu, osem chranicov a este natiahnem aj skafander 😀

elko69
22. feb 2010

no kuk mi to prosim,chcela by som si to precitat..ano 3 anjelikov pochovala...dvoch o ktorych prisla v 19 tt a o malu Harmony...

awooojky
22. feb 2010

Ahojte dievcence :D

jjana17
22. feb 2010

elko je to na tej strane 824 no je to strasne,,,

jjana17
22. feb 2010

je tu este niekto??

elko69
22. feb 2010

ja som tu idem to kuk..dakujem...

jjana17
22. feb 2010

dobre kuk to

awooojky
22. feb 2010

no asi iba ja

mirka12011
22. feb 2010

ahojte babule ako sa mate?
ako vefi este nedocla z interneho?
dnes som bola na internom dat krv zadarmo 😀 a vo stvrtok mam ist vypit do nemocnice tu zbrndu a tak zasa na interne po vysledky ako u debilov...

vejula
22. feb 2010

ahojte kočky...

Ako sa máme?

Rebeka tiež mám zo seba ten pocit že budem až moc ustrachaná, ale nechcem a aby zo mna bola taká stihačka že budem s deťmi na každom kroku, to by ma potom nemali radi. Budem sa snažiť to nejako zmeniť, aj ked to bude fest ťažké 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre