Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

miroslava89
30. júl 2009

a vitam nove tehuulky🙂 gratulujem k tehu🙂

slovakia13
30. júl 2009

garonka
je lepsie ked budes pod kontrolou v nemocke ,naozaj vysoky tlak je pre tehulku ovela horsi ako nizky,tak si davaj na seba pozor 😉
ja som mavala do takeho 15tt tiez tych 140/80 a teraz sa to nejak upravilo a mavam ledva 100/60,tak neboj par dni si polenosite s babetkom vsetko bude ok 🙂 drzim palce,tebe aj babetku

slovakia13
30. júl 2009

inak dievcata uz si pridem max.neschopna 😝 isla som na nakup do mesta ,ale uz vobec nevladzem .....ledva som prisla domov 😠 a to ma este caka 14tt 😒 a pritom ani brusko nemam bohvie ake velke....to je asi tym ked sa niekto rozhodne na stare kolena pre babo 😒

miroslava89
30. júl 2009

slovakia na stare kolena? kolko mas rokov?? 😕

garicka
30. júl 2009

garonka
ja som dopadla na vyšetrení OK, som sa pozerala na chodbe či ťa tam nezahliadnem, akurát som tam videla jednu babu v žltých nohaviciach ale nevedela som či si to ty. tak som sa radšej neozývala lebo sa zvyknem tak strapošiť pred cudzími, tak možno nabudúce sa uvidíme.

teraz oddychuj hlavne veľa a prečo ideš na interné vyšetrenia? je to potrebné? nestačí keď ti urobia vyšetrenia na gynde?

slovakia13
30. júl 2009

uz 32 a zachvilku 33 mam dost!!!! vzdy som bola aktivna a teraz sa vyhrabem iba do blbeho tesca a uz ma boli cela panva a kostrc 😝

miroslava89
30. júl 2009

slovakia nie si az taka stara🙂 ale tak mozno je pre tvoje telo tehu vecsia zataz tak oddychuj a nerozculuj sa nad tym🙂 vydrzis tolko par tyzdnov🙂

zazalienka
30. júl 2009

slovakia a co mam hovorit ja? 35 rokov a prve dieta.. ja som dychavicna uz teraz a to som v 14 tt.. sa mi dnes hlava motala cely den..
garonka neboj, aspon budes pod dozorom a dohliadnu na Teba aby si sa setrila a babatkjo tiez..

garicka
30. júl 2009

ahoj zazi
migréna povolila? 😎 ja som sa tak najdela kapustnice že mám pocit že každú chvíľu puknem 😀 .

inak baby kapustnica bola veľmi štipľavá, teraz neviem či som dala veľa pepru alebo či som do nej dala štipľavé klobásky. neviete či som tým náhodou nemohla ublížiť miminu? ☹

slovakia13
30. júl 2009

zazalienka
tak hadam budeme stacit tym nasim drobcom 😀 😉

zazalienka
30. júl 2009

ahoj, no presla asi zo soku.. migrena.. zavolala mi kolegyna hore do kanclu.. uz ho maju.. tak som vyskocila ze koho? no sefa... (mojho fotra) opreteho pri aute, taki cierni policajti na ciernom nalestenom BMW.. tak som skoro odpadla.. no a nakoniec vysvitlo, ze isiel trosku rychlejsie ako mal (tak mu treba ze ho vysokovali), nahanali ho asi 5 km so sirenami az ho chytili v robote.. on si ich samozrejme nevsimol az ked odbocil do firmy.. zato ja ked som pocula hukacky, skoro som sa pos..la..
slovakia dufam ze hej, dcera mojho manzela ma 8 a je ako neriadena strela.. tak budem mat co robit, ked bude babo a Veronika u nas na vikend a prazdniny..

deanka
30. júl 2009

baby mali ste na začiatku tehu na bradavkach také malé žilky?

garicka
30. júl 2009

zazi
tak to si teda mala zážitok, vyfasoval len pokutu tvoj tato? teda zážitok... na celý deň.... len nejde mi do gebule že ich tak dlho nepočul 🙂

moj tato zasa dnes prišiel k nám na dvor že si umyje auto (býva v bloku) a potom umyl aj naše aby som nechodila v zaprášenom a špinavom 😅 .

garicka
30. júl 2009

deanka
som sa s takými žilkami zatiaľ nestretla

lydus.22
30. júl 2009

AHOJTE AJ JA SA PRIDAVAM,JA CAKAM BABO 28 NOVEMBRA,JE TO MOJE PRVE BABO A VELMI SA TESIME.

garicka
30. júl 2009

ahoj lydus
vitaj pri nás, odkiaľ si?

garicka
30. júl 2009

baby kde steeeeee? som tu samaaaaa ? ☹

zazalienka
30. júl 2009

garicka ma 70 rokov, uz by mu mali zobrat aj rodny list🙂 a dostal 50 €, co sa mi zda malo, ja by som mu dala 3 x tolko.. aby sa poucil...

garicka
30. júl 2009

tak to je potom dobrý v takom veku utekať polišom 😅 . si ma pobavila s tým rodným listom. moj tato má 60 a len čakám že zajtra keď mu odnesiem auto tak sa mi bude sťažovať že ho všetko bolí

zazalienka
30. júl 2009

on neutekal, ked soferuje, tak nevidi nalavo napravo a uz vobec nepocuje.. sa necudujem, ze nepocul sirenu.. ja som ju pocula az do kanclu.. ale je big boss.. no na nervy.. uz sa tesim na matersku, ze budem konecne doma a pojdem tam len na navstevu..

miroslava89
30. júl 2009

ja som spet.. nevydrzim pri svojej rodine tolko 😖 som nezvyknuta ze sa ma kazdy kazdu chvilu nieco pyta

garicka
30. júl 2009

a ešte sa mu chce robiť? robíš administratívu?

garicka
30. júl 2009

mirka
tak si zvykaj 🙂 . ja som tu sama doma celý deň, lebo moj mužíček (momentálne bez práce) si furt nájde nejakú robotu, tak sa vidíme len ráno a potom niekedy podvečer, vonku ani nevyleziem do tej horúčavy, tak mi ostáva len telka a net

ale zato sa ma vypytujú ako sa mám cez telefón a to tieť lezie na nervy

garicka
30. júl 2009

mirka
taká mini otázka, aj tebe zakázali sexík až do konca tehu? 😒

zazalienka
30. júl 2009

jemu sa robit chce.. az privelmi.. co by robil doma? liezol matke na nervy..
mne osobne to lekar nezakazal, co sa tyka mojho tehu, ale nejak moc nevystrajame, lebo ma to trochen boli.. teda trochen viac.. tak len tak soft..

miroslava89
30. júl 2009

garicka za mnou beha cela rodina.. a hlavne svokra a manzel.. mam pocit ze on je schopny si prestahovat celu kancelariu teraz domov- teda uz to tak vyzera ako keby si ju aj prestahoval 😝 ..
bola som v nemocke vecsinou len s drahym sem tam so svokrou tak som si odvykla od takeho spolocenstva ludi tka mi to preto lezie na nervy...

ja mam telefon pre istotu vypnuty 😅 😀

garicka
30. júl 2009

zazi
a môj sa trepe len silou mocou do dôchodku. ale malé by som mu strážiť teda nedala aspoň si to teraz myslím 😅 no uvdidím potom keď ma núdza pritlačí a nebude na výber, už teraz sa toho bojím.... môj otec a malé dieťa v jednej miestnosti 😲

miroslava89
30. júl 2009

aj ja mam sexik zakazany 😔 az do konca tehu.. ale to by mi az tak nevadilo.. lenze mam aj zakazane hladkat brusko 😔 z toho dovodu ze mi na taky tyzden tehu az velmi casto tvrdne a vraj mam akusi drazdivu maternicu ci co 😝

zazalienka
30. júl 2009

no ja sa spolieham len sama na seba a manzela.. moja matka s fotrom su taki specificki obidvaja, svokra je po mozgovej prihode.. takze si zavarujem a opatrim sama najradsed..

garicka
30. júl 2009

ku mne akurát včera večer došla teta tak na otočku autobusom, tak som sa potešila. ja som do nemocky nechcela aby za mnou niekto okrem mojho muža chodil, nejako mi to nebolo treba.... asi som sebec

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre