Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
22. feb 2010

aky je skerko ty brdo, super
a spi ako anjelik krasny je
no po kom to asi len maaaaa 😀 😀 😀

garonka
22. feb 2010

leni joooooo ale furt sa smeje a mama vraví že ak sa babo toľko smeje sa rozprava s anjelikami ktorí na neho davaju pozor
on je ale vybity zaspavať chce ale pri cecke no davam mu cumeľ napína ho ale stále ho nejak ošalím 😀
rano ideme na očkovanie a ja stehy vyberať tak super ako ma to bude bolieť lebo rana štípe ako sto nožíkov v sebe

garonka
22. feb 2010

ah jaj no len aby vam to dovolili 😉
po pôrode babo hneď nebudete mať u seba a v noci budete radi, že sa vyspíte že vam sestričky postražia babätka 😉

lenocka84
22. feb 2010

btw mate uz niektora zoznam co treba do porodnice? aktualny, nie zo starych knih
pisu jednorazove plienky, tam sa Vam sorry za vyraz srat s latkovymi eko plienkami nikto nebude

garonka
22. feb 2010

baby a to musíte mať veľmi veľa času i na pranie male babenko veľa kaka lebo sa čistí no veľa maminiek je za jednorazovky
tak vam držím prstíky s plienkami no len aby ste neľutovali 😉

leni mne dokonca maleho prebaľovali do plienok Hugies do čísla 3 😀

lenocka84
22. feb 2010

lusy tam pokial viem plienky odovzdas, a balia do toho co maju
je normalne ze sa stane ze dostanes plienku od inej maminy
normalne
a kebyze latkove, tak sa tam zblaznia

lulu4
22. feb 2010

ahojte kočky, som tu dlhsie nebola lebo sme boli odcestovani mimo BA, boli sme gratulovat starkej k narodkam... a dokonca som si kupila svadobne saty a drahy oblek s koselou a kravatou, uz sme skoro uplne pripraveny na tu nasu svadbicku, uz len obrucky chybaju 😀

a dokonca som aj pre malicke objednala min. tyzden Disney decku letnu s motivom Macka Pu a dnes som s mimibazaru objednala krasne body s tigrikom od Macka Pu, krasnu novoredenecku bielu kosielku a rukavicky a podbradnik a polodupky.... a od mojej starkej sme dostali take krasne dupky s podbradnickom, uz sa to pomalicky zacina zbierat 😀

lulu4
22. feb 2010

garonka: aby som nezabudla, gratulujem ku krasnemu synatorovi, nech ste zdravi a dari sa vam.... a nech jazva prestane co najskor boliet....

dugyna
22. feb 2010

lenocka garonka tu nedje len o to ci je to eko..ale aj to to ze je to lacnejsie ovela zdravsie pre mimi ako hnusky cize jednorazovky. tie plienocky vyzeraju ako jednorazovky a su urcite prijemnejsie..
sak v poriadku nech si oni malu zabalia do coho chcu..ale ked mi ju donesu si ju uz budem prebalovat ja lebo na antolskej mozes mat mimi pri sebe celu dobu..cize aj v noci aj cez den..a tym padom si budem ja prebalovat do svojich plienociek..a nebudu prebalovat sestricky...
a nezabera to ziaden cas navyse..lebo ja len pustim pracku a vyvsesim a vy mieto toho pojdete s plienkami do smetiaku mozno aj viac krat za den..
ale je to kazdeho osobny nazor do coho si babatko bude prebalovat..ci do latkovych plienociek alebo jednorazoviek....kazdy mame iny vkus a nazor...

janinna11
22. feb 2010

Ahoj Dugy, takze Ty ides pouzivat latkove plienky?? To Ta teda obdivujem 🙂

janinna11
22. feb 2010

Halooo zeny, to ste uz vsetky sli do perin?? 😉

dugyna
22. feb 2010

janinna aj barby 🙂 ale to nie su lkasicke stvorcove plienky ako volakedy...su z latky a vyzeraju ako jednorazovky..a oni sa len opreu nezehlia sa..nic narocne naozaj..ak chces kukni www.ekoplienka.sk alebo www.plienka.sk je tam toho vela o tom preco latkovat 🙂

janinna11
22. feb 2010

Dugy ja viem, nie raz som to "studovala", len som tiez citala, ze tak ako niektore jednorazovky mozu byt pre niektore mimi drazdive, latkove tiez - napr. zvyskami prac. prasku a pod....
Neviem, ale vsak kazdy by mal vyskusat to, co sa mu zda fajn, takze urcite to neodsudzujem... 🙂

dugyna
22. feb 2010

janina ale tie plienocky sa nemaju prat v pracom prasku 😉 takze nemozu byt drazdive peru sa v mydlom slize /je to take cosi ako mydlove vlocky moja mamina nam v tom pravala vecicky ked sme boli babatka/ alebo sa to preise v mydlovych orechoch a namisto avivazu sa dava ocot 😉 takze nema co drazdit ritku

janinna11
22. feb 2010

Aha, no aj o tych orechoch som citala, ale neviem, jaasi ostanem pri jednorazovkach, ale urcite parkrat vyskusam aj latkove 🙂
ok, tak ja to uz balim, nejak sa mi drieme, dobru noc aj bruskam zienky, papa 😉

gali
23. feb 2010

Dobre ranko, bambulky 😉
Mna od vcera neskutocne boli hlava a dnes musim do prace. No potesi. Za normalnych okolnosti neviem co je to hlavybol a to teraz asi, aby mi luto nebolo... 😠 😒
Prajem vam pekny dnik

elko69
23. feb 2010

Dobre ranko babulky,ako sme sa vyspali,, mne vcera blbol net doma tak som nemala moc nervy sem pisat lebo to bolo pomale,neviem co tomu bolo... no aj ja som za obyc.plienky ako Pampers aj ked mozno su tie eko super ale akosik asi zostanem pri obycajnych papierovych,tiez myslim ze pranie tych plienok nebude az taka sranda hlavne ked bude male furt sprtkat ked bude mat nejake problemiky s bruskom, ved to je kazdeho osobna vec co da dietatku, my sme volakedy nemali ani ekoplienky ani pampersky a sme tu,nie??hehe

barbyes
23. feb 2010

ahojte, je tu niekto?

awooojky
23. feb 2010

ahojte dievcence,

awooojky
23. feb 2010

jaj ale by som este spala, niekedy mi stacilo aj 5 hodín a teraz mi je pomali 10 málo :D

janinna11
23. feb 2010

Ahojte tehulky, ako ste sa vyspali?? Ja uz zarezavam v praci, uz som aj po porade... 😀
A uz cakam, kedy bude 5 hodin a pojdem domkov...

awooojky
23. feb 2010

az do piatej? tak to mas co robit

awooojky
23. feb 2010

ja mma dnes oddychovaci den

janinna11
23. feb 2010

Awoojky, ano az do piatej, do prace som sla az na stvrt na 9, takze ostavam do piatej ☹

awooojky
23. feb 2010

jaj tak, no tak prijemnu pracu :D ja momentalne nemam co robit

barbyes
23. feb 2010

Ja som v práci bežne do 5, ale mala by som tu byť do pol 6. To sa mi však nechce takže tu poväčšine už o 5 nie som 🙂 Ja chodím až na 9.

awooojky
23. feb 2010

aspon sa trosku vyspis dlhsie no nie?

vejula
23. feb 2010

Ahojte kočky... Tak ja som dnes sama doma celý den.. MM je v Blave ohladom práce, tak neviem ako si vyplním čas 😒

pepppe
23. feb 2010

barbyes,,,tak to mas dobre aspon si neni v praci tak dlho ja makavam od 9do 21 ☹

janinna11
23. feb 2010

Peppe a co robis, to chodis normal aj teraz na 12-tky?? Alebo uz nepracujes?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre