Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lillyan
23. feb 2010

ahojte . mna caka porod prveho mojho babatka kazdym dnom . teda dufam . neviem sa dockat ale na druhej strane mam taky strach ze krvy by sa vo mne nedorezali niekedy . nebude niektora rodit v ga ? alebo nema skusenosti s nemocnicou v ga ??

dugyna
23. feb 2010

mirka som zvedava ze co bude robit ked postavime postielku 😀
on je taky zlaty a nenapadny ze vudy ked nechame nieco v obyvacke na takej kocke na sedenie alebo na sedacke co sme kupili malej tak chodi a onuchava to 😀
ale aj moje svadobne saty a draheho oblek a oboje topanky..no ptoste vsetko co sme kupili tak nenapadne chodil ovoniaval a kukal 😉 drahemu chcel dokonca odbalit koselu 😀 😀 😀 tak strasne inteligentne a nenapadne..lezala na skrinke a on to chytil do papulky presne za ten kraj co sa odlepoval a tahal hore 😀 😀 😀 taky bol podareny 😀
teraz strazi to lahatko stale zlaty

rogerka
23. feb 2010

kuk 😉
cafe, sme doma 😀

janefonda
23. feb 2010

caute tehulky aj cersve maminky 😉 Rogi akoooo??? Hovor a prehanaj!!! Ako sa mate?

lucy1990
23. feb 2010

Ahoj rogi 😀 ako sa mas? A ako malinka? 😵

janefonda
23. feb 2010

Ozaj Rogi, ty mas Jane SlalomPro??? Kde si ho kupovala a co ta stal? Ja som ho nasla za 727 eur komplet....bugi, vanicka, vajicko. Chceme ho uz objednat tak sa len pytam, ci niekde nie je aj lacnejsi. 😉
A inak veeeelka gratulacia k Dorotke!!!! 😵

vejula
23. feb 2010

jeeeej ahoj rogi, no čo mamička vyprávaj, ako???? Tak málo info o tebe a maličkej máme.. tak nakoniec máš dievčato, velká gratulácia aspon trošku...

lucy, to som si vlastne neuvedomila že si v 16 tt 😅 No to sa ešte nemôže drobček zapierať. Ale to som nevedela že môže stvrdnmuť len časť maternice, tak to potom možno aj mne občas tvrdne a myslím že to drobec zapiera 😒

lillyan a v ktorom tt si???? Nemáš to pri mene. A vitaj inač.

rogerka
23. feb 2010

jane, uz dobre 🙂 nakoniec som mala cisarsky, kedze som sa po 3 tabletkach na vyvolanie a 2 oxytocinovych infuzkach vobec neotvarala. najhorsi bol pre mna spinal, kedze mi ho anesteziologicka nevedela pichnut a podarilo sa jej to az na 4 krat, ale inak sa dalo. aj ked prve 2-3 dni boli tazke, 24 hodin po musis lezat, potom ta postavia a na treti den uz mas babo nonstop pri sebe. trosku o hubu, ale dobre, aspon sme si na seba zvykali tak skoro, ako sa len dalo. som maximalne spokojna so vsetkym 🙂
ked pride manzo z obchodu, pridam fotky, lebo ich este treba zmensit 😒
a vy ako? dugy ma pravidelne informovala, co sa tu deje (dakujem 🙂 ) tak som snad neni az tak mimo 😀

dugyna
23. feb 2010

cau rogi ..no konecne si tu jupi vitajte domka 😉
a co sa to vtedy dialo raz co si hovorila ze popises na nete ked budes?

jane ahojky teba som tu cakala 🙂 pocuj ten tvoj vankusik ked dosiel..bol ako moc naplneny gulickami? uplne alebo ked si ho drzala za vrchny cip tak sa gulicky presunuli a boli len cosi nad polovickou??
dnes mi totiz dosiel moj

dugyna
23. feb 2010

rogi rado sa stalo 😉

rogerka
23. feb 2010

mame jane, kupili sme ho v babylande, inde nebol lacnejsi a za rovnaku cenu ako pises

kocky, dakujem za gratulacie 😀

barbyes
23. feb 2010

aký vankúšik??

lulu4
23. feb 2010

ahoooj rogi, tesime sa na fotecky malinkej, gratulujeeem a ako sa mate vy dve kocky, hmmm? malinka poslucha, pekne si taha mliecko ci boli problemy? a ako ti spinkava ako casto papava.... som taka zvedava... drzkajte sa a nemala detsku zltacku po narodeni?

vejula
23. feb 2010

rogi som ti nedopísala správu 😀 😀 😀 to ta tehu demencie, že aspon trošku vyrovnáš tu prevahu faganov čo tu nastáva 😀 😀 😀 😀

rogerka
23. feb 2010

dugy, mali sme rusnu noc, skoro vobec sme nespali. kocka, co bola so mnou na izbe, teda jej mala, rycala nonstop celu noc, velmi ju bolelo brusko, museli jej pustat vetry nejakou hadickou a proste stale plakala a nedalo sa jej pomoct. spat sa pri tom tiez nedalo, proste hrozne to bolo. o stvrtej si ju zobrali sestricky, nech sa aspon trochu vyspime. no to nebolo pre mna nic moc, kedze som musela vstavat k mojej malej. bola to hrozna noc

rogerka
23. feb 2010

lulu, nas zltacka nastastie obisla. mala je dobra, place len ked je hladna, potom sa napapa a prespi 2-3 hodky, ak ju nikto nevyrusuje a nebudi

janefonda
23. feb 2010

Dugy cau, uz sme doma, manzo je v praci, cize sa vam naplno venujem 😉 Moj vankus bol takmer plny, nieco sa do neho este zmesti, ale zatial mi to takto vyhovuje, a to mam este tolko isto tych guliciek zvlast, co tam mozem dosypat. Ako chcem tym povedat, ze uz teraz je dost plny a ani neviem ci to tam niekedy dosypem. Prave uvazujem ci si usijem este jeden vankus obycajny a dam tam tie nahradne gulicky...

Rogi cakame foteckyyyy!!! 😉

rogerka
23. feb 2010

fotky budu, musi mi ich manzo nalozit do pc a zmensit 😉

janefonda
23. feb 2010

Rogi aj ja som ho nasla na babylande, a v NR ho odtial odobera jedna predajna a dava ho za tu istu cenu, cize ho asi kupime tam. Dik za odpoved. Prajem ti prijemne kocikovanie 🙂

barbyes
23. feb 2010

ja som kúpila kočík cez bazár v koníku za 120,-€ 🙂 trojkombinácia, používaný, to vidieť, ale inak v dobrom stave i keď nie je super moderný. ale postačí 🙂

janefonda
23. feb 2010

kam ste vsetky zdrhli??? 😒

barbyes
23. feb 2010

aj ja som si to práve hovorila..

janefonda
23. feb 2010

no vidis barbyes sme tu same 😒 ale ved snad sem este babule dokvitnu... co mas noveho?

barbyes
23. feb 2010

práve som si cez bazár našla DVD Macko uško a teším sa ako malá. ja som tu rozprávku ako decko mala veľmi rada a chcela by som takéto rozprávočky púšťať aj našej malej. tie čo idú dnes v telke...no nič moc ak nechceme mať nejakého delikventa ☹

janefonda
23. feb 2010

no to s rozpravkami mas uplnu pravdu, ja zasa zhanam gumkacov v slovencine, nasla som v cestine, ale to sa mi nepaci ☹ Dnesne rozpravky, teda väcsina su uplna katastrofa... Macko usko je super, ja mam doma vsetky a je to! to mam tiez velmi rada 😉

barbyes
23. feb 2010

😀 😀 😀 😀 juchúú

barbyes
23. feb 2010

keď nájdeš daj vedieť. i keď ak to nájdeš cez bazár asi bude iba jedno vydanie.....hmm.. ja mám tiež rada všetky tieto staré rozprávky, tým sa nič nevyrovná. kremienok a chocholúšik a pod.

lenocka84
23. feb 2010

čaute vospolok

rogi gratulujem k malickej, tesime na fotky

barbyes
23. feb 2010

ahoj 🙂 tak a už sme tri 🙂

janefonda
23. feb 2010

tri mušketierky 🙂 poradte som hladna, ale neviem co by som si dala 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre