Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janinna11
24. feb 2010

Aha, tak Cesi hrali s Lotysskom a po predlzeni vyhrali 3:2

elko69
24. feb 2010

no a my sme ich nabili hravo a cesi mali s nimi skoro problem???

janinna11
24. feb 2010

No Elko, to je asi stastie, nasi su dobri, ale cesi maju na lade podla mna viac drzosti a nedaju sa, my sa niekedy rychlo vzdavame... Ale mame dobrych chlapcov... 😉

janinna11
24. feb 2010

Tak ja pomaly pojdem kocky, drzte palce, idem na genetiku 😉

elko69
24. feb 2010

ok janinna,drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime..papa

janinna11
24. feb 2010

Dakujem, pa 🙂

dugyna
24. feb 2010

janina perfektne spravickyy hned zrana 😉 sa tesim ked davas dobre info 😉 ze sme vyhrali

jane tak ten musel mat srtach ked dosiel dom..ale zas muselo to byt aj neprijemne..som si predstavila mojho draheho..

liv1
24. feb 2010

ahojte babulky.

Ja len sa na chvilinku hlasim, ze mam po NT, vsetko v norme ze vraj 🙂 . Tak som velmi rada.
Ani tu s vami dlhsie neostanem, lebo doteraz som od rana vracala uz 8 krat, sice ked mi dr povedala ze vsetko ok aj mi porat na 2 minuty prestlo byt zle, no ale uz je to tu zas ☹ . Tak ja sa opat idem pozdravit s misou,

ale vam prajem pekny dnik dievcence 😉

a vefi ty uz porod prosim ta 😀

vejula
24. feb 2010

halooo kde ste všetky????

elko69
24. feb 2010

liv to mi je luto...ja by som to nikomu nezelala aby stale vracal,hlavne ked ja som zatial mala to stastie a nepostihlo ma to,musi to byt strasne,nikam sa neda ist ani von a teraz ked je tak pekne uz konecne...

vejula tu som...ja sem sem tam skocim...vefi nam neporodila este??

mirka12011
24. feb 2010

liv mojik tak aspon vidis ako som to prezivala a prezivam ja lebo ked nezazijes neveris ale je mi to luto lebo je to hnusne tolko vracat....hokej parada som mala nerv ze ma mm zobudil ale nakoniec to bolo ok a ja len nerv mala ze co hrali v 2 tretine no som zvedava ako zajtra rano dopadneme znova...

vejula
24. feb 2010

ahojte kočťky.... No o vefi dnes ešte nič neviem tak možno....
A garonka má toho asi vela, lebo tu ani nenakukne... Ale tak asi pochopím ked porodím 😀 😀 😀

lenocka84
24. feb 2010

ahojte babeny
ako sa mate?
ja som dnes zacala som velky krvny odber, 2x u lekarky, a uz 1x aj doma
ako sice na nervy,ale prezili sme to
este ze mam doma mm, inak neviem kto by ma pichol do prsta, lebo ja som v tomto bojko
za 90minut ma to caka opat

vejula
24. feb 2010

lenočka to tie odberi čo si mi o nich hovorila??? Tak to su tie z prsta? No ja som si predstwavovala ako si budeš pichať do žily a ťahať do skumaviek ako na norálnych odberoch.. Ale neboj do prsta to isto zvládneš to sa dá 😉 Ale zas vstávať o tretej v noci kvôli tomu nezávidím. A kedy budeš mať výsledky?

lenocka84
24. feb 2010

ahoj niki
ano tie do prsta, ono ani to nie je az take lahke, k edze tam treba urcite mnozstvo krvi
ale tak to sa da, ale vravim ze super ze mm je doma inak neviem
zajtra to odnesiem, a v piatok su vysledky, to budem mat aj kontrolu

vejula
24. feb 2010

joj tak držím palce nech ti vysledky výjdu dobre nech si môžeš pochutnávať na dobrotkach...

No určite to nieje prijemne do toho prsta ale aspon nemôžeš minuť že pichnuť vedla alebo tak... Jedna kočka z apriloviek si picha niečo na zriedenie krvi do bruška... To by som sa bála 😒 Jej to tiež robí mm.

lenocka84
24. feb 2010

to som uz tiez pocula, a niektore to musia cele tehu
ono chlapi maju nejaky mensi cit na taketo veci tak asi preto s tym nemaju taky problem ako zeny

vejula
24. feb 2010

jj ,ale ja by som sa bála aj keby mi to pichal mm... Asi som príliš nedôverčívá 😅 Fakt si to neviem predstaviť... A inak ako lenočka, ako sa cítiš? Bruško OKI?

lenocka84
24. feb 2010

inak som v pohode, ked si odmyslim ze sla dole ta vaha, ale ok
maly by mal byt tiez, krcok uzavrety, tak pohoda
akurat to pichanie pod pravym prsnikom neprestava
a neviem co s tym

mirka12011
24. feb 2010

veji vefi mi zatial nenapisala ze rodi tak predpokladam, ze lieta po vonku bo ona nebude na riti sediet hihi som ju vcera do doktora posielala ta ma odkurila ze nejde 😀 tak keby uz nieco sa dialo tak pise.... 😅

elko69
24. feb 2010

ta nasa vefina,strasne s nu,ale sak dobre ze je taka ciperna,ja neviem ako budem vyzerat po 40 tt ci budem rada skor asi doma sediet ako lietat s brusiskom po vonku..no sak uvidime..ale tak uz by mohlo byt dalsie nove babo na konikovi...jej to asi fakt budu vyvolavat ten porod... 🙂

mirka12011
24. feb 2010

elko ona je taka tvrdohlava palica, som ju poslala do doktora alebo ze jej vybavim v PO nech ju prezrie ze co misendo a mi povedala ze ona nikde nejde ze ma v pondelok poradnu ze ked to do pondelka nebude ta ona do nemocnice nepojde bo jej nedaju jest a ze tam nevydrzi lezat no neurves jej jednu 😀

elko69
24. feb 2010

mirka no co na to povedat..hehe sa boji toho porodu asi jak svina noza :D :D hehe a sak hadam sa uz Misko ozve a aked nie tak aspon ti doktori nech sa uvedomia uz a nieco konaju...

mirka12011
24. feb 2010

elko ona mi vravela ze ma nejakeho doktora co ju uz mesiac neskontrolovat dole ze je to "lajdak" ako napisala tak asi preto....

vefi89
24. feb 2010

jéééj, kukám, že sa zas bavíte o mne 😀 😀 no pekné o vás, aspoň viem, že na mňa myslíte 😀 😀 😀 podvečer k vám prikvitnem, teraz som len na skok, tak hneď aj utekám het....
a inak ďakujem, že na mňa tooooľko myslíte 😀 😀
elko a nebojím sa, práveže si to neuvedomujem, ale nebudem predsa márniť svoj drahocenný čas ležaním na posteli, pokiaľ sa naši prispatý doktorkovia rozhodnú, že čo so mnou spravia (jedna ženská tiež prenášala, dali ju na príjem a ježala týždeň bez toho, aby jej dali vyvolávačku, tak preto sa ta nehrniem 😉 )

a pekný dník prajem všetkým, lebo dnes je vonku krásne, tak utekajte aj vy slniť bábenká

lenocka84
24. feb 2010

vefi a kto z nas by na teba nemyslel?
tak dlho kinderkom, to uz pomaly aj strach nastupuje
ale tak verim ze je vsetko ok, aj ked ja by som dlhsie ako 5 ddni po termine necakala, ale to je zlu skusenostou u sesternice, tak je to asi neobjektivne

elko69
24. feb 2010

mirka12011 hmmmmmmmmmmmm bohuzial aj taky lekari su asi .... ja uz som dostala odporucania ku komu ist a neist ked pojdem rodit - teda myslim to tak koho si radsej vybavit a koho vobec nie...

vefi89 hehe 🙂 aspon vidis ako nam na tebe zalezi.... a to sa nerobi tak ze uz ked mas po termine davaju vyvolavacku??alebo dokedy chcu ti doktori cakat preboha???sak nech trosku myslia aj na tu maminu buducu,to uz asi neni prechadzka ruzovym sadom tie posledne tyzdne,nie??

lenocka aj mojho draheho sestranica mala zlu skusenost ale to bolo tym ze jej aj zle vyratali termin porodu a aj neskoro rodila takze prenasa viac ako si mysleli a skoro to dopadlo zle nedobre... 😒

vefi89
24. feb 2010

🙂 ďakujem vám 😉

ja sa snažím zlomiť rekord, najdlhšie 2v1 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jjana17
24. feb 2010

ahojte , ako sa dnes mate?

jjana17
24. feb 2010

to tu asi teraz nik nieje ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre