Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

liv1
24. feb 2010

Jani si zlata. Tiez sa tesim s tebou ze mas negativny skrining. Super 😉 . Tak nam to ide pekne zatial.

To ti dobre dr povedal s tou nemocenskou, uz aby si nebola v tych labakoch.. 🙂

Janulka aj by som tu s vami viac pokecala, ale lezim na gauci v pyzame a nie je mi dobre tak len vas okuknem co mate nove. Tak zatial papa.

mimi21mimi
24. feb 2010

Janinna... v com spociva ten odborny vyklad pre partnera? :D Mne by stacilo, keby si pamatal, v ktorom som aspon priblizne tyzdni alebo mesiaci. 😅

janinna11
24. feb 2010

nie len pre partnera, ide o to, ze vam lekar vysvetli, co vam prave ukazuje, srdiecko, mocovy mechur, zaludok, mozog atd, ja som dnes mala uz na tej sukromnej klinike druhy USG a bol o vykladom, na vsetko, co som sa spytala, mi lekar povedal, fakt skvele a dostala som dokonca zadara 2 foto plasticke, uzasne!!! je tam take krasne to nase mimco, baby mozno to sem zavesim, ak topojde, no neskutocne.............
Ale 130 eur je fakt sialena suma, skuste si obvolat viac klinik v okoli banoviec, ja som nasla 5 az, a chodte k najlacnejsej, dat 4 litre za sono je fakt dost!!!

janinna11
24. feb 2010

Uz to balim, idem s kamoskou na kafe!!! papa

mimi21mimi
24. feb 2010

Mne sa to tiez zda prehnane... ja som nasla za 33 eur... to je prijatelne.

lenocka84
24. feb 2010

mimi usg za 33eur? v trnave?

janefonda
24. feb 2010

caute tehule a maminy 😉 Liv este stale ta trapia nevolnosti? Neskusis este raz tie cipky? Mozno zaberu na dlhsie. Presne viem, ako sa citis...a som rada, ze mne to uz preslo, ale tiez az takto nejak v tvojom tyzdni.
Dugy ty si dnes kam zmizla?
Garonka ten tvoj synator je teda riadny valibuk, ale strasne je kraaaasny, smejko maly 😵

mimi21mimi
24. feb 2010

v Hlohovci... aspon pred rokom tolko stal... tak snad nezdrazel. 🙂

mimi21mimi
24. feb 2010

ale tuto na nete pozeram, ze uz stoji 45 eur.

vefi89
24. feb 2010

Garonka, máš ale nádherného chrústa 🙂 ti ho závidím

vefi89
24. feb 2010

a tu nikoho nieto 🙄
a ja sa nemám komu pochváliť, že mi tvrdne pod chvíľou brucho, tak sa to MOŽNO konečne aj rozhýbe 😵

lenocka84
24. feb 2010

ja som tu
len sme krv brali

lucy1990
24. feb 2010

Fiiiha, vefi super, drzim palce, nech sa to rozbehne, nech uz mas pri sebe toho tvojho chrustika Miska 😵

vefi89
24. feb 2010

ajjajjaaj....to dáko často nie???

vefi89
24. feb 2010

lucy ďakujeeeem...
a vy sa ako máte???hmmm???nejaké novoty, čo mi ušli?? 😅

janefonda
24. feb 2010

vefiiiii tak co rozbehne sa to uz konecne??? Ale tak co uz ked sa tvojmu Miskovi u teba tak paci, kam by sa nahlil? 😀

lucy1990
24. feb 2010

U mna nic noveho, pravdepodobne magnezko ucinkuje..musim zaklopat 🙂 a ako casto ti tvrdne brusko?

vefi89
24. feb 2010

jane, jóóóój, ja nemyslím, že by sa mu u mňa páčilo 😅

lucy a načo berieš magnezko??máš problémy s tlakom, alebo krče, alebo .....?? 😕

nie je to pravidelné, som si to merala, za jednu hodinu zhruba každé 4 minúty, ďalšiu hodinu každých 12 minút, ale mňa teší, že je to častejšie....a kiežby som do rana aj šla...alebo radšej až zajtra, aby som stihla milášikovi navariť, aby nemal hladovku 😀 😀

janefonda
24. feb 2010

vefi tak ale to uz je dost caste...teda ja sa do toho nevyznam, ale to vyzera, ze sa nieco na teba chysta 😉

vejula
24. feb 2010

jeej vefi, tak to už vyzerá celkom nádejne 😵

Garonka tak už 62, no pekne riadny chlapina čo už 🙂

lucy1990
24. feb 2010

Nie vefi, prave kvoli tomu tvrdnutiu bruska, co som vcera spominala to beriem... 🙂

vefi89
24. feb 2010

ani ja sa do toho nevyznám, ale Barbi mala niečo podobné, bola s tým v nemocke, poslali ju domov, že pokiaľ nie sú pravidelné tak to nič nie je a asi dva dni na to porodila? teda myslím že dva dni to boli

vefi89
24. feb 2010

veji ahoooooooj..vyzerá, vyzerá....al pre môjho dokyho to už vyzerá 3 tt a stále nič 😅 😀 😀 😀 😀 😀

lucy a ak smiem byť zvedavá, ty máš 20 rokov?? 😅
ach síce hej, to si spomínala, len tá moja hlava deravá stááále niečo zabudne...ale keď sa to ustálilo, tak to je super

lucy1990
24. feb 2010

Vefi do aprila este 19 😉

vefi89
24. feb 2010

lucy aj tak super, však všade počúvam len, že mladá mamička najlepšia mamička.. 😀 😀 😀 😀 😀 (aj ja mám ešte 20, preto to píšem) 😀 😀 😀

lucy1990
24. feb 2010

U mna je este skoro na tvrdnutie bruska, ale tebe super ze sa uz rozbehlo, to je dobry signal 🙂

lucy1990
24. feb 2010

Presne tak, aj ja som pocula, ze mlade mamicky vsetko lepsie znasaju 🙂 a kedze mam starsieho mm, tak sme uz obaja pripraveni na malicku 🙂

liv1
24. feb 2010

baby dik ze sa zaujimate je to od vas take mile. je mi uz trochu lepsie a dufam ze to tak bude aj dalej..

jane ja som si vtedy tie cipky nakoniec nedala, lebo som sa bala ci to malemu neublizi. tak teraz ich stale mam keby nieco, a ak zajtra to bude rovnake ako dnes fakt si ich dam lebo tolke objimanie misy uz malemu moze ublizit viac.

male mi to dnes totalne vynahradilo, ako mi na tom ultrazvuku mavalo, no to bolo uplne uuuuzasneee 🙂

vefi podla mna sme tvojho Miska uz len mysliekami vypudili k akcii 😀 😀 😀
vefi a ty mas kolko rokov? vlastne ani neviem..

janefonda
24. feb 2010

liv mne moj gyn. povedal ked mi bolo stale zle, ze to je horsie, ako tie cipky. Pretoze ak stale vracias minas si uz zasoby v tele, a to nie je dobre. Uz mas prvy trimester za sebou, ja by som si na tvojom mieste tie cipky dala uz na noc, nech mas uz zajtra pekny den 😉 Pevne verim, ze ti to prejde a uz sa nevrati!!!

vefi89
24. feb 2010

liv však som písala vyššie, teraz mám 20 😀 😀 ja som taký zasran pošahaný ešte len 😀 😀

idem dať upiecť tortu, za dáku pol hoďku som späť 😀 😀 (liv, to tú ovocnú robím 😝 )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre