Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janinna11
24. feb 2010

Aha spominam si, ma narodky na tvoje meniny, ze??

janinna11
24. feb 2010

Rogi je krasna, ake ma liciska!!!! Blahozelam, fakt je nadherna a ako sa usmievka presibane na niektorych fotkach...

liv1
24. feb 2010

ano dobre si pamatas 🙂

janinna11
24. feb 2010

No a tvoj svokor este vykonava prax?? Alebo je uz na dochodku?

liv1
24. feb 2010

Rogiiiiiii tvoja pusinka mala je takaaa naaaadhernaaa uz sa tesim na dalsie fotky. 😉

Jani uz nerobi v nemocke, robi gynekologa "len". Uz nema daleko do dochodku..

lila82
24. feb 2010
dugyna
24. feb 2010

jane tak mas pravdu ze teraz som castejsie na plienockach 😉 objednavali sme z brany 😉 😉 😉 a na ekoplienke bude akcie 😉

janina ja som urcite za amniocentezu

jej rogi krasnu princeznicku mas 😉

dugyna
24. feb 2010

vitaj lila jasne ze sa mozes pridat 🙂

janinna11
24. feb 2010

Lila tak to si trochu prehnala, nie?? Co ta stve??

janinna11
24. feb 2010

Dugy a nemyslis, ze je to nebezpecne???

janinna11
24. feb 2010

Mne to dnes docent dost podrobne vysvetlil, a aj sestra, ktora tam bola, no mam par znamych, ktore o babatko prisli, no neviem, ci na 100% kvoli amnio... Do kolkeho tyzdna sa moze amnio robit??

janefonda
24. feb 2010

dugy ja si vas na plienockach len citam a pozeram linky co tam hadzete. Mozno nakoniec nieco objednam, ale pravdepodobne az od 3. mesiacov by som zacala pouzivat tieto plienocky. Lebo kym je babo malicke, moc plienok minies a my vela cestujeme a nemam moznost prat kazde dva dni, ked sme na cestach, ale neskor ked uz mimi nebude kakat po kazdom kojeni to asi skusime s eko plienockami 😉
ROGIIII mala je nadherna, prajem tvojej rodinke len samu radost a zdravicko 😉

dugyna
24. feb 2010

janinna ja keby ze je nejaky dovod preco by som musela ist na amnio alebo mi dr odporuci tak urcite pojdem..vzdy je lepsie vediet ako cakat..a nepoznam dr ktora by nesla
ja riziko je minimalne, v dnesnej dobe je to uz bezna vysetrovacia metoda a robi sa od 14tt

lila82
24. feb 2010

janinna11 co bolo prehnane? nezda sa ti ze tamto bolo prehnane? to co ma stvalo som uz napisala.

rogerka gratulujem ti k dcerke je to krasne dietatko, urcite si hrda mamicka 🙂

janinna11
24. feb 2010

Lila tie baby srandovali, mozno to trochu prehnali, ale ti sme na fore, kde sme si uz ako skupinka aj kusok blizke, lebo sa podporujeme a hlavne je, ked zena dietatko chce a tesi sa nan - aspon podla mna, ked je dietatko chcene a vytuzene je to dar, ked sa to podari, ak dokazes citat medzi riadkami, nemalo by ta to poburit, ale mala by si to vziat ako isty druh cierneho humoru, vela bab je tu cez den samych doma, nudia sa, potrebujeme si s niekym pokecat, postazovat sa na chlapov, potom si z nich zase vystrelit a potom ich zase vychvalit do nebies, podporujeme sa tu navzajom.
Aj ty mas ale pravo na svoj nazor, no dalo sa to napisat aj jemnejsie, mne to pride tak, ze ta asi niekto nastval a nemas to kde vypustit...tak ti prave tieto kocky prisli pod ranu...
Nie ze sa nastves... 😀 Je to len moj nazor a ozaj, gratulujem !

dugyna
24. feb 2010

jane co hovoris na tie anavy plienky tie su nadherne 🙂 budeme robit objednavku lebo ked objedname nad 10ks postovne bude zadarmo 🙂 a su nadherne
a na eokplienke bude super akcie 🙂
skoda ze nemozes od zaciatku..ja rozmyslam ze si vezmem plienocky aj do porodky..drahy povedal ze nam ich bude prat a nosit ciste 😉

janefonda
24. feb 2010

ekoplienku mi nechcelo naposledy otvorit, tak to skusim teraz a pozriem sa tam 😉 Vsetky tie plienocky vyzeraju super...uz sa len rozhodnut ktore 🙂 videla som, ze objednavate hromadne, to je super aspon na postovnom usetrite, aj tak je to dost euracikov 😝

lila82
24. feb 2010

janinna11 dakujem, mna nikto nenastval, ale urcite srandy mi pripadaju trapne, mozno je to odvodene od ich sposobu zivota a nezrelosti, ale samozrejme ako si napisala kazdy mame svoj nazor, tak ako ho mam ja, ty , maju ho aj oni, tak dufam, ze ma za svoj nazor, za ktorym si stojim nepostavite na hranicu ako carodejnicu 😀 😀 😀

janinna11
24. feb 2010

Lila jasne a potom Ta upalime a budeme okolo Teba pritom vsetky tancovat aj s bruskami.......... 😀 😀 😀

Jasne ze nie!! Ty si teda..... A uz si bola u lekara?? na potvrdenie tehu??Nejak som to nezaregistrovala, ci si uz o tom pisala..

janinna11
24. feb 2010

Inak Lila, ty mas asi 27, ak ta 82-ka znamena rocnik... alebo??

janinna11
24. feb 2010

Ok kocky, ja som dnes akasi k.o., idem si pospat, rano chcem skor vstat, aby som bola v praci okolo siedmej..potrebujem nejake veci dotiahnut dokonca a potom uz hajaaaa na PN!! 😀 😀 😀 a na SK!! 😀 😀

janefonda
24. feb 2010

janina tak dobru nocku tebe aj brusku.

lucy1990
24. feb 2010

Ahojte kocky, tak uz som spat, vyborne som si zaplavala. A mila lila, jedine, co ti na to napisem je, ze ubohost je hodnotit niekoho koho ani zdaleka nepoznas. Ak si si ulavila, tak ti gratulujem.

janinna11
24. feb 2010

Jane dakujem, aj vam kocky zlate vsetkym dobru nocku a krasne snicky aj bruskam, majte sa krasne, zajtra som tu ako na koni 😀 😀 😀 z prace, nemozem to predsa prehanat.... papa a krasne sny 🙂

lila82
24. feb 2010

dobre tancovat okolo mna s bruskami 😀 😀 😀 ale ta vatra by bola fajn lebo v poslednej dobe mi je stale zima na ruky a nohy 😒

hej bola som uz dr. uz mam aj tehu knizku a zajtra idem na to sono

janinna11
24. feb 2010

Aha - myslis na skrining v 1. trimestri a aj na odbery, ze?? Tak drzim palce, odkial vlastne si, ak to nie je top secret??

janinna11
24. feb 2010

ale uz fakt balim, papa

lila82
24. feb 2010
lucy1990
24. feb 2010

Neviem o co ti ide, ak chces provokovat tak provokuj, ale aspon by si mala vediet pocitat, moj posledny prispevok bol o 20:15 😉

lila82
24. feb 2010

janinna11 ano ten myslim, dakujem.a papa.hej a je to rocnik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre