Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mimi21mimi
25. feb 2010

No neviem neviem ci sa nepozname... z ktorej casti TT si? Chodim ku Strbovi, ked som otehotnela, dala som sa prelozit, lebo s Navratilom som nebola spokojna.

vefi89
25. feb 2010

janka a asi tým chcela dokázať, že sme nezrelé...ale asi by sa mala vyjadriť najprv

jjana17
25. feb 2010

vies vefi ja to poznam podla reakcie okolia ked som povedala ze sa idem vydavat, spoluziacky tak tie hned ze naco si kazim mladost , ze si mozem uzivat, ze som s nim kratko a tak,,,

lucy1990
25. feb 2010

Vefi, preto mas fotku kde ti nie je vidno do tvare, lebo si silno eroticka? 😀

mirka12011
25. feb 2010

vefina tak potom mi daj vediet co s tebou konecne zrobia cize je mozne ze misina vyberu alebo ho vytlacis nasilu uz aj dnes... uz ma asi malo fleku a sa ani nevidim ked tak vyvaras a pecies...

vejula
25. feb 2010

čavte kočky, práve idem kuknuť že či nejaké nové infošky o vefi a ona tu ešte klebetí 😅 Inač vefi s tými úpohybmi to môže byť aj príznak bližiaceho sa pôrodu viem že pred pôrodom sa bábo ovela menej hýbe, takže možno... A to tvrdnutie prestalo čo stále pokračuje????

Idem si vás dočítať 😉

A vyhrali smeeee, tomu som neverila ani vo sne

vefi89
25. feb 2010

mirka, jasné, že ti napoíšem, že čo ako, len ešte musíš čakať 😀 😀

vefi89
25. feb 2010

veji, tak to je super, že to píšeš, to ma celkom potešilo 🙂 tvrdne ešte stále, len nie pravidelne a ani ma to nebolí

mirka12011
25. feb 2010

vefi ja pockam len mi podaj spravu ze si v nemocnici vsetko je ok a misino uz ide na svet ja si nato pockam len sup sup...
veji ano vyhrali sme ja furt len nerv mam ze ci nas nenapukaju, ale ta canada ach jajaj
a cesi boli muderlanti a uz idu domov

vefi89
25. feb 2010

česi prehrali?? 😲 😀 😀 😀

elko69
25. feb 2010

lucy1990 ja si dam vzdy do googla ktory tt som a najde mi odkazy a tam poklik a teda je to pekne rozpisane po tyzdnoch co sa deje s tebou a s babetkom a vzdy tam mas aj mesiac uvedeny - lunarny :D skus kuk: http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=24

vefi89 waw tak teraz si jej to pekne nandala veru....jako po tom co si si ty prezila nemoze povedat ani slovo,fakt si to mala a mas tazke,ani jedna z nas si toto prezit asi nemusela, take jedno velke waw a skladam poklonu, ty sa vo svete nestratis teda ti poviem..nenechaj sa nikym ani nicim v zivote odradit...mate to tazke ale snazite sa a na to mimi sa neskutocne tesite a verim ze mu dokazete dat vsetko, ja som tiez nemala rodicov milionarov ale nemala som sa zase zle,mamin sa vzdy snazila aj ked bola na nas 3 vzdy sama. teda väcsinou...a aj teraz byvame s mm u rodicov kym maly nevyrastie a ja znovu zacnem pracovat aby sme si mohli vziat väcsi uver...ale jatak to co som si citala o tebe ma udivilo aka si priebojna...a to ze mas starsieho muza??noa a ja som to zase nebrala vazne o tom pedofilovi,ved kazda z nas si tu robi srandu z niecoho,sak nemame 100 r.sa est emozme bavit a zabavat...neviem,asi mala lila zly den a potrebovala sa na niekom vyzurit a vy dve ste jej padli pod ranu...a hlavne sa nerozculuj este stale si kinderko 😀 a neriskuj a dnes uz nech dojdu spravy od teba ze je Misko na svete!!!rozumies?! 😅

lucy1990
25. feb 2010

Idem ja baby od vas het, pojdem ku doktorke a napapat sa...tak vefi, drzim palce a daj o sebe vediet 😉

mirka12011
25. feb 2010

ano vefi prehrali 😉

jjana17
25. feb 2010

ahoj lucy a dobre vybav u doktorky

jjana17
25. feb 2010

no ja som po zapase pozerala ct2 a tam mudrovali cesi ze tak toto na slovakov by nikto nepovedal ze vyhraju dnes,,,,

vefi89
25. feb 2010

elko ďakujem, ale ja som to nepísala preto, aby ma teraz lutovali, alebo nedajbože obdivovali....každý si prežil to zlé aj to dobré, aj keď nás stretáva väčšinou len to zlé, ale to najlepšie mám vždy pri sebe...
ja som teda len chcela vyvrátiť myšlienku 😉

elko69
25. feb 2010

mimi21mimi ja som zo Zelenecskej - jak je ta nova Kozacka teraz...a ja som sa zase dala prelozit od Piknu k Navratilovi a zatial pohoda,nestazujem si,je sice pravda ze je obcas trosku sarkasticky ale ako odbornik nemam pochyb o nom..a co Štrbo?chces ho aj k porodu,pocula som ze je sice dobryale ze je strasne drahy k porodom,az moc pri porodoch...ja som ho povodne chcela ale ked som pocula cenu 10 000sk a to bola jeho rodina zevraj tak ma to aj preslo...takze neviem neviem co teraz koho...

mirka12011
25. feb 2010

hej aj ja som videla ze sme favoriti neboli ale je to pravda ale proste boli sme lepsi
ale cesi furt mudruju hlavna vec ze my sme v afrike vo futbale a oni v .......... 😀

vefi89
25. feb 2010

janka, česi boli vždy múdri, čo sa hokeja týka....pamätáte rok 2002??keď sme ich vytreli a oni sa le ohajovali, že rozhodca nadržiaval a že oni boli unavný 😀 😀

vefi89
25. feb 2010

miri a yt si vari taký športovec????????

liv1
25. feb 2010

vefi GRATULUJEM. len tolko 😉

mirka12011
25. feb 2010

noa sak ked hrali slovaci zo slovincami ja som v blave musela byt a tak ma nasrali ze hrali jak ........... ale v polsku nam to vyslo no 😅 vdaka poliakovi ale vyslo 😉
a hokej je hokej uz by sa patrila nejaka medaila len ta canada ajajajaj

vefi89
25. feb 2010

jéééj, som kukala rogerkinu dorotku, to tak pekná baculatá bábika...stále žmurká len jedným očkom 🙂

vefi89
25. feb 2010

hej s tým polskom bola sranda, som sa niečo dosmiala na nich 😀 😀 😀 😀

liv, zasa v práci?

vefi89
25. feb 2010

😵 a ešte by som dodala, že všetko zlé je na niečo dobré 😵

mirka12011
25. feb 2010

vefi ta mala dorotka je rozkosna a s tym jednym otvorenym ockom ako na nas zmurka hihi
dufam, ze aj misina o chvilu uz uvidime co to za nezbednika nas tu natahoval a nechcel ist von...

vefi89
25. feb 2010

ja len dúfam, že už čoskoro...
len ma mrzí jedna vec, že už na vás nebudem mať toľko času

mirka12011
25. feb 2010

ty si cas vzdy najdes s tou svojou hyperaktivitou hihii miska budes kojit a stihnes aj pisat na konika hhih

liv1
25. feb 2010

vefi ja pracujem doma ak pracujem teda 😀

vejula
25. feb 2010

vefi a dovolala si sa dokimu????

Inač som kukala čo sa tuvčera dialo... No ani moc nevie na čo ta lili narážala, lebo adminky zrušili jej príspevky 😅 Ale tak približne si viem predstaviť podla vašich reakcii... Tipujem že už sa tu asi neukáže 😀 😀 😀
Vefi moc pekný príspevok, tak klobuk dolu nemala si to teda lahké...

No a ten hokej to som teda nedufala že vyhráme 😅 Ja radšej nedufam a potom som prekvapená ako naopak 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre