Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
26. feb 2010

caute baby, som si pospala trosku a teraz som si uvarila zeleninkovu polievku a sa napchavam poriadne. Sa mi uz dlho chutilo na polievocku. Dnes som mala byt doma aj s mm, ale volal mu sef, ze ci nemoze dnes robit, tak isiel do robotky.Ale uz mi volal, ci si nepridem pozriet vecer hokej 🙂 tak pojdem za nim.
Cau Leni, no co ako pokracujes s dietkou?

elko69
26. feb 2010

jane a ja zase kuknem panelak a idem haji...som unavena... 🙂

janefonda
26. feb 2010

Hehe Elko tak na vymenu 🙂 ja budem v noci santit, dam si deci cerveneho pro hokeji- doplnime zelezo z vinka a potom si este rano pozriem nasich o 3:30 tusim 😵 tak prijemne sledovanie osudov panelakovych rodin 😉

gali
26. feb 2010

ahojte, dievcata 🙂
Vefi este stale nerodis? 😉

gali
26. feb 2010

elko, krasne vecicky ti pribudli... to potom musis drobceka fotit, aby sme si ho vychutnali, ze aky fesacisko 😉

lucy1990
26. feb 2010

Baby, kde ste vsetky zmizli 😅 ?

vejula
26. feb 2010

čavte kočky kukáte hokej??? Fíni už prehrávaju 6:0.. Chudaci ani to nemôžem sledovať, tak mi je ich luto 😔

lucy1990
26. feb 2010

Fiiha, 6:0? Takze USA to vyhra...dufam, ze nas takto nerozbiju aj Kanadania 😒

liv1
26. feb 2010

caute babule. fuha, ten hukej kruty, prave som to prepla. dufam, ze my tak nedopadneme.

lucy1990
26. feb 2010

Akurat som si to zapla....nebudeme to mat ani my lahke 😒

liv1
26. feb 2010

ved prave. bolo by super keby sme vyhrali, ale uprimne, nemyslim si to...

lucy1990
26. feb 2010

Kokoooos, mam to zapnute 2 minuty a uz mohli byt dalsie 2 goly 😨

vejula
26. feb 2010

No ten začiatok bude tiež taký brutálny... Dufam že sa lepšie ubránime 😖 Ja sa na to ani nemôžem divať ale mm to má zapnuté, fakt že mi to nerobí dobre, chudaci fíni normálne niektorí až slzy v očiach maju 😔

liv1
26. feb 2010

maju veji, ale taky je sport, neber si to tak 😉

lucy1990
26. feb 2010

A budete hore na hokej? Ja som tiez skor nedoverciva...aj ked sme nad kanadou skoro vzdy vyhrali, ale tento rok su fakt dobri....

vejula
26. feb 2010

Joj ja viem že je to šport, mne je luto len tých hráčov nie toho výsledku... No ale tak ako športovci snad zvladnu... No len fakt dufam že my t&kto nezačneme 😕 To by ma mrzelo....

liv1
26. feb 2010

lucy fakt sme my nad kanadou vyhrali? to sa dost cudujem, ale ak si videla statistiky to nepusti 🙂 . ja nebudem hore, bo skoro vstavam, o 5:30 😒 a soferujem do LM.

lucy1990
26. feb 2010

Liv, teraz to kontrolujem, takze bilancia slovensko-kanada je pre dnesny den vzacne vyrovnana, zo 42 zapasov 19 vyhier, 4 remizy a 19 prehier 😅 takze to bude bud hop alebo trop...

vejula
26. feb 2010

lucy ja tiež moc neverim že by sme mohli vyhrať, hlavne nech to nieje taký debakel jak toto 😒

Ja radšej kukať nebudem, lebo ked niečo pozerám vždy to dopadne zle, akusi smolu prinášam či čo... Aj ked rada by som, uvidím.. Ako niesom poverčivá ale toto my už velakrát vyšlo 😅

lucy1990
26. feb 2010

Veji, ak maju vyhrat vyhraju, ak maju prehrat prehraju 😉 ...ja nevydrzim pozerat, uz teraz som trochu unavena...jedina nasa zachrana je, ze su velki suvereni, a mozu nas podcenit...

vejula
26. feb 2010

no a naši sa nemôžu hned zo začiatku zlaknuť... Oni to tak vedia vždy ked hráme s čechmmi že sa snažia až moc až tak že sa vyčerpaju rýchlo... A potom tým druhým stačí čakať na chybu... No však uvidíme...

A ako sa inač cítiš lucy??? Ja som mala dnes zas hnusnu kyselinu tak som si dala len taku racionálnu večeru, som si jablká postruhalas medom a orieškami, ale to určite budem ešte hladná, ale nemôžem sa nechať zlomiť lebo zas budem celu noc vygrcavať kyselinu 😒

liv1
26. feb 2010

😀 😀 juuuuj tak to je velmi zaujimava statistika. budu to mat tazke tento rok ti nasi 🙂 . no, zvedava som uz.

lucy1990
26. feb 2010

Aj ja mam brutal kyselinu, musim byt v sediacej polohe, aj ked by som si uz aj lahla ku telke 😒 inak ja by som z jablk mala kyselinu aj med je taky....predstav si ja mam kyselinu z rybieho file...clovek uz nevie ze co zjest...a najhorsie je ze aj kaslem a zakazdym ked zakaslem mi dvihne kyselinu 😠

liv1
26. feb 2010

ach. bavite sa o grcani tak ja radsej idem 😅 . dobru nocku

elko69
26. feb 2010

janefonda kde ty beres tolko energie?????zavidim,ja padam pomaly uz keby som nelezala v postely tak to neustojim..hihi

gali dakujem,strasne vela peknych veci je v tom anglicku dostat a za lacne peniazky co tu sa asi stat nemoze..hihi

vejula ty mavas taku kyselinu ze z toho grcas???bleeeeeeeee jako j atiez mavam ale zatial som to ustrazila...

ok baby padam spat lebo sak ledva kuk na monitor,tak som unavena neskutocne ze az no...

liv1
26. feb 2010

niekde som citala ze aj banany pomahaju na tu kyselinu. 😉 pa pa

lucy1990
26. feb 2010

Liv, tu je link http://www.hokej.sk/clanok70873-Bilancia_Sloven... je to od roku 93 😉 az doteraz...

vejula
26. feb 2010

elko mávam hnusnu... Fatra je moja jediná záchrana, dnes som zas vypluvala plné usta kyseliny.. A to po karfiole, a to nebol nejaký mastný, som že dnes čosi zdravšie zjem a takto...

Lucy ked je den tak môže človek jesť hocičo a kyselinu bude mať. To by som nemohla jesť nič a to by som nezvládla ani fyzicky ani psychicky 😅

lucy1990
26. feb 2010

Dobru noc liv a elko 🙂

lucy1990
26. feb 2010

Ved prave...ja to tiez niekedy neustojim a musim ist na wc... 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre