• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
čo Ťa hneval muž? ja už revem denne a za každú hovadinu :frowning2:
27. feb 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neeee, on ma nikdy neštve a keď hej tak neplačem, ale kričím :grinning: :grinning:

aký ste mali deň??????????
27. feb 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som si prečítala :slight_smile:
27. feb 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barby, mala by si si spraviť nejaký albumček...bruško a tak, aby sme videli či nemáš šunčičky a tak :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa teraz iba rozplačem a on potom chudák nevie čo má so mnou robiť :grinning: hmm.. čo už, asi to so mnou ešte tých pár mesiacov bude musieť vydržať. dúfam, že po pôrode sa dám do normálu lebo ma to už nebaví, ale neviem to ovládnuť :frowning2:
ja som mala super mdník, ako som už písala bola som na snežienkach :grinning: tak mám doma krásnu kytičku
27. feb 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vefi, haha, ale moze mat aj 3900 :dizzy_face: , inak ja si neviem predstavit byt bez mm ani tie 4 dni po porode :sweat_smile: ved ja ani nezaspiiiiim, a ked tak az od uplneho vycerpania :pensive:
babulky hanba mi, namiesto poriadneho jedla som zjedla slane tyciny :unamused: . nic poriadne doma nemame, vobec neviem co si spravit.

vefi tak nakoniec to bude mozno o 2 tyzdne :grinning: . ale super je ze tak pekne pribral :wink:
nemám :slight_smile: zatiaľ :slight_smile: hej, budem musieť, len sa do toho stále nejako nemám, ale chcela by som aj na pamiatku
27. feb 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže ty si počas tehu ostala citlivá?? sranda, ja som úplne rovnaká ako pred :grinning: :grinning: :grinning: alee možno si aspoň uvedomí, že ťa "trápi" :grinning: :grinning:

snežienky??ja som dnes kukala, že nám len bylky trčia a kvety ešte nieto :confused:
27. feb 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy, no to hádam nie, veľkosť môjho bruška tak nevyzerá.... :grinning: :grinning: :grinning: cvaknem a hodím do albumu zasa :wink:

liv, aj tyčinky sú lepšie ako nič :grinning: :grinning:

barby, veď preto to aj ja robím :grinning: :grinning: a keď miško vyrastie a začne chápať, tak mu ukážem tie strie, ako mi skántril telo :grinning: :grinning:
27. feb 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hod nech vidim :grinning: a kedy sa ti urobili strie, az teraz ku koncu?
27. feb 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa dobre zasmiala :slight_smile: máš strie? kedy sa Ti začali robiť? ja zatiaľ nemám žiadne, ale predsa ho ešte nemám také veľké ako bude na konci tehu :slight_smile:
ja som hrozne precitlivelá :cry: :cry: ja už si ani nepamätám deň ktorý by som vôbec neplakala. v poslednej dobe mi úplne šibe :frowning2:
27. feb 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Liv, mala by si spapat nieco poriadne :unamused: inak barbyes aj ja som sa uz asi 2x neopravnene rozrevala, ze mm kukal ze co urobil :sweat_smile:
27. feb 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám strie, na bruchu našťastie nie, ale stehná mám ako stromčeky, samé vetvičky a cici ako slniečka :grinning: :grinning: :grinning: foto už je :slight_smile:
barby, to tie hormóny, to je normálne
27. feb 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidím lucy, že rozmýšľame rovnako :slight_smile: tiež by som sa im nejako chcela vyhnúť. brucho podstivo krémujem, ale...
ja este nemam strie. ale ja este nemam ani brusko. ja mam lievik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
sranda je len, že za celé tehu som pribrala už 22 kg a brucho skoro ako v 7mesiaci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a si aj pribrala na stehnách? ja mám pocit, že nohy mám rovnaké ako predtým tak by sa mi nemuseli spraviť, nie?? :confused: :confused: a prsia tiež krémikujem tak snáď...
27. feb 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veľmi som pribrala, ale teraz vyzerám ako žena a nie ako latka :grinning: :grinning: teraz mám také ideálne krivky, takže keby som neschudla, bolo by to oki :grinning: :grinning:
27. feb 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa uz trosku napucalo :sweat_smile: ale dlho nebolo nic vidiet, ved mam ho v albume..ja by som sa im rada vyhla, ale tak ked sa kremujem, tak potom mi tvrdne brusko :unamused: doktor mi zakazal masirovat a hladkat brusko...tak neviem ako si tam mam dat ten krem :angry:
27. feb 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj liv to príde :slight_smile: a už si aj niečo pribrala?
22 kg? dúfam, že ja toľko nepriberiem :confused: ja som zatiaľ +8kg tak uvidím. ale snažím sa neprejedať, mám pocit, že jem tak isto ako predtým akurát niekedy dokážem zjesť večšiiu porciu čo by som predtým nechala na tanieri :slight_smile:
27. feb 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy ja viem ze by som mala, ale chodim ako blba, chladnicka, spajza, a kukam ze co a stale neviem... :sweat_smile:

inak pocula som ze to natieranie nepomoze, nejaky doktor to tvrdil, ale ak je aj 1 percentna sanca ze to pomoze, tak to robit budem :grinning: . este nerobim, a brucho mam poriadne suche. take som nikdy v zivote nemala... :confused:

barby a mas aj nejaky opodstatneny dovod, aj nejaku hlupost co ta stve? alebo proste len tak...
27. feb 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa vôbec nekremovala. ja som sa držala, že keď sa má dotrhať, dotrhá sa s krémom aj bez :grinning: :grinning:
27. feb 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vefi, aky chutny pupcek vonku :grinning: fakt to brusko mas take kompaktne :sweat_smile:
Liv, ked budes jest tycinky namiesto poriadnej vecere, tak lievik bude este dlho :grinning:
27. feb 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pribrala som tak do 1 kg, takze som este stale minus 2 ako pred otehotnenim :sweat_smile:
27. feb 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi a koľko si vážila pred tehu? ja som mala okolo 49- 50 kg
lucy, no, máš to ťažké.skús si poprípade kúpiť nejaký rozprašovač a olej :confused: nič lepšie mi nenapadá. rozprášiť, jemnulinko prejsť rukou a nechať vsiaknuť :slight_smile:
a keby si vedela, ako ten pupok bolíííí, a ešte keď doň kopne :sweat_smile: :grinning:
lucy, to na tej foto máš akoby si si prdnúť nemohla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
barby, pred tehu som mala 58 a teraz rovných 80 :grinning: :grinning: :grinning: ale na obhajobu, meriam 186cm :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy ale na obed som zase mala kapustovu polievku a bryndzove halusky. tak som si to ciastocne predvynahradila :grinning:
inak lucy podla mna nevadi ak 1 za den sa nakremujes. to ten doktor asi myslel aby si sa nehladkala casto, lebo ked vidim niektore maminky, hladkaju sa nonstop.

vefi jeee krasne brusinko mas :wink:
27. feb 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky, idem už off, do teplej postele :grinning: :grinning: :grinning:
brúú nocku vám :wink:
27. feb 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok