Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

liv1
27. feb 2010

186 vefi? hi hi ja mam 164 😀 😀 😀 vobec nevyzeras na foto ze by si mala 80 kg, pri tej vyske sa to musi pekne rovnomerne stratit 😉 😀

liv1
27. feb 2010

bru nocku vefi aj miskovi 😉

barbyes
27. feb 2010

vefi, ty dnes hlásiš 😀 😀 😀

ako kedy, mne to v tom momente príde hrozne dôležité a potom plačem. napr. včera ako bol hokej. pôvodne som mala v úmysle spať a muž to nechcel pozerať sám, tak sa dohodol s kamáratmi, že ho pôjdu sledovať von(bohužiaľ zafajčený lokál) a mal brať auto, vyzdvihnúť ich a potom aj rozviesť domov. ale ako vstával tak som sa prebrala a rozhodla som sa, že ho chcem pozerať. a samozrejme som chcela aby ostal so mnou lebo zasa som ho nechcela pozerať sama ja a do zafajčeného podniku ísť nemôžem. keďže bol dohodnutý a ostatný s ním rátali tak išiel a ja som potom prerevala celú prvú tretinu a aj časť druhej a keď sme spolu volali bol zúfalý lebo ma nemohol ukľudniť 🙂
dnes zasa dostal pri sexe do nohy kŕč, niekoľko-krát tak som sa rozrevala lebo ja som sex chcela a on.. no nechcel keďže ho to bolelo, ale mne to v tom momente prišlo, že na mňa kašle a tak.. chudák 🙂
občas aj oprávnene, len sa nehádam, ale plačem

lucy1990
27. feb 2010

😀 😀 😀 vefi, no pekne, s tym prdnutim 😅 tak teda dobru nocku

liv1
27. feb 2010

jejda barby. tak tomu uplne rozumiem ak bol dohodnuty a ostatni na neho spoliehali. a to druhe tiez 😉 . ale zase chapem teba, ze ti to v tu chvilu prislo nefer, a rozlutostilo ta to. ak ti to pomoze, ja vzdy pomyslim na male ze mu moj plac robi zle a to mi pomoze aby som prestala. 😉 barby moj mm je teraz od stvrtka so svojimi kolegami na lyzovacke. no co ti budem hovorit. sama doma 4 dni... 🙂

liv1
27. feb 2010

viete co jem? bio vicezrnne chlebicky. to uz je aka lenivost 😀 😀 😀

barbyes
27. feb 2010

ja viem, teraz si to uvedomujem, ale v tedy som sa cítila ublížená a že mu na mne nezáleží a tak ☹ moje hormóny sa proste úplne vzbúrili 🙂 žiadne iné príznaky nemám ako sú divné chute, nevoľnosti a tak...takže mi to príroda vrátila asi na tomto ☹

liv1
27. feb 2010

no veru. kazda mame asi to svoje. i ked moje nevolnosti uz ustupujuuuuu 😀 . uz bolo nacase 😕

barbyes
27. feb 2010

ja mám hrozne rada tie ryžové, hovorí sa im polystyrenové, s medom...mňam 🙂 ale kúpila som si hrozno tak si dám asi to. i tak doma nič zaujímavé nemáme. veď keď prídem domov mrknem sa 😉

barbyes
27. feb 2010

jeej, tak to sa teším s tebou 🙂

barbyes
27. feb 2010

ja už asi budem musieť pomaličku ísť lebo som sa s mužom dohodla, že o 11 príde tak aby som tam bola aj ja 🙂

liv1
27. feb 2010

si zlata 😉

liv1
27. feb 2010

tak pomaly bru nocku barby 😉

barbyes
27. feb 2010

nestraš, ešte ma muž predá 🙂 momentálne by to pre neho bolo asi vyslobodenie 😀 ale nie, asi by ma pokarhal keby ma počul ☹

lucy1990
27. feb 2010

Jeej si mi urobila chut na hrozienko 🙂 zajtra sa po nejakom pozriem 😉

liv1
27. feb 2010

ja mam zase strasnu chut na tie jahody. jaaaaj zajtra musim ist do obchodu a vykupim zeleninu a ovocie asi. vynahradim tie slane tycinky 😀

lucy1990
27. feb 2010

Liv, nerob chute 😀 aj jahodky by som si dala 🙂

liv1
27. feb 2010

lucy a vies si predstavit? najlepsia by bola tak ovocna misa, v ktorej by boli jahody, maliny, cernice, cucoriedky, kusky jablcok, nektarinky, slivky, melon, banan, mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam tak to je konec. nech uz je rychlo leto 😀 😀 😀

lucy1990
27. feb 2010

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, to uz je moc 😀 tak, tak...nech uz je aspon jar, prve jahody, jarny hrasok, ceresne, visne, a milujem letny cerveny melon 😵

liv1
27. feb 2010

na ceresne a visne som zabudlaaaaaaa 😀 mnaaaaaaaaaaaaaaam. tak ja uz presne viem co budu moje chute, bude to ovocie. stale o nom snivam, hlavne o tych jahodach 😀 . lucy a ten hrasok, taky sladucky, cerstvucky, MNAM 😀 😀 😀 a melon tiez milujem. mas rada mango?

lucy1990
27. feb 2010

Mango ujde, ale radsej mam broskyne, nektarinky...a nemam rada zlty melon 🙂 Ja viem tiez presne, co bude o chvilku kralovat v mojom jedalnicku 🙂 strasne sa uz tesim na slniecko, ako budem lebedit v chladku niekde na jazere, alebo kupalisku 😵 to je zivot....

vejula
27. feb 2010

čavte kočky vy tu zas rozoberáte zdravu stravu a ja som do seba práve ladovala štrudlu mnam... Bože zas som sa nemohla udržať a kyselinka sa určite pekne zbiera 😝

Inač lucy som kukala tvoje foto... Tak tvoj mm vôbec nevyzera ovela starší od teba... Taký chlapec 😅

lucy1990
27. feb 2010

Veji, ved my ked sme sa prvykrat stretli na kupalisku, tak som mu tipovala 22 a to mal 27 😅 jemu kazdy hada menej...a chlapec je nielen vyzorom, ale aj spravanim, tak v dobrom, proste vie aj zazartovat, nie je taky vazny...BOZE STRUDLA 😀 ja asi vyslintam 😝

liv1
27. feb 2010

veji treba si dopriat. a my sa rozpravame len teoreticky, kedze ziadne ovocie poriadne doma nemame 😀 . ja mango velmi nemusim, ale ten zlty melon som si uz oblubila. a jazierko a vodicka ano ano ano. a este letne saticky a ides 😀

lucy1990
27. feb 2010

😀 liv bodaj by, ale to je este hudba dalekej buducnosti 😒

liv1
27. feb 2010

lucy nehovor si to tak. bude to za chvilku 😉 vsak prve luce uz prisli, svita nam na lepsie casy 😀

liv1
27. feb 2010

idem najst nejaky dobry receptik, chcem zajtra priviat mojho mm s niecim chutnym 🙂

lucy1990
27. feb 2010

Hmm, to som zvedava cim ho privabis 🙂 my chodime kazdu nedelu tradicne ku svokrovcom, tam sa zideme cela rodinka 😵

liv1
27. feb 2010

jej to je super to sa mi paci, taketo rodinne seslosti . lucy som prepinala telku, a davaju ze 16 and pregnant. porodia a potom daju male na adopciu. som z toho vyvedena z miery total, musela som to prepnut. inokedy by som to mohla kukat ale teraz, normalne mi srdco rozbuchalo, male protestuje 😕 🙂

lucy1990
27. feb 2010

Aj ja som to videla, predtym bol diel, ze dievca si dieta nechala a starala sa spolu s priatelom a mamou...ale liv, predsa je to lepsie, ked da dietatko rodine, ktora po nom velmi tuzi a nedari sa im mat svoje..daju mu lasku..ak je dievca este nezrele a nedokaze sa o neho postarat...ale samozrejme, mala na to mysliet skor 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre