• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
davala som malu spinkat, no uz som tu :slight_smile:
garonka aj moja chiarka tak ziapala jak pavian pri kazdom kupani, asi az minuly tyzden prestala ziapat :grinning: ale nema rada natieranie :unamused: to je vecny boj :stuck_out_tongue_closed_eyes: a deti na najedene nemaju kupat, takze si dobre urobila.....
2. mar 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sržím palce s kúpaním. ja vodu milujem od malička tak hádam bude malinká po mne :slight_smile:
2. mar 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď prave a môj mm ziapal po mne že maly je hladny a reve ako tur a my ho mame kupať no neustupila som i tak ale po kupani som myslela, že maly mi prso odhryzie :grinning: ale potom sladko zaspal tak to tak asi ma byť

môj ešte haja a mne treba polievku uvariť a nechce sa mi to mam zato, že som cele tehu leňošila a teraz už sa musím dať do laty :sunglasses:
2. mar 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sa napapame o 5 vecer, potom sme hore do tej 8 medzi tym ju okupem, potom sa napapame a hajde spinkat :slight_smile: a snazime sa tak kazdy vecer aby vedela ze uz ide noc :sunglasses:
2. mar 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono je vraj naj kupat pred vecernym krmenim, a tak naucit babo urcite systemu, a rezimu
aspon svagrina to tak robila, a viem ze to funguje, aj teraz ked je maly uz relativne velky
2. mar 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, je tu niekto,,,????? :slight_smile: :slight_smile:
2. mar 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani jaaaaa
2. mar 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
i ja som tuuuuuuuuuu lebo môj bučik haja furt a to ho chcem dať potom ku oknu na 10 min a on nie a nie vstať

leniiiiii čo si mala fajne na obed?
2. mar 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky :slight_smile:

pisala som dugy, ze ako sa ma, ked sa tak dlho neozyva :wink:

garonka, ja som dorotke nechty ostrihala predvcerom
2. mar 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogi my nemame strihať, jemu sa pomaly olupuju ale škriabe ako kocurik keď ma nervy :grinning:
2. mar 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugy mala svadbu? možno ušli na svadobnu cestu :grinning:
2. mar 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusy len zo vcera masko s omackou na cestovinach
ziadne kuchtenie
2. mar 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super som rada ze ste tu, lebo som si myslela ze vsetky ste niekde vonku na prechadzke
ved aj mojej sa lamali a skriabala sa ako besna, som sa odhodlala predvcerom a ostrihala som jej. ved maly ma uz 2 tyzdne, dokedy nemate strihat? ja som jej tymi detskymi noznickami so zaoblenym koncom, som sa bala, ze jej strihnem az moc, ale sa to neda, tak som potom veselo strihala :grinning: a uz sa neskriabe :wink:
rogi tu na vychode mi lekari pripadaju ako staromodni, baliť naširoko, nechty nestrihaj, božechraň vonku, dnes ho dam na 10min ku oknu alebo na balkon a kycham nato
šušníky z nosa ako vyťahuješ? môžem vysavačovu odsavačku? dvakrat sme odsali a noštek mal dlho čisty a kamoška mi trepe, že to škodíííííííííí bože
2. mar 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogerka, ja sa budem bat asi strihat, take male prsteky,,,,,
2. mar 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka moja sestra porodila v novembri a ked odchadzala z porodky jej doktorka na porodnici povedala, ze keby sa jej dnes uz dalo ist aspon na pol hodinku von bolo by fajn,,,,
2. mar 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak nechtiky sa odlupuju dost dlho, co viem co som videla
a vysavacova odsavacka ako skodi?
2. mar 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, ty mas taky isty kocik vo fotkach aky mam aj ja a velmi sa mi paci,,,,,,ides si ho kupit ? ten zeleny
2. mar 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani asi ano,
na 99% som rozhodnuta pre ten vojensky
sa mi paci, aj farba, aj rozmery su ok, aj cena
takze asi ano
2. mar 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne tak vojensky tak veru na mna pôsobí ,,,,
a ako si ho ides kupit normalne do obchodu alebo cez net, lebo ja som ho hladala po roznych obchodoch aby som si ho mohla pozriet ,,live,, a nikde ho nemaju
2. mar 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som sa bala zo zaciatku :slight_smile: to treba, ked spia a tie detske noznicky su super, nestrihnu viac ako maju a maju zaobleny koniec, takze neublizia :wink:
nasiroko balim uz aj ja, bola u nas sestricka od lekarky a ta mi povedala, ze ako prevencia je to dobre a v mesiaci ci kedy je ta kontrola klbikov, ze aby sme nemuseli potom od mesiaca... tak preventivne som s tym zacala vcera :sweat_smile:

dugy mi odpisala, ze su ok, v sobotu mali svadbu a 16.3. ma statnicu a este toho moc nevie a tazko sa jej to uci, tak odstavila net a konika a vymenila to za knizky. a pyta sa, ako sa tu mate a co je nove, tak mi rychlo v skratke niektora napiste, lebo som neni v obraze :wink: dakujem :grinning:
2. mar 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani nenasla som ho v obchode, maju ho v tvrdosovciach, v predajni, ktora ma tu web stranku
tak zvazujeme s mm ci sa ist pozriet alebo nie
2. mar 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, no ved to ze nikde po obchodoch nie je a podla mna je to sikovny kocik a lubi sa mi aky je velky a priestranny a ten predlzovaci diel je uplne super,,,, tvrdosovce to je kde?
2. mar 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekde pri dunajskej strede by to malo byt
2. mar 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerala som to je to niekde pri novych zamkoch,,,no dost daleko ,,asi risknem a len objednam, cez co ho objednas
2. mar 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
úplne som zabudla, že má dugy štátnice. mi spomínala, že nebude mať čas na net, ale úplne mi to vyfučalo z hlavy :slight_smile:
2. mar 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby Tvrdosovce su medzi Novymi Zamkami a Salou :wink: Nie pri Dunajskej strede. A je to dedina asi 10 km od ten nasej. :wink:
2. mar 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barby uz si poobjednavala tie plienocky?
Jeeej zazrak zasa vyslo slniecko...juch! Manzo sa uci tak vas tu teraz budem otravovat :angry:
2. mar 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no keby tie tvrdosovce boli blizsie od nas, hned by som sa isal kuknut na ten kocik
2. mar 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok