Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

barbyes
2. mar 2010

on by si ju tiež nevolal, zavolali mu ju chalani, ale keby im jasne povedal, že si to neželá vedel, že niečo také majú v pláne tak by ju nevolali. a keby išli do striptízového baru asi by mi to vadilo menej lebo je to iné, sú hore na pódiu a iba sa na ňu pozerajú, ale keď je uprostred kruhu na stoličke a ona sa tam okolo neho vrtí, sadne si na neho, ľahne si pred ním a roztiahne nohy, to je dosť husté. a potom ležal na zemi on a ona sa vrtela nad ním, samozrejme nohy okolo aby dobre videl medzi nohy 😢 😢 to akoby ma podviedol, ja neviem, aspoň ja to tak beriem. veľmi mi tým ublížil a nikdy mu to nezabudnem ☹
dúfam, že tvoj je lepší 🙂 a to nevadí, že sa nepoznajú. možno je najvyšší čas aby sa zoznámili 🙂 podľa mňa by to mohlo dobre vypáliť 🙂 ja som hrozne chcela ísť aj na disco, ale už som nevládala. o pol 11 ma už dosť lámalo a tak sme išli na posledný bus. ale v Eláme sa nefajčí tak tam sa dá ísť...vidíš, to mi pripomína, že by som mohla kuknúť kedy tam majú mexické noci....by som ešte mohla vybehnúť, potom sa už asi nedostanem tak skoro od malinkej niekam. tam sme s mužom spolu prvý krát tancovali a asi vtedy som si ho prvý-krát uvedomila ako veľmi sexi muža, ale vtedy sme boli obaa zadaní a ešte dlho potom 🙂 sranda, tam by sme mohli vybehnúť 🙂

lulu4
2. mar 2010

barby ani nehovor, elam to je aj moja mladost, co som sa tam nachodila od 18tky 😀 😀 ved som tam bola skoro na kazdej oldies disco co robili, mala som to tam rada, hlavne som vtedy chodila este s byvalym boli sme spolu pat rokov a aj ked bol odo mna starsi o 8 rokov tak sa spraval niekedy ako pubertiak a chodil tam rad so mnou, vzdy sme tam postretavali kopec ludi a bola dobra zabava, v tom case som vela chodila aj po roznych hudobnych festivaloch po Slovensku, na rozne krsty novych CD spevakov, na koncerty lebo on robil externe pre jedno medium a prispieval im tam fotkami, myslim ze to este stale robi a tak som sa s nim vzdy zviezla a uzivala si... boli to zaujimave casy aspon som nieco zazila...
teraz som uz taka usadenejsia, uz sa zo mna stava zienka domaca, moj drahy je spokojny aj ked ma nedrzi na retaziach ale on nie je taky party typ tak je rad kes mozeme byt spolu, teraz sa casto stretavame s kamosmi chodime po navstevach, jeden casto robi grilovacky tak k nemu na dom a tak.... je to uz o inom ale este krajsie..
tak nikdy nevies nakolko sa da tomu druhemu doverovat ale uplne ta chapem je to akoby ta podviedol, presne keby isli do nejakeho baru kde cicky micky tancuju okolo tyce tak nech sa pozeraju ale keby si nejaku flandru dovliekol aj s kamosmi k nam domov tak fuuuj to by som o nom stratila dobru mienku a hlavne by sa mi trosku protivil aj nas bytik ze tu taka zenska vobec bola aj ked to tu obaja zboznujeme, je to nase utocisko nase hniezdocko...neznasam taketo rozlucky slobody neviem ktory debil to vymyslel.... aj ked sa chlapovi dieta narodi preco musi oslavovat ako besny niekolko dni sa opijat... aj to mi pride ake stupidne...

barbyes
2. mar 2010

našťastie to nebolo u nás doma, lebo to už vážne neviem čo by som robila. to by som mu už asi neodpustila 😠
a s tým pitím pri narodení máš teda úplnú pravdu. mne sa to tiež nepáči. to len chlapi môžu byť takí drbnutí, žene by to nenapadlo. keby si išli niekam kultivovane sadnúť a osláviť to, ale väčšina chlapov je niekoľko dní naložená v liehu. idioti. na čo je to dobré? žena si vytrpí najhoršie bolesti vo svojom živote a on sa ide ožrať. to je už ale... a škoda rečí. je super že sa teší, my sa tiež tešíme, ale nemôžu to osláviť normálne? ako sa má potom tá žena cítiť? ale to oni nepochopia, každému by som dopriala byť na chvíľu ženou a tiež si ten pôrod zažiť. som zvedavá či by sa aj potom šiel ožierať.

barbyes
2. mar 2010

lulu, ty si môj človek, už sa teším keď sa stretneme 🙂

lulu4
2. mar 2010

veru tak moja rec, mame rovnaky nazor, aj ja sa tesim na stretnutie 😀 zapla som si archiv markizy a tu particku novu kde boli genzer s tym druhym neviem ako sa vola, dobra sradna sa tu kosim 😀 😀

barbyes
2. mar 2010

ty si tiež doma? ja ešte dva mesiace budem zarezávať.... ☹ ale už sa mi teda vôbec nechce

lulu4
2. mar 2010

no ja som po lete min. rok prisla o pracu, potom som chodila do konca roka brigadovat a odvtedy som doma, ked som sa dozvedela ze som tehu tak by som si tazko uz nasla pracu... tak ti verim, ze sa ti uz nechce s bruskom to nie je ziadna sradna a mna casto lame na spanok tak v praci by to bolo tazke, a ty co robis barby?

elko69
2. mar 2010

lulu no veru budu musiet....hehe 🙂

elko69
2. mar 2010

barbyes a ty tu nemas ziadnu fotecku este?ani ty ako rasties a ani s manzelom???sup sup uz tu mali byt..heeh

barbyes
2. mar 2010

ja robím asistentku vedúceho v datarte v poluse. mám na starosti ľudí z oddelení pokladní a splátok a tiež reklamácii. okrem toho robím pokladničnú agendu, podklady pre mzdy, základy personalistiky a tak... z každého rožka troška. ale v pohode, sedím si v kancli a kybicujem, ale nie... ja som dobrý šéf 🙂 aspoň myslím 😀

janefonda
2. mar 2010

no som spät, pozerala som s mm film, potreboval pauzu od ucenia. 😉
Barby ja idem na svk aj tento piatok, ale len na otoc v sobotu mam skolu a v nedelu idem aj spät, ale vikend potom pojdem zasa na svk, a to by sme sa mali s mm zastavit aj v BA aspon na jednu noc, slubil sa uz kamaratom 🙂 dam potom vediet a ked bude pekne mozme sa ist prejst do stareho mesta a na zmrzku ist 😵

jjana17
2. mar 2010

tak kocky pozeram ako ste sa rozpisali,,,no celkom zaujimave témy, ja tiez nechapem oslavu formou ozrania sa,,, je to dost ubohe ked stastny otecko si ani niepamata kde vlastne oslavoval,

barbyes
2. mar 2010

mňam, to by som šla,ale zmrzka ešte nebude. i keď v nejakom podniku určite hej...teraz si urobila takú chuť... až mi sliny tečú...musím si ísť kúpiť

jjana17
2. mar 2010

no baby zmrzka idem kuk do mrazaku co tam mam

elko69
2. mar 2010

jjana ale to su bohuzial chlapi...oni maju asi z toho dobry pocit sa ozrat co najviac...

rogerka
2. mar 2010

kuk 🙂
som vas citala pri kojeni 😀

barby, ak si chces dat poradit s tymi plienkami, v meste tusim na vysokej je taky obchod, zivica sa vola, tam ti urcite poradia 😉

barbyes
2. mar 2010

jane, ja som si teraz uvedomila, že ten ďalší víkend tu nie som ☹ 12.3. oslavuje babka narodeniny tak ideme aj s mužom na víkend do Púchova. škoda ☹

jjana17
2. mar 2010

elko, no moj mm pred svadbou ziadnu rozlucku nemal a myslim ze ani mu to nechybalo, no ked sa narodi drobec tak to asi oslavy tak ako chlapi

rogerka
2. mar 2010

inac pozdravuje vas dugy, ze svadba bola super, dnes boli po fotky, su spokojni 🙂 a uci sa poctivo, tak jej budeme drzat palce na tie statnice, co vy na to? 😉

janefonda
2. mar 2010

poviem vam k tej teme ozierania sa len jednu prihodu,z mojho okolia. Muz zapijal syna, ozrateho ho niekto zmlatil, lebo ved opite hlavy su vzdy take silne, a ostal v kome. Aj po prebudeni myslim zhruba mesiac, to trvalo uz nikdy nebol tym kym predtym. O maleho nejavil zaujem, proste sa z nich stali cudzi ludia, dospelo to k rozvodu. Velmi zly pribeh, a dodnes mi je luto, ze takto skoncila jedna stastna mlada rodina. Uplne hrozne to je ☹
Ale nepochybujem o tom, ze aj ten moj to pojde zapit a triezvi urcite neostane... Uz to vidim oslava tu v Rakusku, potom na SVK... ale tak co uz, neovplyvnime to, aj tak budeme v nemocnici a riesit v tej dobe uplne ine problemy, ako spravne kojit, kupat... Uplne najlepsie by bolo, keby tam boli muzi s nami a ucili sa tiez vsetko rovno tam, teda okrem kojenia 🙂

jjana17
2. mar 2010

no ved to je jasne ze jej budeme drzat palce, fu ta to ma poriadne nasukane na jedno kratke obdobie,,,ale hadam to vsetko s uspechom zvladne

barbyes
2. mar 2010

jani závidím Ti, kiež by aj ten môj nemal 😠 😠
diki rogi, skúsim pozrieť. mne sa zatiaľ asi najviac pozdávajú tie baby lusy, ale nemusia malej sedieť tak chcem skúsiť objednať aj iné a zobrala som aj nejaké klasické štvorcové tak uvidíme 🙂

jjana17
2. mar 2010

jane no to ak to je dost nepekny pribeh, este ze mm ked bude zapijat drobca bude doma v byte s rodinou, ze sa nebude flakat nikde po baroch

janefonda
2. mar 2010

No ved barby ked budem vediet uplne presne, kolko sa zdrzime na SVK a kedy presne dam ti vediet , mozno sa nam podari dat stretko inokedy 🙂 Ked sa mala narodi urcite prideme aj do BA,mm tam ma celu rodinu, pojdeme ju ukazat tak mozme ist kocarovat... To uz ty budes mat tiez babo, kedze si len mesiac za mnou 😵

lubka89
2. mar 2010

ahojte baby no co viete o vefi a o malinkom?

janefonda
2. mar 2010

rogi som mrkla tvoje foto...ved ten dudel je skoro väcsi nez Dorotka 😉 zlatucka je!!!
Dugy drzim aj ja palceky, ona to isto zvladne, ved je nadupana...aj tak je najlepsie ucit sa, ked ti hori pod zadkom, clovek vtedy dokaze pracovat viac nasobne rychlo, u mna to je vzdy tak... 😵

barbyes
2. mar 2010

hmm...janew, fakt smutný príbeh...alkohol je sviňa a tuto to krásne vidieť ☹
a s tým učením máš čistú pravdu. určite by to bolo užitočnejšie ako ožieranie sa a aj menej finančne náročné 🙂 pred 2 týždňami mužovi zomrel kamarát ☹ a videla som čo robili teraz, boli to zapiť asi 3- 4 krát tak som zvedavá čo bude robiť po narodení Vikinky. Ale ak sa zotne tak ho už zabijem, v poslednej dobe toho bolo moc... i keď do vtedy si to asi vyžehlí 🙂

rogerka
2. mar 2010

jane, dakujem 🙂 vlastna vyroba 😀 teraz tu pri mne kuka, za chvilu zaspi. inac je to velka herecka 😀

dugy napisem, ze jej drzite palce 😉 potesi sa, ze na nu myslime 🙂

barbyes
2. mar 2010

baby musím ísť, drahý po mňa prišiel. tak zajtra sa ozvem*pa

jjana17
2. mar 2010

rogi ved ta tvoja dorotka musi byt velmi dobre babatko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre