Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lulu4
2. mar 2010

KINDERKA PISALA MI DUGY, VSETKY VAS POZDRAVUJE, UCENIA MA VYSE HLAVY, TAK JEJ DRZME PALCE, POZDRAVUJE VEFI S MISKOM NECH SU ZDRAVI A SVADBA BOLA SUPER, DNES BOLI FOTKY VYBERAT A ZE SU VELMI SPOKOJNI, ZE VSETKO VYSLO PODLA PREDSTAV, ZAJTRA POJDE NOVE DOKLADY VYBAVOVAT S UZ MANZELIKOM... TAKZE MAME Z NEJ UZ PANI 😀

lulu4
2. mar 2010

jeej ty si prihlasena sa tu takto zatajujes? este ti nepisali sms? ja cakam spolu s tebou? 😀
v auparku pri tych vytahoch na 1. posch. co si mi pisala? Ako sa to volalo nevies? mali tam dobry vyber sukni? ja nenosim ale prilis kratke max. tak pod kolena cosi musi byt dlzka... asi tie dlhe objednam mas pravdu, snad sadnu..

vejula
2. mar 2010

no lulu takéto srandy sa aj mne občas stanu... 😠 A potom ešte nadávaju ked im nechceš nič dať.. Však nech si nadávaju, ja nemám na to dávať niekomu aby sa mohol nachlastať, ked už ja na nákupe počítam čo si môžem dovoliť a čo nie...

A k tým nohaviciam, myslím že na prezlečenie po polnoci sa viac hodia dlhé nohavice 😉

lulu4
2. mar 2010

dakujem za rady kočky, tak asi zvolim tie dlhe 🙂 veru tak veji, nebudem davat nejakym ozranom co si utekaju kupit cuco a slopu potom.... su strasne drzi v poslednej dobe ti bezdomovci, si myslia ze kazdeho koho oslovia im hned da peniaze.... ano su aj taki co maju na rozhadzovanie ale ja k nim urcite nepatrim

lulu4
2. mar 2010

liv si tu este? som ti pisala a ty si sa asi uz odhlasila

gali
2. mar 2010

ahojte, dievcata!
Clovek sem nepride jeden den a tolko noviniek 😉
Gratulujem Dugynke a cakame na fotocky a samozrejme aj Vefi k Miskovi 🙂 (Dufam, ze som nedoplietla mena, ale ich nespotvorila... To by ma mrzelo.)
Este musim pracovat a taaak sa mi nechce... 😝

vejula
2. mar 2010

tak tak lulu..

Gali ahoj. Ako sa máš??? A čo ty teraz ešte na večer praccuješ?

gali
2. mar 2010

Ahoj, Vejula!
Dnes dobre, bola som si uz konecne aj zacvicit 😉 Chodila som pravidelne do fitka, ale to marca som to mala zakazane a teraz mam dovoleny len pas chodiaci a bicykel. Tak som si hodku uzila 😉 .
Nuz, musim pracovat aj po praci, lebo v robote aktivne beham a vysvetlujem a doma opravujem pisomky 😀 a dnes ma slohy cakaju... Nemam to veru rada. 😒 😠 To opravovanie slohov.

gali
2. mar 2010

hihi, uz pisem ako madar 😀 To bude prepracovanost... 😀

vejula
2. mar 2010

jáááj ty si pani učitelka. A učíš na zakladnej či strednej??? Ja možno tiež chcem učiť ešte neviem 😒 Však mám teraz čas sa rozhodnuť 😎

gali
2. mar 2010

na zakladnej II. stupen a som triedna 8-makom. 🙂

lenocka84
2. mar 2010

ahojte babule
ja som sa uz vratila z cvicenia, este sme si boli trosku sadnut a pokecat
bo pri cviceni nestihame 🙂
nejake novinky?

gali
2. mar 2010

ahoj leni - neviem kedy si tu bola, ale pre mna tu bolo kopec noviniek 😉

lenocka84
2. mar 2010

gali bola som tu poobede 🙂
len potom som zdrhla z domu
a dosla az teraz

gali
2. mar 2010

ja dnes vidim net 1x a pomaly pojdem este pracovat, zevraj praca slachti tak sa idem slachtit 😀 😀 😀

lenocka84
2. mar 2010

gali ale zase aby si nebola preslachtena ako kvetinka

gali
2. mar 2010

neboj, dam si pozor 😀
a ty ako s testami? Este stale dieta? 😠

lenocka84
2. mar 2010

tak zatial este ano, uvidim co sa dozviem v piatok na kontrole

gali
2. mar 2010

predpokladam, ze sa uz nevies dockat kedy bude. Potom hned napis, myslim, ze nie som jedina, ktora na teba mysli. 😉

lenocka84
2. mar 2010

dakujem
si zlata
dufam ze dr. mi to v piatok zrusi, to by bol zazrak

gali
2. mar 2010

prave vcera som sa stretla s kamoskou a mala to iste co ty a teraz je uz "cista". Verim, ze aj ty budes mat dobre spravy.

lenocka84
2. mar 2010

a ona uz porodila?

elko69
2. mar 2010

jjana17 my sme mali obaja rozlucku veru ale tak hadam tam nebola stripterka,to by som ho zabila...

gali
2. mar 2010

nie, mam pocit, ze v maji ma termin

lenocka84
2. mar 2010

aha
tak uvidim v piatok, a verim ze to bude dobreee

elko69
2. mar 2010

lulu4 a nenajde si ani na chvilu cas aby sem dala nejake foto svadobne???

gali
2. mar 2010

drzim palceky - aj na nohach 😉

lenocka84
2. mar 2010

gali dakujem
trosku som polavila v diete, a vooobec ma to netrapi

elko69
2. mar 2010

ok babule dobru nocku...posledne dni som strasne skoro unavena..aj vy???sak to som myslela ze to mam za sebou na zaciatku tehu ked som byvala unavena a ono sa to vratilo akosik teraz....

liv1
2. mar 2010

luluuuuuuuuuuu prepac mi, vedieme s drahym vazne debaty, tak odbieham a sem tam kuknem co popisete. az teraz som si vsimla ze si pisala. tak ano presne ten obchod som myslela, je to znacka oblecenia mutti a maju tam praveze skor take dlhsie sukne.
sms mi este neprisla, tak kto vie ci to bude dnes 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre