• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
miri no mohli ten test inač vymyslieť a ne piť tu sladku vodu, nie každa to zvladne hm
4. mar 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak toto gari ze toho mudrlanta by som poslala do .... co to vymyslel.... :grinning:
4. mar 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ja som na tej glukozke ani nebola tu sa to robi iba ak ste to mali v rodine :slight_smile:
4. mar 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ale nechapem šak mohli nejake sladke cukríky vymyslieť alebo niečo lepšie ale ne tu vodu a tak dve hodiny hniť v čakarni

natali tu sa robia tie testy mali by byť povinne ale aj od lekara zaleží kamoška nebola vôbec
4. mar 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nas tu zatial vsetky poslal, co mam ja dr.
4. mar 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tu to je, ja som za cele tehotenstvo ani raz nebola vysetrena zo spodu :sweat_smile: mne tam prvykrat kukli ked som mala kontrakcie kazde 2 minuty :sweat_smile: pohoda :sunglasses:
4. mar 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali tak to je ale lajdactvo nie? to moja doktorka taka je kukla ma zospodu za cele tehu len raz a boha jej keby som sa otvarala alebo skrateny krčok mala skratka kašľala na to ale prachy brať ta to hej
4. mar 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni už sa ti to krati zachvíľu budeš v 38tt a guľka bude z teba poriadna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. mar 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tu sa to nerobi vobec iba ak su problemy :slight_smile: ale mne to vyhovovalo :slight_smile: ja sa nestazujem vsetko dobre dopadlo :slight_smile:
4. mar 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusy a preco?
ved som pribrala 5kg
si myslim ze je to do pohody, zatial
a ked mi nechaju tu dietu tak neviem neviem
4. mar 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejula a ty to ratas na tieto mesiace jak si mi poslala link alebo na tie lunarne??takze do 7 mes.vstupujem az v 27 tt vlastne??
4. mar 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko ano, aj dr. to tak pocitaju, vo vacsine pripadov
4. mar 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni v 38tt je bruško krasne guľate preto som napisala guľka a vahu maš super super to je ideal :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

i ja som dietovala ale posledne mesiace som žrala čo mi prišlo pod ruku a nalepilo sa na mňa potom tych 12kg ale možno ešte nejake kilečka mam ale na vahu sa nepostavím ani za svet a už by som chcela aby aj to brucho zmizlo
4. mar 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka12011 a to ta hodinka nestacila ked sa to v tebe udrzalo??sak to staci ze sa to odstalo do krvy,nie?
4. mar 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka takze som v polovici 6.mesiaca??
4. mar 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusy nemusim, staci ako som teraz, by som sa nehnevala
4. mar 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no elko tu beru krv na zaciatku a tak az o 2hodiny a ja som ledva dosla na zachod :grinning:
4. mar 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ty si to dala hned von??a to sai pila 2 dcl vody a 75 g toho cukru?ja idem buduci stvrtok a budem to pit na wc asi...a zevraj je to dobre,teda lepsie ak si to das do ladnicky na den a studene sa to da vypit lahsie...ja si to teda zarabam doma a tam si to mam priniest...
4. mar 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nikdy Vam nedaju celych 75g glukozy
to je blbost
4. mar 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to tusim tak napisala ze si mam v lekarni pytat...lenocka ty si to zvladla??
4. mar 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko hodinu som to udrzala a tak prisiel tlak a uz som utekala na zachod a ked to vyvracias uz nemozu pokracovat v testovani aspon tak to povedali mne no dost blbost...niekto sa povracia a moze ho dalej skumat no tu v PO nie
4. mar 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri no ved to som sa cudovala...ze u nas je mozne pokracovat,staci ak sa to odstane do krvy iba...
4. mar 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis tu to tak nefunguje aj ked neviem preco si zober ze uz mas v ustach akoze no brrr zvratky a ako ti zastavi aby si nevracala ta uz niako to je blud ja len dufam, ze ma tam uz neposlu v moci ani na v krvicke sme nic zvysene nemali tak uvidime ale zasa zbytocne tam nejdem.... :rolling_eyes:
4. mar 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mam sa na co tesit teda...uz teraz bojiiiiiiiiiiiiiiiiim... :unamused:
4. mar 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko pokial ja viem tych 75g je najnizsia vaha ktoru vam v lekarni predaju
ale do tej vody sa dava len cast, nie cele
a ano zvladla som to, mne to chutnalo ako teply vybublinkovany sprite
4. mar 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale bat sa nemas coho je to voda z cukrom aspon tak to chutilo brr ako voda a cukor ale nieje to pre moj zaludok a tiez nechapem naco nas tam posielaju vsetky :grinning:
4. mar 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari, skoro som sa dočúrala keď som tú tému začala čítať :grinning: :grinning: :grinning: až plačem... to ako môže niekoho napadnúť taká somarina???? :grinning: :grinning:
4. mar 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem na tú glukózu tiež budúci týždeň tak som zvedavá...ale ja sladké lúbim tak snáď OK.
leni, ty si pribrala iba 5 kg? ja už mám 10 navyše :unamused: začínam sa báť koľko to bude do konca tehu, potom to zhadzovať...fuuuh :confounded: to bude fuška
4. mar 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kam ste všetky zmizli?
4. mar 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte je tu niekto
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. mar 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok