Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
4. mar 2010

miri no mohli ten test inač vymyslieť a ne piť tu sladku vodu, nie každa to zvladne hm

mirka12011
4. mar 2010

sak toto gari ze toho mudrlanta by som poslala do .... co to vymyslel.... 😀

natalia777
4. mar 2010

ahojte 🙂 ja som na tej glukozke ani nebola tu sa to robi iba ak ste to mali v rodine 🙂

garonka
4. mar 2010

mirka ale nechapem šak mohli nejake sladke cukríky vymyslieť alebo niečo lepšie ale ne tu vodu a tak dve hodiny hniť v čakarni

natali tu sa robia tie testy mali by byť povinne ale aj od lekara zaleží kamoška nebola vôbec

lenocka84
4. mar 2010

tak nas tu zatial vsetky poslal, co mam ja dr.

natalia777
4. mar 2010

ale tu to je, ja som za cele tehotenstvo ani raz nebola vysetrena zo spodu 😅 mne tam prvykrat kukli ked som mala kontrakcie kazde 2 minuty 😅 pohoda 😎

garonka
4. mar 2010

natali tak to je ale lajdactvo nie? to moja doktorka taka je kukla ma zospodu za cele tehu len raz a boha jej keby som sa otvarala alebo skrateny krčok mala skratka kašľala na to ale prachy brať ta to hej

garonka
4. mar 2010

leni už sa ti to krati zachvíľu budeš v 38tt a guľka bude z teba poriadna 😵 😵 😵

natalia777
4. mar 2010

ale tu sa to nerobi vobec iba ak su problemy 🙂 ale mne to vyhovovalo 🙂 ja sa nestazujem vsetko dobre dopadlo 🙂

lenocka84
4. mar 2010

lusy a preco?
ved som pribrala 5kg
si myslim ze je to do pohody, zatial
a ked mi nechaju tu dietu tak neviem neviem

elko69
4. mar 2010

vejula a ty to ratas na tieto mesiace jak si mi poslala link alebo na tie lunarne??takze do 7 mes.vstupujem az v 27 tt vlastne??

lenocka84
4. mar 2010

elko ano, aj dr. to tak pocitaju, vo vacsine pripadov

garonka
4. mar 2010

leni v 38tt je bruško krasne guľate preto som napisala guľka a vahu maš super super to je ideal 😵 😵 😵 😵

i ja som dietovala ale posledne mesiace som žrala čo mi prišlo pod ruku a nalepilo sa na mňa potom tych 12kg ale možno ešte nejake kilečka mam ale na vahu sa nepostavím ani za svet a už by som chcela aby aj to brucho zmizlo

elko69
4. mar 2010

mirka12011 a to ta hodinka nestacila ked sa to v tebe udrzalo??sak to staci ze sa to odstalo do krvy,nie?

elko69
4. mar 2010

lenocka takze som v polovici 6.mesiaca??

lenocka84
4. mar 2010

lusy nemusim, staci ako som teraz, by som sa nehnevala

mirka12011
4. mar 2010

no elko tu beru krv na zaciatku a tak az o 2hodiny a ja som ledva dosla na zachod 😀

elko69
4. mar 2010

mirka ty si to dala hned von??a to sai pila 2 dcl vody a 75 g toho cukru?ja idem buduci stvrtok a budem to pit na wc asi...a zevraj je to dobre,teda lepsie ak si to das do ladnicky na den a studene sa to da vypit lahsie...ja si to teda zarabam doma a tam si to mam priniest...

lenocka84
4. mar 2010

baby nikdy Vam nedaju celych 75g glukozy
to je blbost

elko69
4. mar 2010

mne to tusim tak napisala ze si mam v lekarni pytat...lenocka ty si to zvladla??

mirka12011
4. mar 2010

elko hodinu som to udrzala a tak prisiel tlak a uz som utekala na zachod a ked to vyvracias uz nemozu pokracovat v testovani aspon tak to povedali mne no dost blbost...niekto sa povracia a moze ho dalej skumat no tu v PO nie

elko69
4. mar 2010

miri no ved to som sa cudovala...ze u nas je mozne pokracovat,staci ak sa to odstane do krvy iba...

mirka12011
4. mar 2010

no vidis tu to tak nefunguje aj ked neviem preco si zober ze uz mas v ustach akoze no brrr zvratky a ako ti zastavi aby si nevracala ta uz niako to je blud ja len dufam, ze ma tam uz neposlu v moci ani na v krvicke sme nic zvysene nemali tak uvidime ale zasa zbytocne tam nejdem.... 🙄

elko69
4. mar 2010

no mam sa na co tesit teda...uz teraz bojiiiiiiiiiiiiiiiiim... 😒

lenocka84
4. mar 2010

elko pokial ja viem tych 75g je najnizsia vaha ktoru vam v lekarni predaju
ale do tej vody sa dava len cast, nie cele
a ano zvladla som to, mne to chutnalo ako teply vybublinkovany sprite

mirka12011
4. mar 2010

ale bat sa nemas coho je to voda z cukrom aspon tak to chutilo brr ako voda a cukor ale nieje to pre moj zaludok a tiez nechapem naco nas tam posielaju vsetky 😀

barbyes
4. mar 2010

gari, skoro som sa dočúrala keď som tú tému začala čítať 😀 😀 😀 až plačem... to ako môže niekoho napadnúť taká somarina???? 😀 😀

barbyes
4. mar 2010

ja idem na tú glukózu tiež budúci týždeň tak som zvedavá...ale ja sladké lúbim tak snáď OK.
leni, ty si pribrala iba 5 kg? ja už mám 10 navyše 😒 začínam sa báť koľko to bude do konca tehu, potom to zhadzovať...fuuuh 😖 to bude fuška

barbyes
4. mar 2010

kam ste všetky zmizli?

jjana17
4. mar 2010

ahojte je tu niekto
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre