Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
4. mar 2010

jjani a možno i oni prispeju 😀

liv1
4. mar 2010

gari presneeeee ty byvale kinderko. ako ta teraz budeme volat? 😉

lucy1990
4. mar 2010

Liv, supeeeeer 😵 gratulujem ku babulke 😵

garonka
4. mar 2010

liv aj kinderko lebo brucho mi zostalo 😀 😀 😀 😀 neviem kedy mi zmizne ale nosím ešte tehu rifle, lebo ten rez občas štípe 😠

jeeeeej a gratulujem k babuľke 😉

lenocka84
4. mar 2010

liv tak super, gratulujem

lusy zmizne ked zacnes cvicit 😀

jjana17
4. mar 2010

gari no mozne to je

lulu4
4. mar 2010

gari: hlavne su dobre stahovacie nohavicky po porode aby to brusko tahovali aj ked neviem ci ty mozes na tu jazvu, to asi nieee

garonka
4. mar 2010

leni no to si počkam kym skončí to hlupe 600 nedelie tak šup cvičiť ale ako sa poznam vydržím kratko 😅

garonka
4. mar 2010

lulu nem take nohavičky ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
len sieťovane nosím aby ta jazva sa zahojila rychlejšie
kupim si tie veľke gate čo nosia starenky a nejak ma stiahnu 😀
a 27.3 mame krstinky tak som moc zvedava čo si oblečiem 🙄

liv1
4. mar 2010

dakujem babule za gratulacie 😉 . hlavne nech uz je august... 😀

lenocka84
4. mar 2010

ja som si uz vcera dohodla od septembra cvicenie, budem mat trenera, tak sa tesim
a preco az takneskoro mate krstiny?

jjana17
4. mar 2010

garonka, neboj ved s kocikom to rychlo vybehas,,,,

garonka
4. mar 2010

leni neskoro? to je akurat bude mať mesiac a malokto robí skôr ako ma babo mesiac či nie?

joj idem ja papať kym maly haja tak tu potom prikvitnem 😵

liv1
4. mar 2010

lucy ty si ako ten rendl a hopkirk (sorry baby neviem ako sa to pise 😀 ). neviem ktory z nich bol neviditelny, raz sa objavil, potom zmizol. a lulu to iste 😀 😀 pamatate si na ten serial? vymykane to bolo..

garonka
4. mar 2010

liv 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenocka84
4. mar 2010

liv a nie vymakane? 😉

lusy co ja viem tak do 3tt vacsinou, ale je to indi vindi

lucy1990
4. mar 2010

Haha, vyzera to tak ze Lucky su uz raz take liv 😅

liv1
4. mar 2010

hej hej vymakane 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenocka84
4. mar 2010

ja som si uz prispevok skor vsimla, a reku preklep, ale ty si nam mylis prstiky na klavesnici 😉 😉 😉

liv1
4. mar 2010

to vies leni profesionalna deformacia 😀 😀 😀 😀

janefonda
4. mar 2010

caute, no ale vas tu je!!! A ked som tu ja bola vcera tak nikoho 😠
Vidim, ze u si kazda precitala temu geno, ja som to presla este vcera 😉
Dnes som bola na nakup a kupila som zasa nieco malickej 😵 rozvojovu deku a take to kresielko pre malu, kde moze byt v troch polohach a moze sa na mna divat kym ja budem napr. vait, zehlit a podobne 😅

janefonda
4. mar 2010

inak podla mna ten krst je este aj dost skoro, u nas v restike mavaju casto oslavu po krste a nebyva vynimocne ani pol rocne mimco...cize ako to komu vyjde... 😉

lenocka84
4. mar 2010

liv plne chapem 🙂

jane ahoj
tak sup sup sem s fotkami

janinna11
4. mar 2010

Baby do kolkych hodin by sa malo odrodit baby od odtecenia plodovky?? Kamoske prave dnes odtiekla a este vobec nema kontrakcie ani bolesti... 😒

janefonda
4. mar 2010

Začala som prať postupne veci pre malú , tak som už pustila druhú práčku...nech mi toho postupne ubúda. Zajtra cestujem na SVK, tak by som si mala ísť aj dačo zbaliť 😒
foto pridané 🙂

lucy1990
4. mar 2010

Janina myslim do 12 hodin 😉

lulu4
4. mar 2010

liv: ja som nezmizla, teda len na chvilku, doprala mi pracka, tak som to isla vyvesat a vylozila som a opat nalozila umyvacku a kolko mam toho na zehlenie keby sa tak nasla dobra dusa co to vyzehli 😀 😀

lulu4
4. mar 2010

jane: to kresielko s tou rozvojovou dekou su super, sice som sa s tou dekou este nestretla ale viem ze nieco take je 😀 to vydava aj nejake tony alebo preco sa vola rozvojova?

lucy1990
4. mar 2010

Ja som zasa dostala chut na sladke a nebolo doma nic, tak som vykuzlila cestoviny s kakaom 😀 a uz som ich aj zlupla 🙂

janefonda
4. mar 2010

janina, ale dúfam, že už je v nemocke... Ono kontrakcie môžu prísť neskôr po odtečení plodovej je to normálne, len už treba, aby bola pod dohľadom 😉 Pretože napr. pri náhlom odtečení plodovej vody môže prísť k takej situácii, že dieťa klesne a priškrtí si samo svojou váhou pupočnú šnúru, vtedy musí byť rýchlo pôrod, ale to určite nie je jej prípad. Viem, že moja sestra sa tak narodila, že lekár musel sestru nadvihnúť a tlačiť ju rukou, kým nachystali operačku. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre