Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janinna11
4. mar 2010

Lucy diky, no ja dufam, ze tiez co najskor...

lulu4
4. mar 2010

baby ze vam tak chuti to sladke, mne ked sa narodi babo tak bude asi krcit ksichtik lebo ja pijem grepovy dzus na litre 😀

lulu4
4. mar 2010

janina: tak ta necham na pokoji vidim ze neprezradis 😀

janinna11
4. mar 2010

ahoj Lulu, myslis ten geneton ?? 😉 😀

janefonda
4. mar 2010

lulu, rozvojová preto, lebo sú tam tie zvieratká , každé hrká, sloníkovi šuštia uši, na ďalšom zvieratku je hrkalka na zabavenie, aj zrkadielko tam je a viem , že sú aj také s melódiou, ale ja som kúpila túto za 30 eur , mám kopec cd s detskými pesničkami, čiže mi netreba aj takú s melódiou...a hlavne som rada, že sú na nej také pekné zvieratká, lebo na niekt. detských hračkách sú strašne nereálne zvieratká a mne sa to hrozne nepáči 😒

lulu4
4. mar 2010

janina:presne tak 😀

janinna11
4. mar 2010

No Lulu, teda aj ostatne Kinderka aj exkinderka...., ked uz aj Liv naznacila, tak len tolko k tomu, ze my s drahym tiez uz co najskor pojdeme pozriet nejake pekne modrucke bodynka a dudlik a nebeske papucky... 😀

janinna11
4. mar 2010

No kocky a inak dakujem velmi pekne z apodporu a mile slova, asi som to mala poslat Dulke do IP, nechcela som tu nejak stresovat verejne a kazit naladicku, ale ja citim, ze nase Drobuliatko - nas Bubliniacik je v poriadku a o chvilku ho uz urcite aj ucitim 😉

janefonda
4. mar 2010

janina tak veľká gratulácia, aspoň sa to tu zasa vyrovnáva 🙂
A my nakupujeme aj pre malú modré veci, veď modrá je dobrá 😀

lulu4
4. mar 2010

janina: tak ste si to pekne podelili ak by si aj ty napisala, ze cakas babu tak uz zacnem ten geneton podozrievat ze same baby, Lucy, Liv a keby aj ty, to by uz bolo podozrive 😀 😀 pekne sa doplnaju pocty asi je to tu tak pol na pol s tymi pohlaviami....
a aby som nezabudla - velmi gratulujem

janinna11
4. mar 2010

no ja som zase uz kupila Drobcekovi... take babske dupacky, neodolala som... 😀

lulu4
4. mar 2010

veru tak s tymi farbami je to jedno, dostala som uz modre dupacky a dnes od kamosky modre papucky a chcela mi aj modru deku kupit nakoniec kupila zelenu 🙂 kazdy akosi ocakava chlapceka 😀

janinna11
4. mar 2010

Dakujem kocky 😀

janinna11
4. mar 2010

ok, balim, ozvem sa vecer, cavte

janefonda
4. mar 2010

jeeej až teraz čítam, že už aj Liv vie čo to bude. Tak super ďalšia baba do babinca, ešte že janina bude mať chlapa, nech tie naše baby majú nejakých nápadníkov.
janina ja kým som nevedela som kupovala samé chalanské veci a univerzálne, ale veď ono to je mimču jedno akej farby bude mať veci... 😀

lulu4
4. mar 2010

jane: az teraz som si precitala k tej deke, tak to ano, potom je to fajn, ze to ma aj nejake zvuky a ozaj vyzera velmi pekne... dobra vecicka, po niecom takom sa mozno poobzeram casom 😀 u vas v AT zohnat take dobre veci 😀

janefonda
4. mar 2010

som to chcela najskôr objednať, ale potom som toto uvidela, tak som ju hneď kúpila a aj to kresielko a máme o starosť menej, už len ten kočár 🙂 nám chýba stále...

lulu4
4. mar 2010

jane: jeej diky aj tu maju velmi pekne ta s tym hrochom aj s tym levikom sa mi paci... aj dobre ceny, priblizne ako si ty kupovala...
v sobotu ides do skoly? uz si si vybavovala ako to bude s tymto letnym semestrom ked sa ti ma narodit malicka? dufam, ze to vedia pochopit?

janefonda
4. mar 2010

no idem do školy, za to zajtra cestujem na SVK, máme prednášku s vedúcim katedry tak s ním hodím reč... uvidíme...určite viem, že niečo bude v pohode a s niekt. by mohol byť problém, ale uvidím po rozhovore s vedúcim...ale veď skúškové je v júny a to by som už mohla ísť na skúšky, tak uvidíme. Akurát sa potrebujem omluviť zo všetkých prednášok od 27 marca, lebo to už chcem byť tu v AT väčšinou a už sa mi aj cestuje čoraz horšie, keďže musím stále cikať a som aj unavená.

lucy1990
4. mar 2010

Janina, takze budete mat chlapciatko 🙂 gratulujeem 🙂

lulu4
4. mar 2010

jane: ved to ti verim, ze to cikanie nie je ziadna vyhra to aj mna nici, a hlavne v skole ked musis zhora nad doskou byt a nesadnut si ako doma to je hrozne, to si tlacim brusko jedna radost, sa tesim ked bude este vacsia ako to bude 😢
ale tak urcite to pochopia a ospravedlnila ta, mne ked bude cez leto zle tak sa tiez ospravedlnim z prednasok a potom pojdem v juny len na skusky, a koncom aprila zevraj mame zapoctovy som sa dnes dozvedela a ze vsetky PVcka budeme musiet spravit tak sa tesim 😢 uz nam zadali temy na tri semestralne prace tak som vcera bola trosku vyrabovat kniznicu tak mozem zacat 🙄

janefonda
4. mar 2010

no bude to ešte zábava doštudovať s našimi deťúrencami, ale zvládneme to nejako 😉
ja by som mala tiež navštíviť študovňu, ale sa mi tááák nechce, no čo už...musím

lubka89
4. mar 2010

ahojte baby ako sa tu mate?

lulu4
4. mar 2010

jane: tak to mas svatu pravdu, bude to velka zabava, hlavne ked sa bude treba ucit na statnice a nase deti uz budu pehat a blabotat a takemu rocnemu tazko poviem ze bud ticho ucim sa 😀 😀

lulu4
4. mar 2010

ahoj Lubka, tak dokopy tu nie je nic nove, o Vefi nemame zatial nove spravy, len to ze sa jej Misko narodil ale to vies asi... vieme pohlavie babatiek dalsich dvoch kociek co si tu s nami pisu, jedna caka dievcatko a druha chlapceka tak si to podelili 🙂 a co ty tlak uz nehneva?

lubka89
4. mar 2010

no uz konecne ho mam normalny 🙂 tak to gratulujem tim babenkam 🙂 a my stale nevieme na isto ci chlapec .

vejula
4. mar 2010

ahojte kočky.... Jeej vidím že tu samé novinky dakujem ku divečatku a ku chlapčekovi 😵

jani a ty neboj... Uvidíš všetko bude v poriadku. Hlavne nech bábatko v brušku cíti ako ho moc lubiš, to je teraz to najdôležitejšie,a to jediné môžeme ovplyvniť... Inač ani neviem kde si pracovala 😒 Ale ked to bolo pred tehu alebo len v prvých týždnoch nemalo by to vadiť, lebo to ešte miminko nebolo vyživované z tvojho krvné=ho obehu.

lucy1990
4. mar 2010

Veji, to je zlate, ze dakujem ku divečatku a ku chlapčekovi 😅

lulu4
4. mar 2010

lubka: akoze neviete na isto ved bud tam doktor videl pipika alebo nie? tam sa da aj pomylit pri tom? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre