Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

liv1
4. mar 2010

veji dik za vysvetlenie . pre srandu to vyskusam 😀 .
gali dakujem za opytanie, je zo mna novy clovek, uz je mi dobre. rano troska dlhsie mi trva kym sa vyteperim z postele a tak ale je mi uz dobreeeeee 🙂 a dakujem za gratulaciu.. som teraz neslusna, lebo si celkom nepamatam, ale ak sa nemylim tebe ani nebyvalo zle vsak? ci? 😉

veji asi rychlo pises 😀 😀 😀 😀 😀 😀

liv1
4. mar 2010

ja že čo podaktoré zmizli, a to prepínam telkáč a zisťujem že Panelák. Ach taká blbosť 😀 😀 Len ma teraz všetky nezakilujte 😀 😀 😀

janefonda
4. mar 2010

Lubka a teraz si doma na rizikovom, alebo ako to máš? Ale neboj, keď to aj bude cisarák, hlavné je nech je baby ok 😵 a ty to zvládneš!
Liv inak som Ti vravela na stretku, že to bude baba, máš presne tie príznaky tehu ako ja...nevoľnosti, chudneš, ale neboj rýchlo sa začnú kilečká lepiť keď už nebudeš vracať 😉 a presne ako ty, ja aj muž sme mysleli, že to bude chalan, ale my sa rovnako tešíme aj babe, je to úplne jedno, hlavne nech je zdravučká! Mm už teraz hovorí, že si musí kúpiť gulovnicu na chlapov čo za ňou budú behať a že ju do 20 priviaže o radiátor 😀 aby nešla na žiadnu disko! Sa na ňom zabávam, akú starosť má už teraz 😀

gali
4. mar 2010

bolo mi na zaciatku, ale nepisala som o tom. Sice som sa snazila nevracat, skor som jedlo nemohla ani na obrazku vidiet, ale vzdy sa mi to podarilo predychat. Bola som aj 3 tyzdne doma - cez zimne prazdniny tyzden a potom dva, ale teraz ako pises som ako novy clovek.
Rano so vstavanim ma problem skor moj manzel 😀 ja vstavam s nim o 5h, robim mu kavu a potom ked odide sa chystam ja do prace.
Som rada, ze sa uz mas fajn.
Veji to s tym prstenom poznam aj ja, ale mne to vzdy nad rukou stalo ☹ a nic ani hore dole, ani dookola

lulu4
4. mar 2010

liv: u mna je to presne ako mi ukazuje konik cize 29.8. zatial mi to dokina nezmenila, uvidime co mi povie po mesiaci ked pojdem teraz na poradnu 12.3.
a veru pozerame Panelak a neboj ja za taky nazor nikoho nezabijem, ved nie kazdeho to musi bavit 😝

liv1
4. mar 2010

gali ty vstavas o 5?? moooje nervy, obdivujem. 😀 . tak fajne ze aj tebe je dobre, mozme si uzivat.. gali to tvoje male sa asi este nevie rozhodnut co bude, ked prsten stoji 😀 😀 .

jane tak za uz nemam -3, ale tak minus 2 kila. ale uvidime. a to je chutne ako sa tvoj mm pripravuje na potencionalnych sokov 😀 😀

lulu: tak ja to radsej nekukam, aby ma to nechytilo ako sa poznam 😀
a uz som sa ta pytala nad ktorou nemocnicou rozmyslas? ale myslim ze sme sa uz o tom bavili 😅

gali a mimochodom kde mas foto hmmmmm? 🙂

lulu4
4. mar 2010

Liv: a som rada ze ti uz nebyva zle, hned sa ti lepsie zije ze? mne byva uz len zle ked som dlhsie hladna? takze si musim davat pozor

janinna11
4. mar 2010

Cavte kocky, ja spm pred chvilkou prisla domov, o com kecate??

gali
4. mar 2010

Liv: joj, fotky mam v PC a teraz si ficim len na notebooku, tak sa mi to nechcelo este riesit, ale mala by som sa nad sebou zamysliet 😉 Veru o 5h a to ja som spachtos prvej triedy. Cez vikend dokazem lamat rekordy. To okolie vie, ze skor ako o 11h mi nemoze volat 😀

gali
4. mar 2010

ahoj, janinna 🙂

liv1
4. mar 2010

lulu je to novy zivot. kto nezazil ani netusi o co prisiel 😀 😀 , bojim sa ako pri dalsom ale to je este daleko 😀 i ked kto vie 😀 😀 . budeme musiet asi rychlo pracovat na chlapcekovi ako to vidim 😀 😀 😀 😀 😀

lulu4
4. mar 2010

liv: veru bavili sme sa nad porodnicami, ty si tusim za Antolsku a ja asi viacej za Kramare ale este to moze byt aj Antolska, musim sa rozhodnut, gynekologicku mam v Petrzalke 🙂

janinna11
4. mar 2010

kocky idem pozriet este trochu ordinaciu a potom sa vratim, zatial papa 😀

liv1
4. mar 2010

gali tak tiez u mna si kamosi zvykli ze nech to do 11 neskusaju 😀 . ja si totiz nechavam zapnute zvonenie aj v noci a to ho mam pekne nahlas, tak oni uz vedia ze ked rano vrazednym hlasom zvyknem, tak viac radsej nezavolaju 😀
a ano mala by si sa nad sebou zamysliet 😀 😀

janiiii ahoj 😉 kecame o panelaku - serial a o rannych nevolnostiach a o novom zivote, a o chlapcoch a dievcatach. dobra skratka 😅

lulu4
4. mar 2010

liv: to nemas jasne nikdy to su len povery, ze pri dievcatkach byva zle, sice vacsinou hej ale poznam aj baby ktorym nebolo vobec zle a cakali babu

liv1
4. mar 2010

jaj moj mm zaspal bo ho hrdlo boli a mne sa nechce nic. ani zehlit ani vesat pradlo. juuuuj. to som uz daco popratala uvarila veceru, umyla riad, ale viac sa mi nic nechce. kto nema co robit? 😀

liv1
4. mar 2010

ano lulu to aj ja poznam.

gali
4. mar 2010

ked mam volno si zvonenie vypinam, len cez prac. dni ficim nonstop 😉

Liv: presne ako pises kto nezazil... Ked mi bolo velmi zle, tak som len dufala, ze zeny neklamu a prejde to. Nastastie neklamali 😉

elko69
4. mar 2010

lenocka no to budem mat jaky grc ked to tam dam cele...sakra 😖 😖 😖

vejula
4. mar 2010

gali to je zvláštne s tým prstenom... Asi to je nejaký prsten ignorant. Treba skusiť s druhým 😀 😀

gali
4. mar 2010

vejula: asi to ma byt prekvapko 😀 😀 😀

liv1
4. mar 2010

veji som to skusila si tym prstenom a isiel z prava dolava 😀 😀 😀 😀 zeby sa geneton pomylil?? 😀 😀

vejula
4. mar 2010

gali alebo tak 😉 Ja to robím so zásnubním... Skusim že to bude s obručkou inač 😝

elko69
4. mar 2010

jako baby vy ste popisali toho za poobedie...sak vas normalne nestiham lebo v praci je malo casu a ked dodjem z prace niekedy mam nieco na plane a na net sa dostavam az takto vecer a to potom nestiham citat...hihihihi vy babizne klebetnice..teda ze stale kecate a pisete 😀 😀 😀 😀 😀 😀

liv1
4. mar 2010

teraz som to skusil aj nad bruskom a kyval sa este viac 😀 😀 😀 😀 . no ale ja tiez so zasnubnym, kedze obrucku som stratila ☹ . resp.neviem kde je, nikde ho nemozme najst a skusali sme snad vsetko.

gali
4. mar 2010

liv: tak uz som sa zamyslela... 😉 😀

liv1
4. mar 2010

ahoooj vitaj dalsia kocka gali. super ze mas foto . tak dalsia brunetka 😉

vejula
4. mar 2010

s obručkou tiež clapček 😀 😝

liv 😀 😀 😀 no, neviem neviem 😒 ktorá metoda je dôveryhodnejšia 😀 😀

liv1
4. mar 2010

gali tam ma byt kočka 😀 😀 😀

veji tak s na prsten by som sa urcite nespoliehala. 😀 to uz skor na ten vefin vypocet... 😀

gali
4. mar 2010

jj, brunetka 😀 manzel blond a modre oci - z toho nic dobre nebude 😀

vejula: ja mam len obrucku, zasnuby sme preskocili 😀 pred rokom sme si povedali - zoberme sa v aprili (2 mesiace pred svadbou) 😀 a vzali sme sa. Vsak uz sme sa spolu dost vlacili ako moja stara mama povedala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre