Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
5. mar 2010

hmm a my ideme 58 oslavovat
ale buduci vikend

vejula
5. mar 2010

hej??? A ktože oslavuje lenočka? 🙂

lenocka84
5. mar 2010

tatko
maminka mala v januari, tej sme na svadbe blahozelali, bolo na videu, bola hotova 😉

vejula
5. mar 2010

a čo cestuješ tu na sever???? či ako?

lenocka84
5. mar 2010

ano, asi v piatok prideme hore
bo chcem este ist aj na obvodny, si dat prechodny pobyt

lucy1990
5. mar 2010

To je sila, a ja akurat riesim, co kupime svokruske na zajtrajsie 54 narodky...sme to nechali na poslednu chvilu a ja zacinam saliet 😅

vejula
5. mar 2010

😀 😀 😀 tak všetky oslavujeme, to je haluška.

lucy1990
5. mar 2010

No, len mna asi picne, lebo fakt neviem co jej kupit...oni uz vsetko maju ☹

vejula
5. mar 2010

no ved my máme podobný problém so svokrom teiž nevieme mm mu už kupil nejaku vonavku bo fakt nevedel. A on taký jednocuchý človek sa bude asi ku spliepkam vonať ked ich pojde nakrmiť 😀 😀 Ale nič lepšie by sme aj tak nevymenili 😒

lenocka84
5. mar 2010

hmm a co ja otcovi? tiez som zufala, tento rok by si zasluzil max poriadne po holom zadku 😀

vejula
5. mar 2010

😀 😀 lenočka to ten môj by si teiž zaslužil, no ale tak už ked je preda len tatko nejaku tu zásluhu predsa len na mne má, aj ked fakt by sdi niekedy zaslužil take rodičovské za ucho 😀 😝

mirka12011
5. mar 2010

veji krasny domcek mas teda dominik sa v brusku ma...

kinoska
5. mar 2010

ahojte babenky 😉 dnes mam narodky,a uz tyzden mi meska mrska,tak som si spravila testik a vysledok nooooooooooo dostala som krasny darcek 2 ciarocky 😀 😵,cely cas ma picha v podbrusku,ale uz som sa docitala ze je to normalne na zaciatku tak som trochu kludnejsia inak som stale utekala na wc ked pichlo ci nahodou neprisla mrska 😒 ale nic 🙂 a v pondelok pojdeme ku dokt.nech nam zoberie krvicku a mame to potvrdene na 100% 😀 a este muzicek od stastia plakal,ked dal on mne darcek tak potom aj ja jemu som dala do ruky testik boli sme HAPPY juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dakujem ze som vam to mohla napisat

janinna11
5. mar 2010

kinoska blahozelam 🙂 🙂

janinna11
5. mar 2010

Vefi blahozelam este raz k Misatku a teda ako pises, mala si super porod!! 🙂

Baby spominate si, vcera som sa vas pytala, do kolkych hodin po odteceni plodovky by mala zena porodit...
Tykalo sa to mojej kamosky, uz mi pisala, dnes o 11.50 sa jej narodil Šimonko, 3450g a 51 cm presne termin na chlp-mala dnes prvy!! Taka som rada, ze uz to ma za sebou.

vejula
5. mar 2010

ďakujem mirka však počaj tiež taký budeš mať 😀

kinoska to je krásne, gratulujem vám aj s manželom. Najkrajší darček na svete 😵

jani jeej tak blahoželám k Šimonkovi, krásne mieri 😉

lenocka84
5. mar 2010

kinoska gratulujem, krasny darcek
zelam prijemne tehulkovanie bez starostiii 😉

janinna11
5. mar 2010

Veji dakujem za kamosku 🙂 No my sa uz tiez tesime na nasho Drobceka, este nemame definitivne vybrane meno, ale drahy po tej sprave, ze si splodil hned na prvy raz synceka bol total happy a uz zacina intenzivne premyslat nad menom... 🙂
Vy ste uz na 100% rozhodnuty pre Dominika??

gali
5. mar 2010

kinoska, pripajam sa k blahozelaniu 2nasobne 😉

vejula
5. mar 2010

jj, sme. Najprv som chcela Damiana ale mm hned zamietol ževraj je to nejaké zšenštilé 😝 Tak ale sám nič nevymyslel, a ked som navrhla Dominika tak to mi schválil že sa mu to páči, tak som rada. A už ho tak dlho volám tým menom že si ani iné meno k maličkému neviem predstaviť 😎

A vy ste nad akými menami rozmýšlali???

gali
5. mar 2010

lucy: krasne fotocky 😉 som sa aj zasmiala, ze mala iny vegetak 😎

janinna11
5. mar 2010

Veji este pred genetonom som myslela na Lucku,ale kedze to bude chlapciatko, tak uz len chlapcenske... 😀
Drahy raz len tak povedal, ked som do nho dobiedzala, ze predsa len, nech si predstavi, ako bude po svojom synovi po dvore kricat ze "..... obed..!!!" No a povedal mi ze Lukaš, tak ja mimi volam este stale Bublinka, alebo Bubliniacik, ale uz zacinam aj Lukasko, uvidime, este je casu dost, ale tiez sa uz tak ako Ty nejak stotoznujem s tymto menom.... 🙂 😀 😀

happy8051
5. mar 2010

caute baby ach jaj... tieto rakuske zakony to je cosi neskutocne... kym sa clovek dopatra na co tu ma narok.... uz som tym na maximum znechutena...

lenocka84
5. mar 2010

happy to aby sme to mi matky nemali vooobec jednoduchee 😉
treba pevne nervy

vejula
5. mar 2010

ja mám braška Lukaška, a je to podla mna velmi pekné meno 😵

lucy1990
5. mar 2010

Gali dakujem 🙂

lucy1990
5. mar 2010

Aj ja mam braceka Lukina 😀

vejula
5. mar 2010

no vidíš lucy tak zas zhoda 🙂 😝

Ja mám troch bratov Miška Maťka a Lukaška

janinna11
5. mar 2010

Lucy, Veji fakt?? No mne to meno popravde ani nenapaldo, ale drahemu a zda sa mi celkom fajn 🙂

lenocka84
5. mar 2010

nahodou Lukasko je velmi pekne meno
a hlavne paci sa mi ze sa neda povedat skaredo, Lukas je neutral
nie ako to moje, ze Lena, brrr nato na to som alergicka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre