• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
ahojte baby.. kuk do albumu, prihodila som pár fotiek..
5. mar 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka: to ti aj niekto tak povie? :angry: Mam taku zlatu ziacku a tiez sa vola Lenka a inak ako Lenka jej veru nepoviem. :wink:
5. mar 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babule. nechápem to, ale ja vôbec ani neviem že som tehotná. zle mi už nie je, chute mám ako predtým takže chutí mi dosť, :slight_smile: bruško nemám vôbec žiadne, nič necítim, no neviem. Kebyže tú našu malú pusinku pred 2 týždňami nevidím na ultrazvuku tak aj zapochybujem :confused: ..
5. mar 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv: vitaj v klube :grinning: Vsak pisem, ze mi to stale nedoslo. Dnes som stretla kamosku, ktora je o mesiac skor tehotna ako ja a ona ma take velke brusko. Ja stale nosim svoje veci, stale potrebujem opasok, lebo mi padaju rifle a akosi nemam ani cas si uvedomovat, ze som tehotna. :wink:
5. mar 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk kuk :dizzy_face:
5. mar 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gali ty tiez? no toto, a ja som si myslela ze som jedina ktora v 15tom tyzdni nema ziadne brusko... :slight_smile: gali. ale ked hovorim ze ziadne, tak fakt ziadne. :grinning: rano som plocha jak pred tehu. ale rifle mi vadia to je pravda.

gari vitaaaj :grinning:

zazalienka mas naaaadherneho chlapceka :wink:
5. mar 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv hi hi tu je gari a gali to sa vam bude všetko motať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi užasne fotečkyyyy, a maly je nadherny blonďačik s modrymi očkami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv, presne tak ako pises. Nic. Pred vcerom kolegyna, ze v kt. si mesiaci? Tak jej hovorim, tej zabehlo a pyta sa ma kde mas brucho? A ja, ze tu - aha. Ona na to, ze ma vacsie brucho ako ja a to tehotna nie je. :wink: Hm, vies ty mas aspon ospravedlnenie, ze ti zle bolo. Mne sice bolo, ale nevracala som.

gari, ahoj :wink:
5. mar 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, gari, vystihla si to. Ked vidim "g" vacsinou to byvam len ja :grinning: Maximalne nejaka Gabika :wink: Ale osobu s rovnakym menom som este nestretla.
5. mar 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes dala Tobimu na ručku červenu šnurku ta ježibaba svokra sa toľko ujojkala, až mi zle bolo, a nedavno tu zas bola tak sa divila čo ma za čudo na ručke
5. mar 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gali čaukooooooo :grinning:

to si nas baby budu myliť ha sa teším ako sa pomotaju :grinning:

ako sa ti tehuľkuje? mne bruško chyba a hlavne tie kopance maleho :slight_smile:
5. mar 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vďaka.. aj keď sme sa tam natrápili troška, malý celý deň nespal a potom som chcela fotky od neho.. ale je to profíííík... :slight_smile:
5. mar 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi, dakujem za opytanie, fajn. Mne este nechyba, lebo neviem co to je :grinning: , ale budem ta informovat :wink:
5. mar 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi a aky je fotogenicky a ta fotka na tom furiku nema chybu :wink:
5. mar 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gali su to super pocity o chvíľu sa ich dočkaš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hlavne tie kopance :grinning:
5. mar 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on sa vie teda tváriť.. xixi Tvoj malý je inak dobrý herec.. aké ksichtíky dáva..
5. mar 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ahojte mamičky :dizzy_face:

zazi malý je uplne užasný. no ked mu tie blond vlasy ostanu tak bude inač obletovaný :grinning:
garobnka, srandy s tými svokrami :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi no jo, tou svojou veľkou pusou to hej :grinning:

veji a svokra nepozna, prečo sa babenkam davaju červene šnurky na ručku, a drahy jej vravel, že i Madonna ju nosí na ruke :grinning:
5. mar 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari: vsak vtedy mi to mozno dojde. Obcas mam pocit, ze uz to skor mojmu muzikovi dochadza ako mne :wink: Som zvedava, ze kedy to uz bude kopkat. U kazdej je to ine, mam pocit.
5. mar 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejul, ja si kúpim flintu a ako maminka budem iná fúria:slight_smile:))
5. mar 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem k malemu už je hore tak prikvitnem ako zaspí a dufam, že nie ako včera skoro 4 hodinky len okukoval a rehotal sa a spať sa mu nechcelo :rolling_eyes:
5. mar 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi... No treba dovtedy potrenovať strelbu :grinning: :grinning: :grinning:

garonka, tak držím palce nech je to dnes rýchlejšie :wink:
5. mar 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauteeee, som dorazila prave na SVK, uz sa tesim do postele, som hroooozne unavena...
Liv, Gali: ja som tiez dlho nemala ziadne brusko, ale ono to zrazu vyskoci, uvidite!!! :slight_smile:
5. mar 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, janefonda :slight_smile:
vsak som sa aj ja smiala, ze nic-nic a potom zo dna na den budem ako tank :grinning:
aku si mala cestu? dnes som aj ja brutal unavena, ale som tak leniva, ze sa mi ani pod sprchu nechce ist :angry:
5. mar 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodila som foto :wink:
5. mar 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, ahoj, vefi :slight_smile:
5. mar 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cesta v pohodke, ale dlha s tym sa uz neda nic robit. Zajtra ma caka skola a v nedelu pojdem asi naspät za mm, ale neviem este na isto, ci neostanem u nasich aspon tyzden...uvidim :wink: Ja som brusko vooobec nemala, prve 4 mesiace som chudla, ale potom mi konecne ustupili nevolnosti a odvtedy rastieme! :sweat_smile: Doteraz som pribrala 7 kg, co je este ok podla mna.
Ono ale naozaj niekedy brusko akoby vyrastlo cez noc...nic, nic a zrazu su ti nohavice male, ved uvidis :grinning:
5. mar 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi, krasnucky je :slight_smile:
5. mar 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vefi caaaaauuuuu!!! Gratulujeeeem!!! Krasny je!!! :slight_smile:
5. mar 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok