Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
6. mar 2010

dugy a elko su po nas ne 😀

mirka12011
6. mar 2010

dugy 23tt a elko 25tt cize po nas 😝

liv1
6. mar 2010

aha, tak ja to mam troska pomylene 😅

mirka12011
6. mar 2010

no elko predbehnut moze mna a zasa dugy elko 😝 ale nech pekne si pockaju na poradovnik 😀

janefonda
6. mar 2010

ja si stále neuvedomujem, že už sa to tak blíži 🙂 ale teším sa už veľmi!!! Jaj malá kope ako futbalistka ,bude teda po mne! Si práve čítam, že maličká má už okolo 27 cm a 1,36 kg. Uvidíme 20.3. čaká nás utzv konečne!

jjana17
6. mar 2010

fnuuuk aj ja chcem nechu uz kopkaaa

liv1
6. mar 2010

no jane ty si takmer presne 2 krat tak dlho tehotna ako ja 😀

janefonda
6. mar 2010

jjani neboj príde to čoskoro, ani sa nenazdáš!!! Na začiatku sú to len kopančeky, ale tá moja blška dáva už riadne rany, dnes ma až dvíhalo v škole zo stoličky, tak kopala...sem tam uštedrí aj dobre bolestivú ranu, ale nejako to už vydržím 😉

Liv no počkaj, čoskoro na tom budeš tak ako ja teraz 😀 to ja už budem mať maličkú pri sebe 😝

gali
6. mar 2010

ahojte, liv a mirka 😉
ja som dnesok cely prespala a tak ma zajtra caka kooopec roboty, ale nejdem si kazit tento vegetovy den. Asi sa mi ziadalo dospat cely tyzden. Okolo mna su tiez vsetci chori, tak sa snazim vyhybat vsetkemu choremu okolo.

janinna11
6. mar 2010

Cavte kocky, ako ??
Liv ako sa presne vola ty vystava a kedy to presne je??

jjana17
6. mar 2010

jane , no sem tam citim take pocity v brusku, ale este to nie su take kopance, iba take bublotanie-, ale neviem sa uz dockat toho
takze malinka neskam v skole vymyslala 🙂

mirka12011
6. mar 2010

gali tak to robis dobre ze sa vyhybas, ja som tento tt mala crevnu chripku 2dni a akoze mala som dost 😅

gali
6. mar 2010

liv, nebud sukromnicka - ako my. Vsak nas je tu kopec co sa budeme predbiehat v rodeni v obd. august-september 😀 😀 😀

janefonda
6. mar 2010

jjani asi sa jej páčila hudba, čo nám púšťali, sme mali slovenskú hudbu a počúvali sme chorál, madrigal... 😀

gali
6. mar 2010

uff, mirka a ako si to zvladala? aj si si mohla nieco supnut? Alebo si len cakala na koniec? U nas aj v skole medzi deckami je rozsirena tak mam normalne bobaka, lebo nechcela by som to absolvovat...

liv1
6. mar 2010

ahoj gali, ja uz sa ani nevyhybam. mam tak pocit ze sa to na mna chvala bohu nelepi, tak snad to tak aj zostane 🙂 .

jani neviem ako sa vola ta vystava, ale tusim ze je od 9.3 do 14.3 a je v brne. uz si nepamatam kto mi to pisal, skusim to vygooglit. maju tam byt kocare a asi aj mnohe ine detske veci.

jjana17
6. mar 2010

jane aha, takze mala bude hudobnicka,,,,,,,,,,

mirka12011
6. mar 2010

supnut? hihi nie cakala som na koniec u mna to trvalo 2 dni tak sa to nejako dalo prezit ale uz to nechcem zazit 😅 tak skoro

janefonda
6. mar 2010

ale baby, veď nebudeme predsa choré...teraz sa to nehodí...ja len dúfam, že keď som neochorela doteraz, tak ma to už neskolí do pôrodu a radšej ani po ňom! 😒

gali
6. mar 2010

liv, mne je to tiez obcas cudne, ze (poklopem si) tolko ludi okolo mna chorych a ja sa drzim. Zeby psychika? Stale si hovorim, teraz nesmiem byt chora... 😉

jjana17
6. mar 2010

jane no ved to by nebolo dobre keby nieco teraz chytime

gali
6. mar 2010

nic nechytime, neboj sa. Maximalne by sme mohli nejaku dobru akcosku na veci, ktore potrebujeme 😉 😀

liv1
6. mar 2010

jani tu je ten link na veltrh. som sa v datume pomylila...

http://www.bvv.cz/i2000/Akce/b-pdite.nsf/WWWAll...

gali sukromnicka? mm mi asi lezi na vedeni, nepochopila som v com som sukromnicka 😅

janefonda
6. mar 2010

jjani no mala by to mať po kom, ale zrovna takejto hudbe by sa nemusela venovať... 😉 aj keď ja ju samozrejme budem podporovať vo všetkom čo ju bude baviť.
Liv a idete na tú výstavu aj s mm? Tiež by som išla, ale no asi sa mi to nepodarí žial. Chcela som tam ísť omrknúť nejaké vec...hmmm

jjana17
6. mar 2010

no to si napisala super gali, no veru mne by sa hodila nejaka super akcia na nejake nohavice tehu

gali
6. mar 2010

liv, pises: "no jane ty si takmer presne 2 krat tak dlho tehotna ako ja", tak sa len smejem, ze si sukromnicka, lebo mam pocit, ze sme tu 4, ktore sme v 15tt 😉 ale neboj, nic v zlom, len sa smejem 😀

liv1
6. mar 2010

ja pocuvam a spievam si v aute stale michaela jacksona, moju lasku od detstva 😀 takze podla mna malinka ju bude mat rada.

jane ideme tam aj s mm, ale mm moze az cez vikend, takze asi v sobotu sa tam vyberieme.

gali
6. mar 2010

jjana, veru, nebolo by to zle. Ja som si zatial satocky zaobstarala, ale este rifle by sa zisli. Sice dufam, ze tieto este budem dost dlho neosit - si fandim 😀

mirka12011
6. mar 2010

gali to si teda fandis 😀

liv1
6. mar 2010

baby tak taketo brucho ja budem mat v 21tt podla mna 😀 jak ta babenka 😀

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre