Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vejula
8. mar 2010

halooo čo tu nikoho niet???

barbyes
8. mar 2010

asi nie ☹ ktovie kam všetky zmizli?? veji, neposlala by si ešte raz to rozpočítanie na kalendárne mesiace? ten link čo si posielala je už neplatný ☹
dik

vejula
8. mar 2010

neplatný??? no ja ho pozriem, možno tam je už čosi zmenené. hned ho tu hodím 😉

barbyes
8. mar 2010

super, diki moc 🙂 možno bol neplatný kvôli tomu, že sa ňom niečo zmenilo, asi si prešla do 9 mesiaca a tým pádom sa ôsmy šktol a link sa zmenil ... 😕 😕 asi, si myslím 🙂

vejula
8. mar 2010

jj aj ja som si všimla že je ten osmy už prečiarknutý, tak to bude určite tým...

A čo všetky baby akosi drichmošia 😝 Ty si v práci???? My sme chceli isť s mm do mesta niečo povybavovať, bo má dnes mm volno, ale nedá sa nám naštartovať auto. Už dlhšie takto hapruje, tak neviem čo budeme robiť, lebo mm do práce to auto nevyhnutne potrebuje už na zajtra, tak neviem ☹

barbyes
8. mar 2010

hej, hej v práci ☹ to ma mrzí s tým vašim autíčkom ☹
a ja neviem kde sú všetky?? od rána tu nikto nie je ☹ ja tiež na chvíľu odbehnem lebo umieram od hladu tak sa idem napapkať. tak o trištvrte hodinku prokvitnem znovu tak zatiaľ pa

vejula
8. mar 2010

tak bruuu chuť 🙂

lubka89
8. mar 2010

ahojte baby ja som tu🙂 😉

lenocka84
8. mar 2010

ahojte kocice
ako sa mate?

lubka89
8. mar 2010

ja dobre a ty?

lenocka84
8. mar 2010

ahoj Lubi
dnes uz ok, po vikend som sa dala dokopy, a je to ok

lubka89
8. mar 2010

a co ti bolo moja ?

mamina123
8. mar 2010

caute tehulky, mozem sa k vam pridat.... tiez som prvykrat tehotna. som uz v 2Ott ale doma sa o tehotenstve nemam s kym tak porozpravat, tak mi dobre padne takato stranka. Chcem sa opytat: aj vas malicke rano budi, ked sa mu zda, ze pridlho spite? lebo mna budi skoro kazde rano. a kope teda dost silno. a potom cez den len uplne slabucko. mate niekto s tymto skusenosti??? diky za odpovede 🙂

lenocka84
8. mar 2010

ahoj mamina
vitaj medzi nami, vypln si aj pas, nech o tebe nieco vieme 🙂
co sa tyka kopania, tak mna maly budi vzdy ked chcem spat, a rano vstava akoby vzdy par sekund predomnou, ze sa uz budim a uz kope
ale je to prijemne na zaciatok dna, aspon dava vediet ze je ok

lubka89
8. mar 2010

ahooj mamina mna tiez malinke budi . ale aj cez den ked lezim na boku tak ma riadne pokope 🙂 aspon viem ze je ok ako povedala lenocka 🙂 😀

lusa889
8. mar 2010

ahoj mamina, mna mala tiez rano zobudza, zvycajne v rovnakom case 🙂 niekedy je to silnejsie kopanec, niekedy menej a niekedy len take natahovanie, aj ked to vie byt niekedy az bolestive 😖 je to ale najkrajsie prebudzanie ake si pametam 🙂

lusa889
8. mar 2010

babenky mate niekto nejaky dobry typ na kocik? uz som aj bola skoro rozhodnute ked mi kamoska vychvalila ten jej. ak mate nejaky typ, alebo link pls poslite, budem vdacna. mam zatial len babatko v brusku a hlavu plnu toho vsetkeho kolo toho 😉 dik 🙂

janefonda
8. mar 2010

Čaute tehuleeee 😉

Lubka aj mňa malá dobre kope, keď ležím na boku, to sú už teda riadne rany 😵 a čo vystrájala v sobotu v škole to bolo úžasné, som ani sedieť nemohla také rany mi dávala 😠

Lusa tento kočíkoví problém som riešila do štvrtku, až som sa rozhodla, že nič sa mi nepáči viac ako Jane SlalomPro, celú trojkombináciu som objednala...tak teraz naň čakám. My sme s mm pochodili veeeeľa obchodov a skúšali sme rôzne typy, značky, ale vyhral u nás tento. Ono ale dosť záleží, čo od neho očakávaš. Ja som chcela aby bol vhodný aj do terénu a zároveň sa s ním ľahko manipuluje 😵 no ale uvidím pri plnom používaní, aký naozaj je 😉 Máme takmer identický termín 😵

lubka89
8. mar 2010

janefonda ja tak hovorim ked bude na svete tak to bude riadny šinter:D

janefonda
8. mar 2010

Lubi no jo 😉 Ale aj tak je to krásne, aj keď ma už teda pár krát dobre bolestivo potrápila 😠 tlak už ok?

lubka89
8. mar 2010

je to krasne ked tak kopcuje my sa len z mm smejeme aku ma silu🙂 no tlak je uz ok 😉

megy2
8. mar 2010

ahojte mam 37 den cyklu menstruacia nedosla ale test mi nevysiel.....moze sa stat ze som tehu ale test nevyjde??...inac mam cyklus tak 32-33 dni....dakujem

lenocka84
8. mar 2010

megy stat sa moze, ja som meskala s ms uz 15 dni, test nic a tehu som bola 🙂
zistili sme z krvi

janefonda
8. mar 2010

megy určite je možné, že test ešte nereagoval, aj keď mne zareagoval na 31 deň cyklu

Lubi ja zasa s mm pozorujeme keď sa presúva z miesta na miesto, naozaj je ako taká rybička vnútri mňa čo si tam pláva, ale už sa jej tam ten priestor zmenšuje 😝

megy2
8. mar 2010

...no lje mi to cudne,lebo mna bolia kazdy mesiac prsia neskutocne a teraz nic....ale bolesti v podbursku mam,tak neviem ci je to tehu alebo nieco ine,alebo mi len meska mrcha...

janefonda
8. mar 2010

mňa vždy bolievali prsia pred menštruáciou a keď som otehotnela tak ma boleli ešte viac....každá máme iné príznaky tehu 😒 Veď choď k lekárovi nech ti spraví test z krvi.

Leni čau 🙂

lenocka84
8. mar 2010

megy aj pri tehu na zaciatkoch bolesti su, takze mozne to je.
a ako vravim ja som z krvi vedela ze som tehu a test este stale nic

lubka89
8. mar 2010

janefonda aku vahu ti povedali na sone ze ma mala?

janefonda
8. mar 2010

Lubi ešte som nebola teraz na sone, až 18. idem. A tvoj malý má koľko teraz?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre