• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
ach jaj tieto dva sni su strasne.... najprv mi vcera "odpadaval dekolt" :slight_smile:)) neskutocna bolest v prsiach cely den... k tomu sa dnes pridalo nafuknute brucho, uz neviem, co s tym... a dnes mi babka rakuska tak zerie nervy ze koniec... keby uz chcel byt aspon august:slight_smile:))
8. mar 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule veď keď sa stále zašívate tak jasné, že je to tu potom také noooo tichééé :unamused: každá sem dobehne len na skok a už aj zdrhá :angry:
Dugyna sa stále učí baby, keďže má čoskoro štátnice a potom zasa musí napísať diplomovku. Ale v apríli by mala mať po všetkom :wink:
8. mar 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
happy no to počas tehu tak býva každý deň to bude niečo iné čo ťa bude pobolievať :wink: A babku si nevšímaj, ber ju s rezervou.
8. mar 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejula tak to je super, ze to mas pozistovane urcite si kludnejsia :wink:

kto ste v kontakte s dugi, tak ju pozdravte, vzdy vedela dobre poradit, ale nech sa pekne uci, nech nam vie poradit este viac :slight_smile:

ja padam,pa kocky.....
8. mar 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška veď ona si to tu prečíta, sem tam ju človek nájde v téme plienok :wink: maj sa pekne
8. mar 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jane nandaj im to, a do nich :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenočka veď mi pomôž, musíme tu začať nejakú hrozne zaujímavú diskusiu, aby sme sem prilákali babizne :grinning:
8. mar 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no človek tu chce rozpútať diskusiu a nikto tu nie je :cry: začne panelák a to už tu vôbec nikto nebude. Hrozné s vami! Dúfam, že sa polepšíte! :slight_smile:
8. mar 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ja ti ani neviem, hocico co sa zacne hned aj rychlo konci
tak nechapem
co porabas?
8. mar 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi jane, no ja teiž idem kuk panelák... Ty nepozeráš??? Ja už si niekedy pripadám jak stará babka ked kukaju tie 500dielové telenovely :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. mar 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji tak aj ja ho kuk, ale aj popritom sa to da stiiihat
ale tak panelak je celko do pohody, si myslim
8. mar 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji hej pozerám, ale nie vždy iba keď mám chuť. To vieš už sa z nás stávajú mami, čiže máme právo pozerať telenovely :wink:
leni ja len tak, nič nerobím, teda prala som, vyvešala som veci, navarila som, pozreli sme si s mm film a on sa teraz hrá na compe a ja som zapla online panelák...
8. mar 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo, nie su tam také trápne dialogy jak v ordináci alebo tak....
Hlavne ked začne Imro.. Ten je najlepší :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak en nema chybu
to je pravda
8. mar 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: Fakt neviem kde toho chlapika vyhrabali :grinning: ale hrozne sa mu to hodí...
8. mar 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este aj pan Emil je super
dobre dialogy a tie jeho teorie, no parada
8. mar 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej Emil je dobry aj so svojou Jankou...
8. mar 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tí dvaja su tiež fajn, ale ja som sa proste zamilovala do Imra :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dusan so sonickou su tiez obcas dobri, ako celkovo panelak sa da
8. mar 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja keď to tak pozerám, tak sa mi zdá, že hľadajú inšpiráciu medzi ľudmi... myslí, že kopec rodín funguje presne tak ako tieto panelákové :wink:
8. mar 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule tak vcera nic ziadne spravy a dnes tusim 5 stran???no pekne a to som tu dnes nemohla byt vobec...baby aj vy mavate take stavy ze v jednu dobu vam krpci idu rozkopat brusko a inokedy zase nic,jak keby tam ani neboli???
8. mar 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kočky už sme dopanelákovali :slight_smile:

elko to sa stáva je to uplne v poho, a presne v 25tt som mala také dva dni že sa hýbal len ked som dala teplu sprchu :sweat_smile: som sa bála tak som šla aj ku dokimu, aby skontroloval malého :confused: a mi povedal no že 25tt je ešte taký že sa môže stať že sa malý aj dlhšie nehýbe :sweat_smile:
8. mar 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji no ved idem vo stvrtok na cukor a aj na poradnu hned tak hned maleho aj kuk hadam ze co tam stvara,lebo vies ako to je ked som uz zvyknuta na pohyby a potom sa neozyva co si mam mysliet?? :slight_smile:
8. mar 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozaj ty si tu sladku vodu zvladla???
8. mar 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj zvládla, ja som to pila doma a o dve hodky som mala isť na poradnu, dalo sa to... Ty si už bola či ešte len ideš na tie glukozové testy
8. mar 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vo stvrtok jako tiez si to mam zarobit doma ale musim tam ist najprv na odber krvy potom to az vypit a znova na odber..a to ty si si tam dala celych 75 g na 2 dcl vody?
8. mar 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok idem ja haji lebo som unavena a kedze musim zase vstavat do prace tak namna ide unava teraz....precitam si zajtra odpoved teda...dobru nocku aaaaaaaa Jakub ma kopol konecne dnes,sak bol cely den ticho...
8. mar 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko tehulky, uz je niektora z vas hore?
9. mar 2010 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. mar 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cavte Kinderka, uz som aj ja hore, ale o chvilku frcim do prace, dnes mam 1. vyberovo kolo z 3 adeptov miesto mna,,,, od 13-tej do 16-tej, pomooooc :astonished:
9. mar 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok