Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

happy8051
8. mar 2010

ach jaj tieto dva sni su strasne.... najprv mi vcera "odpadaval dekolt" 🙂)) neskutocna bolest v prsiach cely den... k tomu sa dnes pridalo nafuknute brucho, uz neviem, co s tym... a dnes mi babka rakuska tak zerie nervy ze koniec... keby uz chcel byt aspon august🙂))

janefonda
8. mar 2010

babule veď keď sa stále zašívate tak jasné, že je to tu potom také noooo tichééé 😒 každá sem dobehne len na skok a už aj zdrhá 😠
Dugyna sa stále učí baby, keďže má čoskoro štátnice a potom zasa musí napísať diplomovku. Ale v apríli by mala mať po všetkom 😉

janefonda
8. mar 2010

happy no to počas tehu tak býva každý deň to bude niečo iné čo ťa bude pobolievať 😉 A babku si nevšímaj, ber ju s rezervou.

miska1981
8. mar 2010

vejula tak to je super, ze to mas pozistovane urcite si kludnejsia 😉

kto ste v kontakte s dugi, tak ju pozdravte, vzdy vedela dobre poradit, ale nech sa pekne uci, nech nam vie poradit este viac 🙂

ja padam,pa kocky.....

janefonda
8. mar 2010

miška veď ona si to tu prečíta, sem tam ju človek nájde v téme plienok 😉 maj sa pekne

lenocka84
8. mar 2010

no jane nandaj im to, a do nich 😀 😀 😀 😀

janefonda
8. mar 2010

lenočka veď mi pomôž, musíme tu začať nejakú hrozne zaujímavú diskusiu, aby sme sem prilákali babizne 😀

janefonda
8. mar 2010

no človek tu chce rozpútať diskusiu a nikto tu nie je 😢 začne panelák a to už tu vôbec nikto nebude. Hrozné s vami! Dúfam, že sa polepšíte! 🙂

lenocka84
8. mar 2010

ked ja ti ani neviem, hocico co sa zacne hned aj rychlo konci
tak nechapem
co porabas?

vejula
8. mar 2010

hihi jane, no ja teiž idem kuk panelák... Ty nepozeráš??? Ja už si niekedy pripadám jak stará babka ked kukaju tie 500dielové telenovely 😝

lenocka84
8. mar 2010

veji tak aj ja ho kuk, ale aj popritom sa to da stiiihat
ale tak panelak je celko do pohody, si myslim

janefonda
8. mar 2010

veji hej pozerám, ale nie vždy iba keď mám chuť. To vieš už sa z nás stávajú mami, čiže máme právo pozerať telenovely 😉
leni ja len tak, nič nerobím, teda prala som, vyvešala som veci, navarila som, pozreli sme si s mm film a on sa teraz hrá na compe a ja som zapla online panelák...

vejula
8. mar 2010

no jo, nie su tam také trápne dialogy jak v ordináci alebo tak....
Hlavne ked začne Imro.. Ten je najlepší 😀 😀 😀

lenocka84
8. mar 2010

tak en nema chybu
to je pravda

vejula
8. mar 2010

😀 😀 Fakt neviem kde toho chlapika vyhrabali 😀 ale hrozne sa mu to hodí...

lenocka84
8. mar 2010

a este aj pan Emil je super
dobre dialogy a tie jeho teorie, no parada

janefonda
8. mar 2010

hej Emil je dobry aj so svojou Jankou...

vejula
8. mar 2010

no tí dvaja su tiež fajn, ale ja som sa proste zamilovala do Imra 😀 😀 😀

lenocka84
8. mar 2010

a dusan so sonickou su tiez obcas dobri, ako celkovo panelak sa da

janefonda
8. mar 2010

ja keď to tak pozerám, tak sa mi zdá, že hľadajú inšpiráciu medzi ľudmi... myslí, že kopec rodín funguje presne tak ako tieto panelákové 😉

elko69
8. mar 2010

ahojte babule tak vcera nic ziadne spravy a dnes tusim 5 stran???no pekne a to som tu dnes nemohla byt vobec...baby aj vy mavate take stavy ze v jednu dobu vam krpci idu rozkopat brusko a inokedy zase nic,jak keby tam ani neboli???

vejula
8. mar 2010

no kočky už sme dopanelákovali 🙂

elko to sa stáva je to uplne v poho, a presne v 25tt som mala také dva dni že sa hýbal len ked som dala teplu sprchu 😅 som sa bála tak som šla aj ku dokimu, aby skontroloval malého 😕 a mi povedal no že 25tt je ešte taký že sa môže stať že sa malý aj dlhšie nehýbe 😅

elko69
8. mar 2010

veji no ved idem vo stvrtok na cukor a aj na poradnu hned tak hned maleho aj kuk hadam ze co tam stvara,lebo vies ako to je ked som uz zvyknuta na pohyby a potom sa neozyva co si mam mysliet?? 🙂

elko69
8. mar 2010

a ozaj ty si tu sladku vodu zvladla???

vejula
8. mar 2010

jj zvládla, ja som to pila doma a o dve hodky som mala isť na poradnu, dalo sa to... Ty si už bola či ešte len ideš na tie glukozové testy

elko69
8. mar 2010

no vo stvrtok jako tiez si to mam zarobit doma ale musim tam ist najprv na odber krvy potom to az vypit a znova na odber..a to ty si si tam dala celych 75 g na 2 dcl vody?

elko69
8. mar 2010

ok idem ja haji lebo som unavena a kedze musim zase vstavat do prace tak namna ide unava teraz....precitam si zajtra odpoved teda...dobru nocku aaaaaaaa Jakub ma kopol konecne dnes,sak bol cely den ticho...

jjana17
9. mar 2010

Dobre ranko tehulky, uz je niektora z vas hore?

happy8051
9. mar 2010

😀 😀 😀

janinna11
9. mar 2010

Cavte Kinderka, uz som aj ja hore, ale o chvilku frcim do prace, dnes mam 1. vyberovo kolo z 3 adeptov miesto mna,,,, od 13-tej do 16-tej, pomooooc 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre