• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
ešte veru...dokopy mám z vonku len dva, ale teda dobre to ťahá. jeden sa mi už začal rozpadávať, tak sa teším, kedy vypadne konečne :sweat_smile:
10. mar 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka a ty ako??ešte máš stále diétu? :confused:
10. mar 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi oficialne ano, ale uz ju dodrziavam menej, a cukor je ok
vcera som si dala aj zmrzlinu a bol ok, aj 2 hod po nej kedy bezne meriam
takze z som kludna
zajtra kontrola
10. mar 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jujuj tak stehy ti teda nezavidim hihi ja som mala poradnu vcera a tlak mi stupol na 143 az ma musela sestricka ukludnit hih a tak som mala len 135 ci kolko hihi z nizkeho ja stupam na vysoky no nerve ta? hihi
10. mar 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super, že sa už nemsíš toľko obmedzovať...a to si stále prsty musíš pichať??
10. mar 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri, a to čo ťa vytočilo?, :confused: to by nemal tlak tak rapídne skákať
10. mar 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic ma nevytocilo ja uz nejako len vyssi tlak mavam hihi ale poobede na internom som mala uz normalne 120/80 hihi na prietoky sa idem objednat tak som zvedava hihi ci mi zdvihnu uz ten po...telefon...
10. mar 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri preo teraz na prietoky??ja som bola prvý krát v 36tt...pokiaľ sa malinká hýbe tak to mus byť v poho
10. mar 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: neviem nas doktor posiela na prietoky uz v 30tt aj jedna kamka co sla predomnou ma ist v 30tt a ma termin ako ja a tiez jej povedal ze vsetko je ok tak ja neviem ale ked sa objednavas tu v PO na prietoky tam kde mam ist tak mi hovorila kamka ze sa pytaju kedy mas 30tt takze je to kontrola
10. mar 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vau, tak to sa potom o vás lepšie starajú :grinning: inak je malinká hyper, alebo ťa nehnevá??
10. mar 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak doktor je najlepsi v po aspon tak to tvrdia tak sa stara :grinning: mala hyperaktivna az som poklopkala hihi aj teraz sa hneva lebo lezim na boku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: a ja malého na rukách :grinning: :grinning: akurát sme dopapali, tak čakám či grgne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ja už môžem na bruchu spať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihih juj tak mu daj cmuk za mna hihi
10. mar 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi picham, kvoli kontrole
ale picham aj mimo poradia a tiez je to ok
10. mar 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, tak to je super keď už to máš v poho..... :wink:
miri že sa mu to nepáči, lebo sa mraští :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta este ma nevidel ta to preto inak by sa zalubil hihi
10. mar 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste tu baby?
10. mar 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tu dáko zanedbávate nie??? :astonished:
10. mar 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež vravím!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: všetky sa flákajú, ja som dožehlila malej vecičky, tak už len tú skriňu nám treba :sweat_smile: ,aby som to mala aj kam upratať...
10. mar 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane, no to je taký drobný detail, že tie veci treba niekde aj uložiť :grinning: :grinning: :grinning:
aj ja musím žehliť plienky, a tak sa mi nechce :unamused:
ako sa máš??a ako sa cítiš?
10. mar 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule. tak uz som doma :slight_smile: kurz bol zaujimavy, robi ho velmi skusena porodna asistentka, velmi zlata. a co tu noveho?
jane som nevedela ze mas skolu, sikulka ked to takto zvladas :slight_smile: ja som mala problem sa ucit niekedy a to si neviem predstavit ze by som bola este aj tehu :grinning:
10. mar 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi no cítim sa celkom dobre, občas mám také divné bolesti podbruška, ale na to sa dá zvyknúť. A ty normálne látkuješ s plienkami? Lebo ja si práve skladám nejakú zostavu , tak ak áno daj radu ako funguješ :wink:
Manžel mi slúbil, že pôjdeme kúpiť skriňu budúci týždeň, a komodu si donesiem od našich, čiže o starosť menej :dizzy_face:
10. mar 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusa ja som taká večná študentka. Keby som jeden rok nepremrhala, už som mohla končiť, ale no čo keď sa mi tá škola nepáčila :angry: Takto ma čakajú ešte tri semestre :frowning2: No uvidíme, ako to bude... To je super, že chodíš na cvičenia, ja asi nebudem chodiť, keďže ešte stále pendlujem hore dolu medzi svk a at...
10. mar 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nasla som na nete e-shop kde maju plienky bavlnene 70x80 cm za 80 centov kus... myslite ze je to dobra cena? ci ste nasli niekde aj za menej?
10. mar 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
happy ja som sa k plienkam este ani ale posli link, aspon budem vediet kde zacat :wink:
10. mar 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je ten obchod: www.prisababy.sk
10. mar 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
happy dakujem :slight_smile:
jane vecne studentstvo ma nieco do seba podla mna, ja som zvazovala ci by som nesla este studovat, ... potom ma to nejak opustilo ..... :wink: ten kurz je taky mix cvivenie a informacii, kedze to robi ta porodna asistentka tak nam vie vela povedat zo skusenosti a je uplne super, sme v takom uzsom kruhu cize aj atmoska je perfektna, pravdu povediac som to necakala ze to bude take dobre, .... inak cvicit mozes aj doma hlavne nam vravela aby sme sa vela hybali, a nelenosili ...... :sunglasses:
10. mar 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa na dnes lucim, idem sa venovat mm kedze ho ma tyzden nechavam sameho :frowning2: pekny vecer vsetkym :slight_smile:
10. mar 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maj sa pekne Lusa, užite si!
Happy mrknem ten tvoj link...
10. mar 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok :slight_smile: ozaj jane, ked si siprehlasovala ten pobyt.... menila si kvoli tomu OP?
10. mar 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok