Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
11. mar 2010

no zapnutie nohavic hihi jajajaj tak brusendo ti narastie rapidne ani nevies kedy 😅 tak zacat tehu nohavice nosit hihi aj ked ti budu velke ale brusendo musi byt volne a nie stiahnute ale ved to vies... 😵
ja som vcera papala 2x a stacilo mi to 😀 len vecer som sprasila stvrt sacku piskot k telke 😝

mirka12011
11. mar 2010

hmm elko tak ja som na do cca 4mesiaca bola dehydrovana kvoli vracaniu 😀 tak som zacala trosku pit vody a od cca od skoro 7mesiaca labem ako tava 😝 no zasa nie az tak vela ale tak liter a pol urcite 😀 niekedy mi flasa 1,5 vydrazala pri postely aj 4dni teraz tak 2 😀

mirka12011
11. mar 2010

omg posteli

liv1
11. mar 2010

vsak uz mam dvoje, ale skratne budu az zajtra 😅 takze pekne leginy a idem. si ma drahy stale obzera 😀
mirkaaaa kukam ze Timejka bude blizenec 😵 😉

mirka12011
11. mar 2010

hihi no mala by byt ked sa nevypita na svet ako mamina o mesiac skor 😀 ale nie nech pekne v brusku bude ako dlho ma byt.... no bude blizenec hihi len dobre ze ne lev po tatovi.... 😅

liv1
11. mar 2010

ze postely 😀 😀 😀 😀 vsak to je dobre, tvrdia ze aj 2 litre. kolegyna nevedela ze ma cukrovku a vypila denne aj 4 litre. no brutal..

mirka12011
11. mar 2010

tak liv a nebola prilis naliata potom vodou?
sa mi smejes este ze som sa opravila sak to svieti uch ale to demencia :D

liv1
11. mar 2010

😀 moja bude bud lev alebo panna no vyber si 😀 😀 😀 blizenec je dobre znamenie. co dobre vymakane 😀 😀

liv1
11. mar 2010

tie nase chyby vsak to je sranda. rychlo piseme to preto 😉 .
no bola ale zas nie az tak, trvalo to strasne dlho kym vobec zistila ze to nie je normalne. druha kolegyna jej hovorila, ze to neni normal a ze by mala ist na vysetrenie...

mirka12011
11. mar 2010

no a co cez leto budete babenky labat ako statky 😀
liv co hovoris na toto:
http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/koupaci-podl...

vefi89
11. mar 2010

mirka to na kúpalisko ??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 srandujem

našla som tú knižku, kua, za 44 strán vyhodiť 8 e sa mi zdá byť trošku prehnané 😅

mirka12011
11. mar 2010

ja ti dam na kupko 😀
ale kde si nasla v tom martinuse?

vefi89
11. mar 2010

nie, dala som cez google, ale aj tam bola, len sa mi cena neukázala, asi sa zľakla, že sa rozčúlim 😀 😀

lenocka84
11. mar 2010

baby sorry ze som nereagovala, ale total som padla do postele a teraz som sa zobudila
k obvodakovi som chcela ist, ale nebla som schopna to odsoferovat, a bola by som vracala u neho, takze od diabetologicky som sla rovno domov, do pol hodky to slo vonku, a potom som padla ko mrtva do postele.
chcem ist k nemu zajtra, aj tak mi treba odniest papiere, a odhlasit sa od neho

liv1
11. mar 2010

miri tej tvojej prvej vete som vooooobec neporozumela. iny jazyk? 😀 😀
no a pozerala som tie podlozky, ja asi skor kupim taku tvarovanu - neviem co to je, ale dietatko v tom lezi ze ho nemusis drzat a ma vyssie hlavicku. idem pozriet ci to nenajdem, jedna baba to tu mala v albume..

mirka12011
11. mar 2010

nie martinus nema drahe knihy 😝

mirka12011
11. mar 2010

najdi a posli link 😀
aha no vefi pochopila bo to saristina 😀
ze budete vela vody pit cez leto v podstate 😅

janefonda
11. mar 2010

Ahojte,
mala som na navsteve kamosku s malickou, tak sme sa hrali a uz viem, ze rozvojova deka ma uspech u deti, bola tam taka spokojna 😉
Liv som ti vravela, ze brusko zrazu narastie a nebudes vediet zapnut gate. Ani to nerob na silu, len by ta to zbytocne tlacilo. Uz si bola aj omrknut tehu nohavice???

liv1
11. mar 2010

Miri toto som myslela:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

jane no ja to vobec nerobim nasilu uz dlho, stale sa praveze rozopinam, lebo picha ma potom brusko aj ked sedim je to hrozne 😒 . takze pridem, sadnem, rozopnem 😀 a nohavice uz mam dvoje, len skratene budu az zajtra. som kupila v auparku. a kupila som si aj leginy, a tie su tiez prijemne. a musim uz kupit aj tie pasy do auta, lebo ma to tlaci fuj.
jane uz mate kocik? 😉

mirka a s tou vodou no to budeme teda 😀 ale neboj aj ty, ked budem chodit cele dni a noci s malinkou na rukach 😀 😀 😀

vefi89
11. mar 2010

liv, ja to mám doma, švagriná mi dala, ale tiež ti nepoviem jak sa to volá, ale je to super vec...to ozaj odporúčam, najmä na začiatku, pokiaľ budete mať strach drobca chytiť...lebo v nemocke to je dosť drastické, ako sa s tymi detičkami zaobchádza

mirka12011
11. mar 2010

ale liv naco mam kocik :D:D:D len nech je pekne leto dlhe ako tato zima....
ja som toto nasla ale zasa nebude to tvrde? a tamto je makkucke...
na to iste som dnes pozerala no neviem este otaznicek 😀

liv1
11. mar 2010

miri to chces chodit v noci s kocikom po byte? 😀
ze vraj deticky sa aj tak nemaju kupat kazdy den, a asi tiez dlho nie je dobre. tak okupkas a ides. to si ja myslim. ale ktovie ako to bude naozaj... 😅

vefi takze hovoris ze dobre to je? tak mozno v sobotu na vystave kupim 😉

vefi89
11. mar 2010

liv prečo dni a noci na rukách??však detičky aj spia...ten môj je na rukách len keď má koliku, alebo keď papáme

mirka12011
11. mar 2010

nie myslela som cez den ze dam do kocika a sup na prechadzku v noci jujujuj dufam, ze to bude poslusne dieta po mamine 😝
no kazdy den sa nema kupkat to viem jujujujuj no pozriem a uvidim ktore kupit hihi

liv1
11. mar 2010

vefi to je super. ale este ste sa len narodili. skusenosti z kopy deticiek v mojom okoli vsak hovoria o castom noseni 😀

mirka12011
11. mar 2010

liv ako si naucis tak mas 😝 no ale zasa niektore deticky proste su hyperaktivne a potrebuju nosit....

vejula
11. mar 2010

jaj kočky.... Tak ja ešte ani vaničku nemám kupenu 😒 No ved mám na to ešte nejaký ten týžden 😝 Inač rozmyšlali ste nad tým vedierkom??? Ja asi radšej vaničku lebo si moc neviem predstaviť ako by som ho v tom vedierku obracala, a to ja sa budem aj bát chytiť drobca, ako hovorila vefi, aby som mu nejako neublížila 😅 Hádam sa rýchlo naučím 😝

gali
11. mar 2010

ahojte, dievcata 😉

vidim a citam same novinky. Liv, takze uz si takto pokrocila? Ze nezapnute nohavice? 😉

liv1
11. mar 2010

sa to lahko hovori ako naucis tak mas, rozne rady, ale nakoniec prax je ina, ako moja sesterka, ako jedna kamoska, druha, tretia, stvrta, mam totiez vela kamosiek s detmi, vsetky v urcite stadia veku deticiek ich museli stale nosit, nic ine nepomahalo. aj na wc s nimi museli chodit kolko krat. Nenechas to mimi kricat pol hodinu, to nevydrzis si myslim. A ja strasne tiez dufam ze mala bude po mne a bude spinkat celu noc. No kto vie. velmi by som si to priala. 🙂
a teda nie len hyperaktivne deti potrebuju nosit... z tych co maju kamosky nie je ani jedno..

janefonda
11. mar 2010

Liv este nemame, myslim, ze dorazi zajtra, alebo v pondelok a to tu nebudem. Muzik ho prevezme, kedze som na SVK. Skoda, chcela som ho vidiet ☹ , ale nevadi. Oni ho v utorok v noci vyexpedovali z Nemecka, tak to asi chvilku trva.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre