Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

liv1
11. mar 2010

gali caf 😉 vsak aj ty by si uz mala ci? vska pockaj pockaj 😀

gali
11. mar 2010

hihi, este stale ee, dokonca mam volu nejakych 5cm 😉 Len pockaj, rano vstanem a som jasna, lebo tehu nohavice veru este nemam kupene 😀

vefi89
11. mar 2010

liv, však ja len no veď vieš 😀 😀 😀

mirka12011
11. mar 2010

gali no tak taky tt a uz sa nezapnes 😝

lenocka84
11. mar 2010

veji to vedierko je super vec, kamoska tak kupe maleho, a on tam je spokojny ze az

gali
11. mar 2010

mirka, ja cakam, ze pride Velka noc a po nej dojdem do prace a ziaci padnu na rit 😀 😀 😀 Zatial som este utajena... 😎

Jani a kocik ti uz dosiel?

vefi89
11. mar 2010

najlepšia pohoda je v teplákoch a bola som v nich celé tehu....len aby som sa dobre cítila 😉

mirka12011
11. mar 2010

vefi na teplaky to je ina kava to je pohodlie....

vefi89
11. mar 2010

o akom vedierku sa to bavíte??o tom som ešte nepočula 😲

vefi89
11. mar 2010

to som fakt o tom ešte nepočula, ale vyzerá to bohovsky

vefi89
11. mar 2010

idem na simpsonovcov 😉

liv1
11. mar 2010

mirka tak to si tej gali dobre napisala, ze tyzden. aj ja si myslim 🙂
musim si nejake teplaciky kupit veru tiez.

jane tak to sa uz musis na ten kocik velmi tesit, vsak uz len par dni. vcera mi jedna baba radila ze vraj vyborne kociky su teutonia, ze tie si sama poskladas, aj farebne aj vsetko a caka sa na ne 3 mesiace. uf. to uz aby som objednala ak by som ho chcela 😀

janefonda
11. mar 2010

gali este neprisiel... cakame! ale tak este im to netrva nejak dlho. Niekedy aj na slovenskej poste to trva neuveritelne dlho. A toto cestuje z Nemecka, tak snad zajtra 😉
Inak ja som si kupila tehotenske teplaky a to je naj vec na svete. Nic ine ani nepotrebujem, teda na doma 😉 von si davam tehu rifle 😵

gali
11. mar 2010

jani, neskoro som si precitala, ze ho este cakate. Potom ho nezabudni nafotit, nech sa pokochame.

hihi, liv, ty si zacala s tym, ze ziadne brusko a nic a vidis za dva dni... 😉 Neboj, pridam sa aj ja do klubu, hned sa budem hlasit 🙂

janefonda
11. mar 2010

liv hned som dala do googlaca teutoniu a mrkla sa na to, ale vlastne ved ja som spokojna s tym co sme vybrali a nic ine uz nehladam 😅 no aby si uz zacala vyberat, ani sa nenazdas a budes v tretom trimestri ako ja 😠

liv1
11. mar 2010

gali ja to uz piseme niekolko tyzdnov. lebo napr. lulu aj janina uz mali brusko davno 🙂 . vsak ty sa tiez pridas. nazvala som to klubom nezapnutych nohavic 😀

jane jasne, ty si vybrala velmi dobre. aj ja sa tesim na foto 😉

gali
11. mar 2010

liv, paci sa mi nazov toho klubu a uz sa tesim, ked budem oficos clenka 😉 😀

janefonda
11. mar 2010

liv no dufam , ze som vybrala dobre, kedze v tom tiez este nema skusenosti.
Gali este si uzi pocit bez bruska, o takych 15 tt uz budes velrybka ako ja 😀

lenocka84
11. mar 2010

baby radte, uz ide zo mna kyselina
a moj dr. uz neordinuje ☹ ☹ ☹

gali
11. mar 2010

leni, ak si nahodou sa pokusala nieco pit skus len malou cajovou lyzickou po troskach. Skus si pospat, aby sa ti trosku ukludnil zaludok. Len nepi, pomaly po lyzickach a mne radili colu, ze ti doda aj energiu a vraj je dobra na zaludok. Drzkaj sa a ak neprejde utekaj na pohotovost.

norikk
11. mar 2010

a kola neobsahuje kofein?

lenocka84
11. mar 2010

gali po lyzickach srrrkam kuraci vyvar
ale fakt polyzckach
colu nemam, poslem mm kupit

liv1
11. mar 2010

leni ako pise gali, po lyzickach, cola je dobra, a ak by si zvladla tak este slane tycinky. ale len malinko. pomaly. malo by sa to ukludnit. ak nemas colu, tak potom jemne perlivu mineralku a tiez po lyzickach. a ako pise gali ak do vecera nic, tak chod na infuzku.

gali
11. mar 2010

obsahuje kofein, ale kopec tehotnych aj tak pije kavu a zas ak takym sposobom vypije max. 20 caj. lyziciek za den tak to neublizi.
Leni, drzkaj sa a potom daj vediet, ze co a ako s tebou. Citim s tebou nedelu som celu prevracala a pondelok s utorkom som sa davala dokopy. Uff, otras pocit. ☹

liv1
11. mar 2010

norikk to je uplne jedno co obsahuje ci nie, ide o to aby do seba nieco dostala a ukludnila zaludok a neslo vsetko von 😉

liv1
11. mar 2010

leni a ten kuraci vyvar asi nie. to az zajtra ked ti bude trocha lepsie. suchare nech ti mm tiez kupi, alebo maces.

lenocka84
11. mar 2010

gali ja som takuto mala uz aj sobotu, potom ok, a dnes zrazu zase
a to aj vracanie aj hnacka
a to som si uz davala aj probiotika, ale evidentne sli vonku

gali
11. mar 2010

liv, spravne na mineralku som aj zabudla. Najhorsie je, ze mineraly idu z tela von ☹ Ale nenut sa viac, Leni, staci ak si das 2 pospis si a zas. Ja som takto celu nedelu a pondelok, som dokopy do seba maximum 0,75L dostala. Bola som vcera u Dr. a povedal, ze kym to je tak max. do troch dni este sa da, ale potom urcite infuzky, kvoli tekutinam.

liv1
11. mar 2010

leni podla mna chod na pohotovost, nech ti daju vyzivovaciu infuzku a pojdes domov. nemala by si sa dehydrovat koli malemu vlastne aj kvoli sebe, ale to ty vies. alebo tam chod ked nezaberie ta cola. fuj to je hnusna vec ta crevna chripka, ale potom zrazu prejde a je dobre.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre